فیلتر ها
قیمت نبشی منظومه

قیمت نبشی منظومه

نبشی‌ها در صنایع مختلف از قبیل ساختمان‌سازی، خودروسازی، پروژه‌های سدسازی و پل‌سازی کاربرد دارند. عموماً از آن‌ها به عنوان تکیه‌گاه و افزایش دهنده استحکام و عمر سازه، استفاده می‌شود. کارخانجات متعددی در کشور، مشغول به تولید این مقطع فولادی هستند. در این مطلب در مورد قیمت نبشی منظومه و فاکتورهای دخیل در تعیین قیمت روز نبشی منظومه، صحبت خواهیم کرد.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"نبشی‌های کارخانه صبا فولاد منظومه در سایزهای مختلفی عرضه می‌شوند، ولی سایزهای ۵۰، ۶۰ و ۸۰ میلی‌متری، از تولیدات پرطرفدار این مجموعه بوده که تقاضای بالا در تعیین قیمت روز نبشی منظومه، تاثیر خواهد داشت. قیمت نبشی منظومه به عنوان یکی از نبشی های پرفروش کشور، به عوامل مختلفی چون نوسانات بازار و تحریم ها وابسته است."

شناخت علل تاثیرگذار در قیمت نبشی منظومه

کارخانه صبا فولاد منظومه با هدف تولید انواع مقاطع فولادی سبک، در سال ۱۳۸۹ در شهرک صنعتی سه‌راهی مبارکه استان اصفهان، احداث گردید. در حال حاضر تولیدات این مجموعه شامل نبشی و ناودانی با ظرفیت ۹۰ هزار تن در سال بوده که شرکت در زمینه فروش ضایعات فلزی نیز فعالیت دارد.

نبشی‌های این مجتمع فولادی، در سایزهای ۴۰ تا ۱۰۰ میلی‌متری در بازار کشور عرضه می‌شوند و با توجه به کیفیت مطلوب آن‌ها، نیاز قسمتی از بازار داخلی به‌خصوص در مرکز کشور را  تأمین می‌نماید.

فاکتورهای زیادی در تعیین قیمت نبشی دخیل هستند. شاید شاخص‌ترین آن‌ها، نوسانات ارزی بوده که به تنهایی بر روی دیگر عوامل نیز، اثرگذاری زیادی دارد. ابعاد، جنس، ارزش روزانه آهن، کیفیت و نوع تولید نیز بر این شاخص، تأثیر دارند. البته نمی‌توان از اثر تحریم‌های اقتصادی و رکود بازار نیز، غافل شد.

قیمت نبشی منظومه اصفهان امروز

تنوع بالای نبشی‌های کارخانه صبا فولاد منظومه در منطقه مبارکه اصفهان، باعث محبوبیت بالای این تولیدات در بازار کشور شده‌است. انواع نبشی سایز ۴ تا ۱۰ میلی‌متری بال مساوی این کارخانه جهت تولید خرپاها، اتصال ستون‌ها، پل‌ها و تقویت فونداسیون مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل اطلاع از قیمت نبشی منظومه اصفهان امروز و مقایسه آن با روزهای گذشته در وب‌سایت مجموعه گرفت، می‌تواند کمک بزرگی جهت خرید این محصول در بهترین زمان و کمترین قیمت باشد.

سخن پایانی

با توجه به موقعیت جغرافیایی عالی این مجموعه و دسترسی آسان به خط راه‌آهن و راه‌های مواصلاتی کشورش، لذا آگاهی از نوسانات قیمت انواع نبشی منظومه، اهمیت زیادی دارد. فعالان در حوزه آهن‌آلات می‌توانند با استفاده از وب‌سایت گرفت، از تغییرات قیمت نبشی منظومه، اطلاع پیدا کنند.

... بیشتر

قیمت نبشی منظومه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
نبشی 40*40 ضخامت 4 منظومه 6 متری262,000
نبشی 50*50 ضخامت 5 منظومه 6 متری250,000
نبشی 60*60 ضخامت 6 منظومه 6 متری250,000
نبشی 80*80 ضخامت 8 منظومه 6 متری250,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.