فیلتر ها

قیمت ورق استیل 321

یکی از بهترین مشخصات استیل‌های ضدزنگ، قدرت بالای بازیافت آنهاست؛ به‌طوری‌که نرخ بازیابی آن‌ها نزدیک به ۱۰۰ درصد است. با افزایش برخی عناصر، خواص متفاوتی به محصولات اضافه می‌شود. استیل 321 یکی از اعضای خانواده سری ۳۰۰ با مشخصات منحصربه‌فرد خود است. قیمت ورق استیل 321 و عوامل موثر در قیمت روز ورق استیل 321 را در ادامه بررسی می‌کنیم.

عوامل موثر در قیمت روز ورق استیل 321

این محصول یک استیل آستینیتی حاوی تیتانیوم بوده که دارای مقاومت خوردگی بین دانه‌ای عالی در محدوده دمایی ۴۰۰ تا ۸۰۰ درجه سانتی‌گراد است. تیتانیوم موجود در آن باعث تثبیت مواد در برابر تشکیل کاربید کروم می‌شود. انعطاف پذیری و شکل‌دهی عالی، خاصیت جوش‌کاری بالا و استحکام زیاد در برابر پوسته شدن از مشخصات بارز این محصول است. برای استفاده در محیط‌های در تماس با محلول‌های کلریدی مثل نمک‌ها، یعنی جایی‌که مستعد خوردگی حفره‌ای-شکافی است، مناسب نیست. در ترکیب آن، ۹ تا ۱۲ درصد نیکل، ۱۷ تا ۱۹ درصد کروم، ۸/۰ درصد تیتانیوم و ۰۸/۰ کربن وجود دارد.

در تعیین قیمت انواع ورق و نیز این محصول، عواملی چون نوسانات قیمت مواد اولیه مثل فولاد، تغییرات بهای ارز، شرایط سیاسی، هزینه تولید از قبیل بهای حمل و نقل و دستمزد نیروی انسانی موثر است.

 

ورق استیل با آلیاژ 321 به تصویر کشیده شده است.

 

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"در تعیین قیمت ورق استیل 321 میزان ضخامت و ابعاد تولیدی تاثیرگذار است.این محصول در بازار کشور در ضخامت‌های ۵/۱ تا ۲۰ میلی‌متری و ابعاد متنوع موجود است که می‌توان جهت خرید آن، روزانه نوسانات قیمت را پیگیری کرد."

سخن پایانی

این محصول به‌طور‌کلی برای تجهیزات جوش‌کاری سنگین استفاده می‌شود و جلای خوبی ندارد، در زمان خرید ورق استیل 321 باید این نکته در نظر گرفته شود که برای کارهای تزئینی مناسب نیستند. همچنین با در نظر گرفتن عوامل موثر در تعیین قیمت ورق استیل 321 می‌توان انتخاب بهتری داشت.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad