نمودار قیمت میلگرد راد همدان در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد راد همدان در سال 1401

اگر می خواهید نمودار قیمت نوسانات میلگرد راد همدان و نمودار تغییرات قیمت آن در سال 1401 را در سایزهای پرفروش بدانید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید. [...]
0 سه‌شنبه 27 دی 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد زاگرس در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد زاگرس در سال 1401

نمودار نوسانات و تغییرات قیمت میلگرد زاگرس، در این صفحه ارائه شده است. برای مشاهده نمودار قیمت میلگرد زاگرس در سال 1401 کلیک کنید. [...]
0 دوشنبه 12 دی 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد اصفهان در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد اصفهان در سال 1401

در این مقاله می توانید نمودار نوسانات میلگرد ذوب آهن اصفهان سال 1401، را به همراه تغییرات قیمت در سایزهای 14، 16، 18 و ... بررسی کنید. [...]
0 یکشنبه 11 دی 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد کاشان در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد کاشان در سال 1401

نوسانات نمودار قیمت میلگرد کاشان، بیان کننده تحت تاثیر قرار گفتن این محصول فولادی از عواملی مانند صادرات، واردات، ارزش پول ملی، قیمت دلار، نفت و ... است. برای مشاهده تغییرات قیمت میلگرد کاشان در سال 1401 کلیک کنید. [...]
0 سه‌شنبه 26 مهر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد تیکمه داش در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد تیکمه داش در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش از آن جهت حائز اهمیت است که این برند تنها تمرکز خود را روی تولید این محصول فولادی گذاشته و نقش بسزایی در بازار ساخت‌و‌ساز و صنایع مشابه دارد. برای مشاهده نمودار نوسانات قیمت میلگرد کاوه در سال 1401 کلیک کنید. [...]
0 سه‌شنبه 26 مهر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد هیربد زرندیه در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد هیربد زرندیه در سال 1401

نمودار تغییرات و نوسانات قیمت میلگرد هیربد زرندیه به شما کمک می‌کند تا از تغییرات احتمالی که در قیمت این محصول فولادی ممکن است رخ دهد آگاه باشید؛ در این صفحه می‌توانید تغییرات قیمت میلگرد هیربد در سال 1401 را مشاهده کنید. [...]
0 سه‌شنبه 26 مهر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد اهواز در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد اهواز در سال 1401

در این صفحه به بررسی نمودار قیمت میلگرد کوثر اهواز و تغییرات قیمت آن در سال 1401 می پردازیم. همچنین می توانید نمودار نوسانات سایزهای پرکاربرد را مشاهده کنید. [...]
0 سه‌شنبه 26 مهر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد میانه در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد میانه در سال 1401

نمودار تغییرات قیمت میلگرد میانه در سال 1401، یکی از مسائل مهمی است که برای متخصصان این حوزه اهمیت زیادی دارد. از این رو در این صفحه به شرح کامل آن پرداخته ایم. [...]
0 سه‌شنبه 26 مهر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب در سال 1401

اگر می خواهید از نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب و تغییرات قیمت آن در سایزهای مختلف سال 1401 اطلاع داشته باشید، این صفحه را مطالعه کنید. [...]
0 سه‌شنبه 26 مهر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت میلگرد آذر فولاد امین در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد آذر فولاد امین در سال 1401

نمودار نوسانات قیمت میلگرد آذر فولاد امین سال 1401 در سایزهای مختلف در این صفحه قابل مشاهده است. کلیک کنید! [...]
0 سه‌شنبه 26 مهر 1401
مشاهده کامل

نمودار قیمت میلگرد در سال 1401

فعالیت در هر حوزه‌ اقتصادی نیازمند تحلیل و بررسی دقیق اتفاقات، رویداد‌های آن و حدالامکان پیش‌بینی شرایط آینده است. در بخش آهن‌آلات و به‌خصوص میلگرد، اطلاع از قیمت روز میلگرد، نمودار قیمت میلگرد و نمودار تغییرات قیمت میلگرد از نیاز‌های اساسی رشد و پیشرفت در این صنعت خواهد بود. عواملی همانند تحولات سیاسی و اقتصادی در داخل و خارج از کشور، تغییرات قیمت ارز و مواد اولیه همگی در نمودار قیمت میلگرد تاثیرگذار بوده و آن را دستخوش تغییر خواهند کرد.

 برای پیش‌بینی قیمت میلگرد می‌توان از ابزار‌های تحلیل بنیادی و تکنیکال بهره برد. در تحلیل بنیادی باید به اخبار و رویداد‌های جامعه توجه داشت و بر این اساس می‌توان قیمت میلگرد را پیش‌بینی کرد. در تحلیل تکنیکال تمرکز اصلی برروی نمودار قیمت میلگرد، خواهد بود و به کمک آن می‌توان از الگو‌های بلند‌مدت یا کوتاه‌مدت برای پیشبینی قیمت استفاده نمود. طبیعتا استفاده از هردو ابزار به‌ فرد کمک می‌کند که تحلیل دقیق‌تری داشته باشد.

از نظر متخصصان گرفت:

“با توجه به اهمیت بالای انواع میلگرد به خصوص در سایزهای 14، 16 و 18، آگاهی از نمودار تغییرات قیمت میلگرد اطلاعات مهمی را در دسترس متخصصان حوزه‌ صنعت ساختمان قرار می‌دهد. همچنین نمودار قیمت میلگرد در طی چند ماه اخیر دچار نوسانات بسیاری شده در نتیجه اطلاع دقیق از آن مهم خواهد بود.”

عوامل موثر بر نوسانات نمودار قیمت میلگرد

شناخت عوامل نوسان قیمت محصولات آهنی به شما کمک می‌کند زمان مناسب برای خرید این محصولات را تشخیص دهید. کارشناسان گرفت بررسی دقیقی درباره روند نوسان و علت‌هایی که باعث ایجاد نوسان قیمت در بازار وجود دارد، انجام داده‌اند. آن‌ها لیستی از فاکتورهای موثر بر قیمت را ارائه داده‌اند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

نکته مهم این است که حتی با بررسی این عوامل باز هم نمی‌توانید قیمت و نوسان‌های آن را به صورت صد درصدی پیشبینی کنید؛ بنابراین توصیه می‌شود نمودار قیمت میلگرد و نوسان قیمت این محصول را به صورت روزانه چک کنید تا فرصت مناسب برای خرید را از دست ندهید.

نمودار قیمت میلگرد 14، 16 و 18

یکی از رویدادهای تاثیرگذار در نمودار قیمت میلگرد، روی کار آمدن دولت جدید است که با سیاست‌های خود می‌تواند نقش مهمی در این‌باره ایفا نماید. تصمیماتی همانند تصویب بودجه بیشتر برای طرح‌های عمرانی از سوی دولت باعث پویایی بخش ساخت و ساز‌ شده و تقاضا برای محصولات فولادی مثل میلگرد نیز به تبع آن افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه نمودار قیمت میلگرد دچار تغییرات می‌شود.

افزایش نرخ دلار عرضه شده توسط دولت یا دلار نیمایی، تاثیر چشم‌گیری در نوسان قیمت میلگرد دارد؛ به این صورت که دولت سعی بر نزدیک‌نمودن قیمت دلار نیمایی به دلار آزاد داشته و این سیاست موجب افزایش قیمت میلگرد در بازار بورس می‌شود و در نتیجه نمودار قیمت میلگرد شاهد رشد چند درصدی قیمت این مقطع فولادی خواهد بود.

آب و هوا نیز نقش پررنگی در رکود یا پویایی صنعت فولاد خواهد داشت؛ یعنی میزان ساخت‌وساز در فواصل گرم سال از جمله بهار و تابستان افزایش می‌یابد. با افزایش تقاضا برای خرید میلگرد، قیمت و شیب نمودار قیمت میلگرد سیر صعودی را درپیش می‌گیرد. اما در فواصل پاییز و زمستان، با کاهش فعالیت‌های عمرانی، قیمت مقاطع فولادی ازجمله میلگرد کاهش یافته و بازار دچار رکود خواهد شد.

قیمت میلگرد نسبت به روزهای گذشته

بررسی روند تغییر قیمت میلگرد نسب به روزهای گذشته، توسط مصرف‌کنندگان و به‌خصوص سازندگان پروژه‌های بزرگ، تاثیر بسزایی در انتخاب درست‌ترین زمان ممکن، جهت خرید دارد. در‌واقع، قیمت مقاطع تولیدی در کارخانه‌های مختلف، هر روز تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار گرفته که سمت‌و‌سوی این نوسانات را ‌می‌توان، با تکیه بر اطلاعاتی که از قیمت مقاطع در روزهای گذشته داریم، تخمین زده و در نهایت ببینیم نسبت به قبل چه روندی را در پیش گرفته‌است.

آرشیو قیمت میلگرد

قیمت میلگرد در سال‌های مختلف با قیمت سایر آهن آلات ارتباط مستقیم دارد؛ بررسی تاریخچه قیمت در سال‌های گذشته نشان می‌دهد در چه زمان‌هایی هزینه خرید محصول افزایش داشته و چه زمانی ارزان‌تر بوده است. در نمودارهای قیمتی محصولات مختلف، معمولا تاریخ تکرار می‌شود. ممکن است روند قیمتی که در سال قبل وجود داشته، امسال هم تکرار شود؛ به‌همین‌دلیل، بررسی آرشیو قیمت میلگرد اهمیت بسیاری در تشخیص نوسانات دارد.

نمودار قیمت میلگرد 14

شما علاوه بر اینکه می‌توانید قیمت روز میلگرد ۱۴ را در وب سایت گرفت ببینید، به نمودار قیمت این محصول هم دسترسی خواهید داشت. این نمودارها هم شامل قیمت محصول در سال اخیر و هم آرشیو قیمت در سال‌های قبلی است.

نمودار قیمت میلگرد 16

به کمک نمودار قیمت در سال جاری و سال‌های قبل می‌توان بهترین زمان برای خرید را پیش‌بینی کرد. البته ممکن است نوسان‌های قیمت روند بازار را به شیوه‌ای غیرقابل پیش‌بینی جلو ببرد، اما در هر صورت به کمک نمودار قیمت میلگرد ۱۶، می‌توانید با احتمال دقیق‌تری تشخیص بدهید که روند نوسان‌ها در آینده به چه صورت خواهد بود.

نمودار قیمت میلگرد 18

بررسی نوسان‌ها مهم‌ترین علت نیاز به نمودار قیمت میلگرد ۱۸ است. روند قیمت این محصول هم مانند سایر محصولات فراز و نشیب‌های مختلفی را تجربه کرده، اما در بلند مدت روند نزولی داشته است. نمودار نوسان قیمت این محصول به صورت کوتاه مدت (هفتگی یا ۱۵ روزه) و بلند مدت (۳۰ روزه و سالانه) در گرفت ثبت شده و می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت روز و نوسانات نمودار قیمت میلگرد، می‌توانید به سایت گرفت مراجعه کنید. همچنین متخصصین گرفت با مشاوره‌های مطابق بر نیاز مشتری، به شما در خریدی لذت‌بخش کمک می‌کنند. در ادامه مطلب نمودار تغییرات قیمت میلگرد درسال 1401 برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان قرار داده شده است.

نمودار قیمت میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان

 

نمودار قیمت میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان را در سال گذشته در این تصویر مشاهده می کنید.

 

نمودار قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان 16

 

[viewChart id="0648"]

 

نمودار قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان 18

 

[viewChart id="0659"]

پرسش های متداول

  • آیا نمودار قیمت میلگرد، در تمامی سایزها و برندها در این صفحه ارائه شده است؟

    بله، نمودار قیمت میلگرد برندها و سایزهای مختلف در این صفحه قابل مشاهده است و به‌صورت روزانه بروز می‌شود.

  • تغییرات نمودار قیمت میلگرد، در چه بازه زمانی مشخص شده است؟

    نمودار قیمت میلگرد، در این صفحه به صورت سالانه است؛ همچنین تغییرات قیمت هفتگی برندهای مختلف نیز قابل مشاهده است.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad