0آخرین بروزرسانی:چهارشنبه 06 بهمن 1400

مجموعه فولاد کوثر اهواز، یکی از زیرمجموعه‌های اصلی گروه ملی صنعتی فولاد ایران است که در سال 1381 با ظرفیت سالیانه بالغ بر 550 هزارتن مقاطع فولادی احداث گردید. این مجموعه صنعتی با در اختیار داشتن تجهیزات به‌روز و سیستم‌های نوین در زمره جدید‌ترین مرکز‌های نورد دنیا قرار دارد. با توجه به موارد گفته شده، محصولات این کارخانه در داخل و خارج کشور بسیار پرطرفدار بوده و قیمت میلگرد کوثر اهواز تاثیر مهمی در قیمت‌گذاری خواهد داشت. برای خرید میلگرد باید به این نکته توجه داشت که دو عامل اندازه و وزن میلگرد کوثر اهواز تعیین‌کننده قیمت این محصول است. در ادامه مطلب تاثیر این دو فاکتور و همچنین جدول وزن میلگرد کوثر اهواز را بررسی خواهیم کرد.

روش محاسبه وزن میلگرد کوثر اهواز

روش‌های مختلفی برای پیداکردن وزن میلگرد کوثر اهواز وجود دارد که استفاده از فرمول کلی و جدول وزن میلگرد کوثر اهواز، ساده‌ترین راه‌حل‌ها به شمار می‌روند. شماتیک فرمول به دست‌آوردن وزن میلگرد کوثر اهواز و یا میلگرد کارخانه‌های دیگر به صورت زیر است.

فرمول محاسبه وزن میلگرد کوثر اهواز را در این تصویر مشاهده می کنید.

استفاده از فرمول کوتاه دیگری نیز در تعیین وزن میلگرد کوثر اهواز بسیار فراگیر بوده که فرم کلی آن به شکل زیر نوشته می‌شود:

محاسبه وزن میلگرد

لازم به ذکر است که وزن به دست آمده از 2 فرمول بالا بر حسب کیلوگرم خواهد بود. همچنین به صورت آنلاین می‌توانید از ابزار محاسبه وزن میلگرد کوثر اهواز استفاده نمایید؛ به این صورت که با واردکردن مقادیر طول، قطر و تعداد، وزن میلگرد کوثر اهواز به شما نمایش داده می‌شود.

روش سوم استفاده از جدول برای تعیین وزن میلگرد کوثر اهواز است که با استفاده از آن، نسبت به دو روش دیگر سریع‌تر می‌توانید وزن میلگرد را به دست آورید. 

جدول وزن میلگرد کوثر اهواز را در این تصویر مشاهده می کنید.

در این مطلب سعی کردیم شما را با جدول وزنی و روش‌های محاسبه وزن میلگرد کوثر اهواز آشنا سازیم. اعداد موجود در جدول وزن میلگرد کوثر اهواز هرچند در مقادیر، اختلاف اندکی با یک‌دیگر دارند، اما این تفاوت‌ها تاثیر به‌سزایی روی قیمت نهایی خواهد داشت. علاوه بر موارد گفته شده، عوامل مهم‌ دیگری نیز در تعیین قیمت میلگرد نقش دارند که در مطالب دیگر به صورت مفصل به آن‌ها خواهیم پرداخت. 

تاریخ انتشار: دوشنبه 24 آبان 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad