قیمت میلگرد ایوان غرب

امروزه کمتر سازه‌ای را می‌توان پیدا کرد که اثری از میلگردها، در ساختار آن دیده نشود. این مقاطع فولادی پرمصرف از مهمترین مصنوعات فلزی در صنایع عمرانی هر کشور هستند.

در اکثر نقاط کشور ما، کارخانه‌ها و کارگاه‌های زیادی به نوبه خود، مشغول به تولید این محصولات کارا، هستند که ما در اینجا به بررسی قیمت میلگرد ایوان غرب و پارامترهای تأثیرگذار بر روی قیمت روز آن، می‌پردازیم.

کارخانه نورد ایوان غرب

این مجتمع فولادی، در سال ۱۳۹۰ و در شهرک صنعتی ایوان از توابع استان ایلام به بهره‌‌برداری رسیده است. تولیدات این مجموعه در حال حاضر شامل انواع میلگرد آج‌دار گرید A3 در سایزهای ۱۰ تا ۳۲ میلی‌متری و با ظرفیت ۱۵۰۰۰۰ تن در سال به روش نورد گرم است.

قیمت میلگرد ایوان غرب ۱۴، ۱۶ و ۱۸

محصولات این کارخانه از نوع آج جناغی (آج۴۰۰) با ظاهر هفت و هشتی بوده که با علامت اختصاری ISCO- CT حک شده بر روی بدنه آن‌ها، از دیگر نمونه‌های مشابه در بازار، قابل تشخیصند. میلگردهای پرکاربرد سایزهای ۱۴، ۱۶ و ۱۸ این مجتمع بیشتر به منظور افزایش مقاومت کششی بتن‌ها و آرماتوربندی کف سازه‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرند. تحریم‌های اقتصادی و افزایش نرخ ارز و همچنین کمبود مواد اولیه به دلیل نبود نقدینگی بالا، تأثيرات زیادی در نوسانات قیمت میلگرد ایوان غرب ۱۴، ۱۶ و ۱۸ در چند سال اخیر داشته‌است.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت میلگرد ایوان غرب، با در نظر گرفتن کیفیت محصولات این کارخانه و همچنین توجه به عواملی مانند: قیمت دلار، نوسانات بازار آهن و همچنین افزایش روز افزون قیمت مواد اولیه، بسیار منطقی و به صرفه نظر می‌رسد."

سخن پایانی

اطلاع و آگاهی از قیمت میلگرد ایوان غرب امروز به‌صورت آنلاین، از جمله امتیازهای ممتازی است که وب‌سایت گرفت جهت استفاده علاقمندان، در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. فعالین زمینه‌های ساخت و ساز می‌توانند با بررسی قیمت این محصول فولادی به صورت لحظه‌ای، در بهترین زمان ممکن نسبت به خرید محصولات این کارخانه، اقدام نمایند.

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad