قیمت روز آهن آلات و مواد صنعتی اولیه
فیلتر ها
قیمت محصولات فولادی و پتروشیمی در گرفت

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در گرفت میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه

امروزه مهندسان و متخصصین به دنبال بالا بردن هرچه بیشتر سطح استاندارد در پروژه خود هستند؛ از این رو اطلاع از هزینه محصولات با کیفیتی مثل قیمت ورق عرشه فولادی سقف از اهمیت بالایی برخوردار است. این محصول برای سهولت در سقف به جای سقف‌های سنتی و به جای تیرچه بلوک و بتن ریزی استفاده می‌شود که از مزیت‌های زیادی از جمله سرعت عمل در پروژه، سبک بودن آن نسبت به بقیه سقف‌ها، قیمت مقرون به صرفه آن و... اشاره کرد. نرخ این محصول با تغییر قیمت انواع ورق، نوسان می‌نماید.

قیمت ورق عرشه فولادی سقف

خرید و اطلاع از قیمت ورق عرشه فولادی از آن جهت اهمیت داشته که استفاده از این محصول مزایای زیادی دارد که از جمله آن‌ها سرعت عمل در پروژه، سبک بودن آن نسبت به بقیه سقف‌ها، قیمت مقرون‌به‌صرفه آن و.... است. قیمت ورق عرشه فولادی سقف، به عوامل متعددی مانند: ضخامت و ابعاد محصول که در رنج ضخامت‌های 0.8، 0.9، 1 و 1.25 هستند، برند و کارخانه سازنده محصول، گل میخ و ورق گالوانیزه، رول یا شیت بودن محصول، کیفیت، رنگی بودن یا نبودن محصول، قیمت دلار و ارز وابسته هست.

به نظر متخصصان گرفت:

" پیشرفت، سرعت و استاندارد مواردی در ورق عرشه فولادی هستند که نظر هر مهندس و طراح ساختمانی را به خود جلب می‌کند. علاوه بر سرعت بالای اجرا این محصول، اقتصادی و به صرفه بودن قیمت ورق عرشه فولادی از دیگر مزایای آن است. البته توجه داشته باشید که قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه در ضخامت‌های 0.8 تا 1.25 متفاوت خواهد بود؛ از سویی دیگر سبکی این محصول بی تاثیر بر قیمت آن نیست و این مزیت‌ها باعث محبوبیت این ورق میان مصرف کنندگان شده است."

 

از سقف عرشه فولادی گالوانیزه استفاده های زیادی می کنند.

 

از جمله کارخانه هایی که در ایران این سقف مدرن را تولید می‌کنند می‌توان به شهرکرد، هفت الماس، تاراز چهار محال بختیاری و کاشان اشاره کرد که با کیفیت بالا این محصول را تولید و در بازار عرضه می‌کنند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت عرشه فولادی

قیمت این محصول به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به بررسی خلاصه آن‌ها می‌پردازیم:

  • ضخامت و ابعاد: یکی از عوامل موثر بر قیمت Metal Deck ضخامت آن است؛ این محصول در ضخامت‌های 0.8، 0.9، 1 و 1.25 تولید می‌شود.
  • برند و کارخانه سازنده: هر کارخانه این محصول را متناسب با استانداردهای خاصی تولید می‌کند در نتیجه تغییر قیمت موضوع عجیبی نیست.
  • گل میخ و ورق گالوانیزه: مهم‌ترین بخش این ورق فلزی مجعد، ورق گالوانیزه است، در نهایت با بالا و یا پایین رفتن قیمت ورق گالوانیزه و گل میخ که از اجزای آن هستند قیمت این محصول نیز دچار نوسانات می‌شود.
  • انواع فرمینگ: این محصول در 4 فرمینگ مختلف ذوزنقه، لمبه یا دامپا، سینوسی وشادولاین متناسب با کاربردهای مختلف تولید می‌شود.
  • رول یا شیت بودن محصول
  • کیفیت
  • رنگی بودن یا نبودن محصول
  • عرضه و تقاضا
  • قیمت دلار و ارز

 

قیمت ارز بر قیمت ورق عرشه فولادی اثرگذار است.

 

قیمت روز ورق عرشه فولادی

برای این که سطح استاندارد پروژه‌های متخصصان و مهندسین بالا رود باید از قیمت محصولات با کیفیت موجود در بازار مثل قیمت ورق عرشه فولادی سقف اطلاع یابند تا سقف سازه‌های آنها در مستحکم‌ترین حالت خود ساخته شود. این ورق‌ها در سازه‌های امروزی به جای تیرچه بلوک و بتن‌ریزی استفاده می‌شوند و جایگزین سقف‌های سنتی شده‌اند. این محصول باتوجه به نوساناتی که در بازار و خود محصول رخ می‌دهد، قیمت آن نیز دچار تغییراتی می‌شود. برای اطلاع از آخرین قیمت ورق عرشه فولادی سری به جدول قیمت‌های آن در همین سایت بزنید.

خرید عرشه فولادی

یک ورق عرشه فولادی، از جنس گالوانیزه ساخته شده و در فرمینگ‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شوند. ورق‌های فولادی در 4 نوع فرمینگ تولید می‌شوند و در شکل‌های ذوزنقه، لمبه یا دامپا، سینوسی و شادولاین هستند. قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه باتوجه به اقتصادی بودن آن و با در نظرگرفتن مزیت‌های دیگرش، یکی از بهترین راهکارهای متخصصین برای جلوگیری از بکارگیری روش‌های سنتی وقت‌گیر و پیشرفت روش‌های مهندسی نوین است. در ادامه مطلب برخی از عوامل موثر بر قیمت روز ورق عرشه فولادی گالوانیزه را معرفی می‌کنیم.

در نهایت با توجه به اقتصادی بودن قیمت روز ورق عرشه فولادی گالوانیزه در کنار مزیت‌های بالا، یکی از راهکارها برای پیش بردن روش‌های مدرن با استاندارد بالا به جای روش‌های سنتی وقت‌گیر است. برای اطلاعات بیشتر و قیمت ورق عرشه فولادی می‌توانید با مشاوران گرفت در ارتباط باشید.

... بیشتر

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس

نمایش قیمت با ارزش افزوده
ضخامت (میل)برندابعادحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
ضخامت 0.7هفت الماس1250شیت274,700
ضخامت 0.8هفت الماس1250شیت272,500
ضخامت 1هفت الماس1250شیت272,500
ضخامت 0.9هفت الماس1250شیت272,500
ضخامت 0.8هفت الماسشیت292,000
ضخامت 1.25هفت الماسشیت290,000
ضخامت 1هفت الماسشیت292,000
ضخامت 0.9هفت الماسشیت293,000

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
ضخامت (میل)برندابعادحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
ضخامت 0.9شهرکردشیت293,500
ضخامت 1شهرکردشیت294,500
ضخامت 0.8شهرکردشیت295,500
ضخامت 1.25شهرکردشیت293,500

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
ضخامت (میل)برندابعادحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
ضخامت 0.9کاشانشیت294,000
ضخامت 0.8کاشانشیت297,000
ضخامت 1.25کاشانشیت292,000
ضخامت 1کاشانشیت293,000
ضخامت (میل)برندابعادحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
ضخامت 0.8تارازشیت292,000
ضخامت 1تارازشیت292,000
ضخامت 0.9تارازشیت292,000
ضخامت 1.25تارازشیت291,000
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات، مواد اولیه صنعتی، پتروشیمی و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

اینماد