ما فروشنده نیستیم ، ما فروشندگان را به شما معرفی میکنیم.

گرفت؛ با هدف سهولت در مقایسه قیمت محصولات فولادی و معرفی تامین‌کنندگان مختلف، همواره در تلاش است خدماتی نوین و کاربردی را به شما ارائه دهد. گرفت، در یک نگاه همراه ما می‌توانید، با تشکیل صفحه اختصاصی بنگاه خود و اعلام لیست محصولات و قیمت آن‌ها، به‌صورت رایگان و سریع، جامعه مشتریان خود را گسترده‌تر کنید. ما تمامی قیـمت‌های فروشنـدگان مختـلف محصول مورد نظر شما را جمع‌آوری کردیم تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید. می‌توانید با ارائه صورت بار، نه تنها از یک تامین‌کننده بلکه از چندین تامین‌کننده مختلف قیمت بگیرید و با مقایسه قیمت‌ها، بهترین انتخاب را داشته باشید.

گرفت، در یک نگاه

همراه ما می توانید، با تشکیل صفحه اختصاصی بنگاه خود و اعلام لیست محصولات و قیمت آن‌ها، به صورت رایگان و سریع جامعه‌ی مشتریان خود را گسترده‌تر کنید.

ما همه قیـمت های فروشنـدگان مختـلف محصول مورد نظر شما را جمع آوری کردیم تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

می توانید با ارائه ی صورت بار، نه تنها از یک تامین کننده بلکه از چندین تامین کننده مختلف، قیمت بگیرید و با مقایسه قیمت ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

( خدمات ما )

خدمات ما
درخواست فروش
درخواست خرید
قیمت گذاری و فروش محصولات
فراهم بودن بستری برای داشتن غرقه ی مجازی
پیوستن به تامین کنندگان گرفت
استعلام از تامین کنندگان مختلف
درخواست خرید
ثبت درخواست های خرید
استعلام قیمت از تامین کنندگان گرفت
سهولت در انتخاب مناسبترین تامین کنندگان
برخی از تامین کنندگان ما
supplier
اصفهان آهن
supplier
آسرون
supplier
مرکز آهن
supplier
آهن پخش
supplier
شهر آهن

شما هم میتوانید یکی از تامین کنندگان ما باشید و با ساختن غرفه مجازی محصولات خود را به فروش برسانید.

به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image