قیمت عرشه فولادی فولاد مبارکه

قیمت عرشه فولادی فولاد مبارکه

یکی از محصولات تولیدشده در کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، عرشه فولادی گالوانیزه، در ضخامت های مختلف است، که عوامل متعددی بر تعیین نرخ آن اثرگذارند. برای اطلاع از قیمت اجرای ورق عرشه فولادی اصفهان، و آشنایی با عوامل تاثیرگذار بر بهای این محصول در ادامه همراه ما باشید.

قیمت روز ورق عرشه فولادی اصفهان

از کاربردهای اساسی این محصول، استفاده در سقف سوله، انبار، صنایع مختلف و… است که تمامی این موارد باعث می شود تا قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، برای خریداران این محصول اهمیت داشته باشد. از عواملی که بر تعیین نرخ این محصول اثرگذار است، ابعاد و ضخامت آن است. این کالای فولادی که براساس نورد سرد در مجتمع فولاد مبارکه تولید می شود، در ضخامت های 0.8، 0.9، 1 و 1.25 تهیه و در بازار عرضه می شود.

سخن پایانی

همانطورکه گفتیم، استفاده از ورق عرشه فولادی (metal deck) فولاد مبارکه، به دلیل کیفیت بالا و تنوع در سایز و ضخامت، مورد توجه بسیاری از فعالان در صنایع عمرانی و ساخت و ساز مسکن و سوله قرار دارد؛ به همین خاطر قیمت انواع ورق عرشه فولادی گالوانیزه کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، به صورت روزانه و لحظه ای در این صفحه از سایت گرفت برای خریداران مرتبا به روزرسانی می شود تا آن ها بتوانند با مقایسه بهای این محصول از فروشندگان معتبر بازار، بهترین عرضه کننده را انتخاب و در خرید این مقطع بیشترین سود ممکن را کسب نمایند.

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.