0آخرین بروزرسانی:شنبه 21 آبان 1401

یکی از مشهورترین کارخانه‌های تولید میلگرد در کشورمان، مجتمع صنعتی فولاد آذربایجان است که در شهر میانه فعالیت می‌کند. این کارخانه که در نزدیکی مرز قرار دارد، گزینه مناسبی برای صادرات میلگرد به کشورهای دیگر محسوب می‌شود. مجتمع صنعتی فولاد آذربایجان پتانسیل بالایی در تولید میلگردهای آجدار دارد و تا به حال چندین بار رکورد تولیدات خود را شکسته است. اندازه و وزن میگرد میانه دو فاکتور اصلی در تکمیل فرآیند قیمت‌گذاری روی این محصول هستند که با هم آن‌ها را بررسی می‌کنیم. برای مشاهده قیمت میلگرد در سایزهای مختلف می توانید به سایت گرفت مراجعه کنید.

روش محاسبه وزن میلگرد میانه

به طور کلی برای محاسبه وزن میلگرد میانه یا هر برند دیگری می‌توان از فرمول زیر استفاده کرد:

فرمول محاسبه وزن میلگرد میانه

وزن میلگر میانه که بر اساس کیلوگرم محاسبه می‌شود، از طریق فرمول بالا به دست می‌آید. البته برای حساب و کتاب ساده‌تر و راحتی کار خود می‌توانید از این فرمول مختصر و مفید هم استفاده کنید:

« نمره میلگرد به توان دو تقسیم بر 162 »

پیشنهاد ما این است که برای محاسبه کردن وزن میلگرد میانه یا هر نوع دیگری از این محصول، از یک کارشناس حرفه‌ای کمک بگیرید.

جدول وزن میلگرد میانه

بر اساس استاندارهای جهانی وزن هر میلگرد با توجه به سایز آن باید با جدول زیر منطبق باشد:

جدول وزن میلگرد میانه

کارخانه فولاد میانه میلگردها را با وزن‌های مختلفی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. اختلاف وزن بین این میلگردها ممکن است عدد خیلی بزرگی نباشد، اما روی قیمت نهایی برای سفارشات تعداد بالا تاثیر زیادی دارد. هر چه وزن محصول به اعدادی که در جدول بالا ذکر شده نزدیکتر باشد، کیفیت و استحکام آن هم بهتر می‌شود. با مقایسه جدول وزن میلگرد میانه و جدول وزن استاندارد میلگردها می‌توانید برای خرید خود تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید؛ همچنین برای مشاهده قیمت میلگرد میانه می‌توانید به لیست قیمت مربوطه در سایت مراجعه کنید.

تاریخ انتشار: شنبه 21 آبان 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad