0آخرین بروزرسانی:سه‌شنبه 26 مهر 1401

شرکت فولاد راد همدان، یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید فولاد و میلگرد در کشور است که سالانه بالغ بر ۵۰۰ هزار تن محصولات تولیدی از فولاد به بازار عرضه می‌کند.از محصولات مهم این شرکت انواع میلگردهای آجدار و ساده است. کیفیت میلگرد راد همدان در مقایسه با شرکت‌های رقیب بسیار بالا است و در صنایع ساختمانی کاربرد زیادی دارد.

وزن میلگرد راد همدان، در بخش پایینی بازه استاندارد جدول اشتال قرار دارد که به‌دلیل وزن پایین، خرید آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است. در ادامه برای اطلاع بیشتر به جدول وزن میلگرد راد همدان و همچنین محاسبه وزن میلگرد راد همدان می‌پردازیم.

جدول وزن میلگرد راد همدان

میلگرد راد همدان، با استفاده از شمش فولادی و به روش نورد گرم تولید می‌شوند که از نظر کیفیت در رده‌های بالای میگردهای ساخته شده در ایران قرار دارند. وزن میلگرد راد همدان بر اساس فرمول محاسبه وزن میلگرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد به دست می‌آید. بر اساس جدول وزن این محصول، وزن‌های مختلف را برای سایزهای استاندارد و گریدهای مختلف میلگرد راد همدان می‌توانیم مشاهده کنیم.

در این تصویر، جدول وزن میلگرد همدان را در گرید و سایزهای مختلف مشاهده می کنید.

محاسبه وزن میلگرد راد همدان

در ابتدا مساحت سطح مقطع میلگرد که شکل دایره‌ای دارد (مساحت دایره) را برحسب میلی‌مترمربع محاسبه کرده و سپس در طول شاخه میلگرد که آن هم بر اساس میلی‌متر است ضرب می‌کنیم.

عدد حاصل از این محاسبه را تقسیم بر ۷.۸ کرده و نتیجه را در ۱۰۰۰ ضرب می‌کنیم.

 محصولات تولید شده در کارخانه راد همدان پس از تأیید از آزمایشگاه‌های کنترل کیفی کشور در بازار باتوجه‌به وزن عرضه می‌گردد. همچنین باتوجه‌به دارابودن حداقل وزن استاندارد، خرید آن برای انبوه‌سازان و تولیدکنندگان مسکن بسیار اقتصادی و به‌صرفه است.

تاریخ انتشار: شنبه 21 اسفند 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad