فیلتر ها
قیمت میلگرد

قیمت میلگرد

یکی از اساسی‌ترین و بنیاد‌‎‌ی‌ترین مقاطع فولادی استفاده شده در صنعت ساختما‌ن‌سازی، میلگرد، است که باعث استحکام بتن و افزایش مقاومت سازه می‌شود. ازآنجایی‌که قیمت میلگرد، در هزینه نهایی هر پروژه عمرانی و ساختمان‌سازی نقش مهمی را ایفا می‌کند، اطلاع از به‌روزترین نرخ این محصول سبب می‌شود تا کارفرمایان و پیمانکاران عمرانی، بتوانند برای برآورد و تنظیم بودجه ساخت خود برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند. به‌سبب کاربرد زیاد و فروش بالای این محصول، کارخانه‌های ذوبِ آهن و فولاد زیادی در کشور اقدام به تولید آن در سایزهای مختلف و استانداردهای گوناگون A1، A2، A3، A4 می‌کنند تا بتوانند نبض بازار فولاد در حوزه میلگرد، را در دست بگیرند.

باتوجه به‌اینکه میلگرد، یکی از پرمصرف‌ترین محصولات فولادی به شمار می‌رود و در هر پروژه ساخت‌وساز و عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اطلاع از قیمت روز میلگرد، و انواع مختلف آن که کاربرد زیادی دارند، برای تمامی فعالان این حوزه اهمیت بالایی دارد، به‌همین‌خاطر در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت میلگرد امروز، در بازار و کارخانه می پردازیم.

براساس نظر کارشناسان گرفت:

“بی‌شک، یکی از مهم‌ترین مقاطع فولادی مصرفی در ساخت‌وساز و پروژه‌های عمرانی، میلگرد است که باعث تقویت و استحکام بتن در سازه می‌شود. قیمت روز میلگرد که در گریدهای A1 تا A4 و براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی در کارخانجات مختلف با تحمل حرارتی بالغ بر 1100 درجه سانتی‌گراد تولید و سپس در بازار عرضه می‌شود، نقش بسزایی در تعیین بودجه و هزینه‌های نهایی هر پروژه دارد، به‌همین‌خاطر لازم است تا خریداران این مقطع فولادی، برای کسب بیشترین سود در هنگام تهیه این محصول، از قیمت میلگرد امروز در بازار مطلع شوند.”

میلگرد چیست؟

میلگرد که آرماتور هم نامیده می‌شود، فولادی است که در بتن آرمه استفاده می‌شود و برای جبران مقاومت کششی بتن و بالا بردن مقاومت آن کاربرد دارد. ممکن است در موارد خاصی از فولاد ساختمانی مانند: ناودانی یا قوطی هم برای محکم کردن بتن استفاده شود. تولید میلگرد در کشورهای مختلف دنیا با استانداردهای خاصی صورت می‌گیرد.‌ امروزه با کمک این محصول، آسمان خراش‌ و برج‌هایی محکم و بلند بنا می‌کنند. این محصول علاوه‌بر مقاومت کششی بالا، مقاومت دمایی بالایی نیز دارد به‌طوری‌که علاوه‌بر مقاوم بودن در برابر زلزله در برابر آتش‌سوزی هم از سازه مراقبت می‌کند.

انواع میلگرد

انواع میلگردهایی که در ساختمان‌سازی و صنایع مختلف استفاده می‌شود مقاومت ساختمان را بالا می‌برد. این میلگردها را از جنبه‌های مختلف مانند: شکل، استحکام، روش تولید، جنس و… تقسیم‌بندی می‌کنند. بسته به این مشخصات و دسته‌بندی‌ها نرخ این مقطع و البته محل کاربرد آن متفاوت خواهد بود که مهندس سازنده باتوجه به نوع پروژه خود، جنس را انتخاب می‌نماید. انواع آنها را از لحاظ جنس در ۶ دسته طبقه‌بندی می‌کنند که عبارتند از:

 • میلگرد اروپایی
 • فولاد کربن
 • گالوانیزه
 • روکش اپوکسی
 • فایبرگلاس
 • فولاد استنلس

عوامل موثر بر قیمت میلگرد امروز

در سال‌های گذشته این محصول فقط در بازار آهن به فروش می‌رسید اما امروزه بازار بورس هم به محلی برای خرید و فروش آن تبدیل شده است. از زمانی که این محصول به بازار بورس قدم گذاشته، نرخ دلار و ارز هم به یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت‌گذاری روی آن تبدیل شده‌اند. قیمت میلگرد 14، 16 و 18 برندهای مختلف بر اساس استاندارد روسی در این صفحه به صورت روزانه بروزرسانی می شود. البته که کیفیت برند تولیدکننده نیز بر نرخ آن موثر است و برای مثال قیمت میلگرد میانه از سایر تولیدکنندگان این مقطع متفاوت است.

 

میلگردها از نظر هزینه به عوامل مختلفی وابستگی دارند.

 

میلگردها در سه نوع ساده، آجدار و کلاف تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. هر کدام از این انواع با توجه به گریدی که دارند (گرید A3، A2 و A4) انعطاف‌پذیری، خمش و سختی متفاوتی هم خواهند داشت. بنابراین قیمت‌های هر کدام از آن‌ها با توجه به مواردی که نام بردیم مشخص خواهد شد.

این پروفیل برای مسلح کردن بتن در شکل‌های مختلفی از جمله: خاموت، راستا، سنجاقی، خرک، رکابی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.خریداران این محصول باید با توجه به اهدافی که در پروژه‌های ساخت‌وساز دارند، از انواع مختلف آن استفاده کنند تا به استحکام مورد نظر خود برسند.

قیمت هر شاخه میلگرد آجدار

اساس محاسبه بهای میلگرد در بازار و کارخانه، توجه به سایز و وزن آن است؛ اما عامل دیگری که بر نرخ این مقطع اثرگذار است، نوع خرید آن است. معمولا برای تهیه این کالا، اگر در حجم و تناژ بالا به آن احتیاج باشد، خرید میلگرد به‌صورت شاخه‌ای به‌صرفه نخواهد بود؛ اما برای مصارف در پروژه‌های عمرانی کوچک و یا تهیه به تعداد کم، قیمت هر شاخه میلگرد برای پیمانکاران مناسب‌تر خواهد بود و در هزینه نهایی اثرگذار است. البته فروشندگان بازار آهن و واسطه‌گران در این میان نرخ‌های شاخه‌ای را متفاوت و با حاشیه سودهای مختلف اعلام کرده و ممکن است قیمت میلگرد اصفهان شاخه‌ای که توسط یک فروشنده اعلام می‌شود با دیگری متفاوت باشد.

قیمت میلگرد به روز

این مقاطع فولادی که در سایزهای 8 تا 32 در کارخانه های مختلف تولید و در بازار عرضه می شوند، تحت تاثیر عوامل مختلفی دچار نوسانات قیمتی می شوند؛ که برای مشاهده جدیدترین لیست قیمت میلگرد به روز عرضه‌کنندگان مختلف بازار آهن می‌توانید از جداول موجود در این صفحه بهره ببرید. این نرخ معمولا توسط تولیدکنندگان و با درنظر گرفتن عوامل و فاکتورهای موثر مختلف در ابتدای وقت هر روز اعلام شده و در صورت تغییرات و نوسانات در بازار آهن، قیمت مجدد اعلام شده و خریداران از آن لحظه به بعد باید محصول را با قیمت جدید تهیه نمایند. پس درصورت اطمینان از خرید خود، هرچه سریع‌تر آن را نهایی کرده تا در صورت افت و خیز این مقادیر، برنامه‌های معاملاتی شما دچار اختلال نشوند.

با توجه به نظر کارشناسان گرفت:

“انواع میلگرد، بر اساس برآمدگی‌های روی آن تشخیص داده می‌شود، با قیمت‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود. از آن‌جایی که حجم میلگرد خریداری شده برای پروژه‌های ساخت‌وساز معمولاً زیاد است، پس اطلاع از بهترین و مناسب‌ترین قیمت روز میلگرد موجود در بازار برای مشتریان این محصول از ارزش بالایی برخوردار است. تعیین قیمت میلگرد برای سایزهای 14، 16، 18 و ... انجام می‌شود و وزن آن‌ها نقش زیادی در افزایش یا کاهش آن‌ها دارد."

قیمت میلگرد امروز در بازار

میلگرد، از دسته محصولات فولادی پرفروش است که نوسانات قیمتی آن به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق می افتد، به همین خاطر پیش از خرید لازم است تا قیمت میلگرد امروز در بازار را از جداول موجود در سایت مشاهده کنید و با انتخاب بهترین و معتبرترین فروشنده، خریدی مناسب و باحداکثر سود ممکن را تجربه کنید. درواقع برای اقدام به انجام پروژه بهتر است روی قیمت اعلامی در روز خرید حساب کنید زیرا درصورت محاسبه آن از قبل از انجام پروژه، ممکن است هنگام خرید اختلاف فاحشی در هزینه کل درنظر گرفته شده مشاهده نمایید. ازطرفی با مشورت با کارشناسان باتجربه تا حدودی می‌توانید  روند تغییرات این نرخ را پیش‌بینی نمایید.

قیمت میلگرد ۸

میلگرد ۸، کاربرد تجاری دارد و برای ساخت دال‌ها دیوارهای دریایی، ستون‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت میلگرد ۸ تحت تاثیر عواملی در عرض چند دقیقه تغییر می‌کند. از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن، قیمت مواد اولیه، قیمت حامل‌های انرژی، میزان عرضه و تقاضا، تغییر قیمت جهانی، قیمت ارز و دلار و… را ذکر کرد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت لحظه‌ای آن به جدول سایت مراجعه کنید‌. این سایز در برخی از برندها تولید نمی‌شود یا گاها دیر به دیر روی خط تولید قرار می‌گیرد زیرا نسبت به سایر سایزها، مورد استفاده کمتری داشته و تناژ پایین‌تری از آن در پروژه‌های ساخت‌وساز استفاده می‌شود.

خرید میلگرد 14، 16 و 18

همان‌طور که گفتیم این محصول در انواع مختلف و با گریدهای مختلفی توسط تولیدکنندگان میلگرد داخلی تولید می‌شوند؛ هر کدام از شاخه‌های آن قطر (بر حسب میلی‌متر) مشخصی دارند که با اعداد 14، 16، 18، 20 و ... نشان داده می‌شوند. قطر بیشتر باعث وزن بیشتر محصول شده و در نتیجه قیمت آن را هم بالاتر می‌برد. مجتمع‌های فولادی فعال در کشورمان محصولاتی با قطر 8 تا 40 میلی‌متر تولید می‌کنند؛ البته ممکن است یک کارخانه امکان تولید تمام سایزها را نداشته باشد. شما می‌توانید جهت خرید میلگرد در تمامی این سایزها، باتوجه به تناژ درخواستی، مستقیما از خود کارخانه و یا از بنگاه‌های مختلف اقدام کرده تا مناسب‌ترین محصول را تهیه نمایید.

 

 

قیمت میلگرد 14

میلگرد 14، در دو نوع ساده و آجدار در کارخانه‌های فولادی تولید می‌شود، از آنجا که از این محصول فولادی برای مقاوم‌سازی بنا استفاده می‌شود، تغییرات نرخ آن برای معماران و صنعتگران اهمیت زیادی دارد. نرخ کیلویی این سایز معمولا با سایر سایزهای آجدار یکی بوده و البته ممکن است در برخی برندها قیمت کیلویی این سایز با سایر سایزها متفاوت اعلام شود. البته بهای هر شاخه میلگرد 14 نسبت به سایز 16 و 18 کمتر است زیرا وزن کمتری نشبت به آن‌ها دارد. قیمت میلگرد بناب، اصفهان و … در سایزهای مختلف که توسط آهن‌ پخش، آهن‌ آنلاین، مرکز آهن، اصفهان‌ آهن و بقیه فروشندگان معتبر آهن اعلام می‌شود را در گرفت ببینید.

قیمت میلگرد 16 امروز

میلگرد 16، یکی از پراستفاده ترین سایزهای میلگرد در صنعت ساختمان سازی است، از این محصول برای محکم سازی بتن استفاده می شود، به همین دلیل تغییرات قیمت میلگرد 16 برای فعالین صنایع ساخت و ساز اهمیت زیادی دارد. میلگرد 16، از نوع آجدار و A3 بوده و سطح مقطع آن 16 میلیمتر است. تغییرات قیمت میلگرد 16 امروز به عوامل مختلفی مانند نوسانات ارز، قیمت حمل و نقل، تغییرات قیمت مواد اولیه و… بستگی دارد. این سایز از میلگرد معمولا در تمامی برندها همواره روی خط تولید قرار دارد و در انبار همه کارخانه‌ها تناژ بالایی از آن موجود است.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"باتوجه به گسترش طرح‌های مقاوم‌سازی سازه‌ها و استفاده از میلگرد در پروژه‌های مختلف، کیفیت و قیمت میلگرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شد. اطلاع کامل از قیمت روز میلگرد و زمان درست برای خرید آن، نقش پررنگی در کاهش هزینه‌های ساخت هر سازه‌ای خواهد داشت. تغییرات قیمت میلگرد امروز، به نوسان قیمت شمش آهن، نرخ ارز و حمل‌ونقل وابسته است. از پرکاربردترین میلگرد‌های تولیدی، می‌توان به میلگردهای سایز 14، 16 و 18 اشاره کرد که به‌طور گسترده در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌‌گیرند."

قیمت میلگرد ۱۸ آجدار

این نوع از میلگرد، در ساختمان‌های بزرگ، تاسیسات صنعتی و..‌. که مقیاس بزرگ دارند، استفاده می‌شوند. این محصول اولین مقطع سایز بزرگ است که بسیار پرفروش بوده و قیمت آنها بر اساس میزان وزن‌شان متفاوت هستند. قیمت میلگرد آجدار ۱۸ نسبت به سایزهای کوچکتر از خود بیشتر است و نرخ آن مانند تمام مقاطع فولادی دیگر به عوامل زیادی بستگی دارد. برای مثال قیمت میلگرد نیشابور سایز 18 به صورت شاخه‌ای نسبت به سایر سایزهای این مقطع در بازه بالاتری قرار دارد. درسایر برندها نیز همین مسئله به واسطه اختلاف وزن سایزها دیده می‌شود.

کاربردهای میلگرد

از جمله مهم‌ترین کاربردهای میلگرد در ساختمان‌سازی است. کاربردهای انواع میلگردها در آن عبارتند از:

 • میلگرد راستا: میلگردهایی که در ستون یا فونداسیون ساختمان استفاده می‌شود و مقاومت بتن آنها را بالا می‌برد میلگرد راستا می‌گویند که به‌صورت شاخه‌های بلند کاربرد دارند.
 • میلگرد سنجاقی: شکل باز شده میلگردهای خاموت را میلگرد سنجاقی می‌گویند و مقاومت خاموت را افزایش می‌دهند.
 • میلگرد خرک: علاوه بر میلگردهای معمولی از میلگردهایی استفاده می‌شوند که به‌صورت افقی بوده و به خرک معروف هستند و مقاومت فونداسیون را بالا می‌برند.
 • میلگرد رکابی: گاهی در زمان چیدن میلگردهای دیوار از میلگردهایی به‌صورت عمودی و افقی استفاده می‌شود که به نام میلگرد رکابی شناخته می‌شود. این میلگرد در ساختن دیوار بتنی کاربرد دارد.
 • میلگرد ادکا: از میلگرد ادکا در قسمت تکیه گاه تیرهای ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و سبب افزایش تحمل نیروی برشی تیرآهن می‌شود.
 • میلگرد خاموت: هنگام ساختن ستون‌های ساختمانی، از میله‌های کوچکتر در فاصله‌های مشخص دور چند شاخه میلگرد راستا استفاده می‌شود تا از خم و جدا شدن آنها جلوگیری کند و مقاومت آنها را بالا ببرد.

 

در این تصویر، نمونه ای از کاربرد میلگرد را مشاهده می کنید.

 

استانداردهای میلگرد

 استانداردهای بین‌المللی میلگرد در انواع استاندارد آمریکا ASTM، ژاپن JIS، آلمان DIN و در نهایت ISO هستند. میلگرد در ایران در استانداردهای A1، A2، A3 و A4 تولید می‌شود و براساس نزدیک بودن به این استانداردها نرخ متفاوتی خواهد داشت. برای مثال قیمت میلگرد زاگرس به خاطر نزدیک بودن قالب‌ها به استانداردهای جهانی و دقت بالا در تولید در بازه قیمتی به نسبت بالایی قرار دارد.

 • میلگرد A1: در ترکیب این میلگردها از درصد کمی کربن استفاده شده و از انعطاف و شکل‌پذیری بالایی برخوردار است. روی سطح این میلگردها بدون آج بوده و به میلگرد نرم معروف هستند.
 • میلگرد A2: این میلگردها که به میلگرد نیمه ترد معروف هستند سختی بیش‌تری از نوع قبلی دارند و روی سطح آنها آج‌های یکنواختی وجود دارد.
 • میلگرد A3: میلگرد A3 یا جناقی، آج‌هایی شبیه به جناق دارند و از سختی بالاتری نسبت به دو میلگرد قبلی برخوردار هستند اما شکل‌پذیری کم‌تری دارند. روی سطح آن، آج‌هایی به‌شکل جناق وجود دارد.
 • میلگرد A4: میلگرد‌های A4 از سخت‌ترین نوع میلگردها هستند که روی سطح آن‌ها آج‌های جناقی قرار دارد. با این تفاوت که دو طرف آنها برعکس همدیگر است و سبب افزایش چسبندگی میلگرد به بتن می‌شود.
   

فرایند تولید میلگرد آجدار

تولید میلگرد آجدار طبق فرایندی انجام می‌شود. ابتدا شمش فولاد را حرارت می‌دهند و بین غلتک‌های متوالی قرار می‌گیرند تا میله‌ دراز با عرض کم تولید شود. سپس با استفاده از غلتک، آج‌هایی روی میلگرد ایجاد می‌کنند. روش‌های مختلفی برای این منظور استفاده می‌شود که عبارتند از:

 • روش نورد
 • روش نورد سرد
 • روش میکرو آلیاژی
 • از طریق عملیات حرارت و خنک‌کاری

مشخصات فنی میلگرد

مشخصات فنی میلگردها در ایران شامل موارد زیر است:

 • A1: تنش جاری این میلگرد ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع و تنش گسیختگی آن ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع است.
 • A2: تنش جاری آن ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع بوده و تنش گسیختگی آن ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.
 • A3: تنش جاری این میلگرد ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع و تنش گسیختگی آن ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع است.
 • A4: این میلگرد آج دوکی شکل دارد و آج آن ۵۰۰ و ۵۲۰ و از نوع مرکب به شمار می‌رود.

قیمت روز میلگرد

همان‌طور که گفتیم آگاهی از قیمت روز این محصول، نقش مهمی در تعیین میزان سود و زیان برای یک پروژه ایفا می‌کند. پیشنهاد ما این است که قبل از خرید کردن، از تجربه کارشناسان خبره گرفت بهره بگیرید. کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی خواهند کرد تا با شناخت کیفیت محصولات تولید شده در هر یک از کارخانه‌ها و کاربردهای آن‌ها اقدام به خرید کنید.

قیمت میلگرد در گرفت همواره به‌روز رسانی می‌شود تا بتوانید بر اساس آخرین رقم‌های اعلامی از طرف کارخانه‌ها، بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود به دست آورید. برای دسترسی سریع‌تر به قیمت محصول مورد نظر خود، از بخش فیلترها سایز و برند مورد نظر را انتخاب کنید.

قیمت هر کیلو میلگرد

مقاطع آهنی و فولادی، معمولا در بازار به صورت کیلویی خرید و فروش می شوند، و به سبب معاملات زیاد میلگرد در بازار برای انجام پروژه های ساختمانی و عمرانی، آگاهی از جدیدترین قیمت هر کیلو میلگرد به پیمانکاران این امکان را می دهد تا در زمان مناسب و با توجه به بودجه خود، برای تهیه آن اقدام کنند. هرچه میزان خرید و مصرف این محصول در ساخت و ساز بالاتر باشد، تهیه میلگرد به صورت کیلویی مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. درواقع در خرید با تناژ بالای میلگرد بهتر است نرخ کیلویی این محصول حساب شود. در خریدهایی با تناژ پایین و در حد چند شاخه معمولا قیمت کیلویی اعلام نمی‌شود و فروش به‌صورت شاخه‌ای صورت می‌پذیرد.

قیمت لحظه ای میلگرد

ازآنجایی‌که میلگرد، از پرفروش‌ترین مقاطع  فولادی در بازار آهن و فولاد به شمار می آید، نوسانات بهای آن نیز به صورت لحظه ای خواهد بود. همانطورکه ذکر کردیم، عوامل متعددی بر قیمت لحظه ای میلگرد، اثرگذارند و باعث می شوند تا همواره به خریداران و مصرف کنندگان این محصول توصیه داشته باشیم، پیش از خرید، نرخ آن را استعلام بگیرند و بدانند که ممکن است در کسری از ثانیه، اعداد تغییر داشته باشند.

 

قیمت میلگرد 14، به کارخانه تولید کننده بستگی دارد.

 

قیمت میلگرد دیروز و امروز

همانطورکه می‌دانید، میلگردها در ساختمان‌سازی، نقشی مکمل برای استحکام بتن را ایفا می‌کنند و براساس قطر، وزن، گرید و… در سازه‌ها مصرف می‌شوند و باعث مقاومت بناهای احداثی می‌شوند؛ به‌همین‌خاطر، به سبب مقاومت چرخشی و کششی میلگرد و مصارف بالای آن در صنایع مختلف، بهای آن دست خوش تغییر می‌شود. تغییرات قیمت میلگرد دیروز و امروز، ممکن است به‌صورت محسوس یا نامحسوس در بازار مشاهده شود و برای افراد فعال در حوزه ساخت‌و‌ساز و نیز فروشندگان بازار آهن اطلاع از روند تغییرات این نرخ، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا مثلا حتی با تغییر اندک در قیمت میلگرد شاهین بناب، ممکن است اختلاف چشمگیری در پروژه‌های عظیم ایجاد شود.

خرید میلگرد از کارخانه

برای خرید میلگرد از کارخانه به‌صورت مستقیم، لازم است تا با شرایط ویژه خرید آشنا باشید. قبل از هرچیز بهتر است بدانید که قیمت میلگرد درب کارخانه، از هزینه آن در بازار کم‌تر است، اما خرید مستقیم از کارخانه تولیدی، مستلزم این است که مقدار محصول مورد نظر شما حجم مشخصی را داشته باشد. معمولا صنایع فولادی تولیدکننده میلگرد، برای اینکه مقاطع خود را مستقیما به خریدار تحویل دهند، شرایط و ضوابط خاصی را دارند. بعضی از آنها فقط محصولات خود را به صورت عمده به بنگاه های فروش آهن آلات عرضه می کنند و تناژ پایین را عرضه نمی کنند.

سخن پایانی

مجموعه گرفت، به‌عنوان مرجع استعلام قیمت میلگرد، برندها و فروشندگان مختلف محصولات فولادی در کشور، تمام تلاش خود را می‌کند تا جدیدترین و به‌روزترین لیست قیمت انواع میلگرد، را به‌صورت لحظه‌ای در سایت خود بروزرسانی کند تا فعالان حوزه آهن آلات و پیمانکاران ساختمانی بتوانند با مقایسه قیمت عرضه‌کنندگان معتبر بازار، خریدی مقرون‌به‌صرفه با حداکثر سود را برای پروژه‌های عمرانی خود داشته باشند.

سوالات متداول

محاسبه و تعیین قیمت میلگرد، در بازار بر چه اساس انجام می شود؟

برای قیمت‌گذاری میلگرد در بازار، عوامل متعددی همچون: وزن، سایز، برند تولیدکننده، استاندارد و… نقش اساسی را ایفا می‌کنند؛ همچنین باید در نظر داشته باشیم که عوامل داخلی و خارجی مانند: نوسانات بازار آهن، تصمیمات دولتی و مسائل بین‌المللی نیز در تعیین نرخ این محصول اثرگذار است.

آیا گرفت قیمت میلگرد، فروشندگان مختلف (سایت‌های معتبر) را درج می‌کند؟

بله؛ سایت گرفت قیمت روز میلگرد، سایت‌های مختلف که فروشندگان معتبر حوزه آهن آلات هستند را درج می‌کند و این قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای بروزرسانی می‌شوند تا با مقایسه قیمت‌ها اقدام به بهترین خرید نمایید.

چگونه می‌‌توانیم قیمت میلگرد، فروشندگان مختلف را در صفحات لیست قیمت مشاهده کنیم؟

در لیست قیمت میلگرد امروز، در قسمت توضیحات بیشتر، با کلیک بر روی مشاهده فروشندگان می‌توانید قیمت روز میلگرد، سایت‌های مختلف را مشاهده کنید.

دلایل اختلاف در قیمت هر شاخه میلگرد، برندهای مختلف چیست؟

کیفیت میلگرد هر مجتمع و وزن آن، مهم‌ترین علت تفاوت قیمت میلگرد، کارخانه‌های کشور است و ازآنجایی‌که وزن، اصلی ترین شاخصه برای نرخ‌گذاری این محصول به شمار می‌رود، شاهد این اختلاف قیمت در میلگردهای گوناگون بازار هستیم.

تعیین قیمت میلگرد، در بازار به صورت کیلویی است یا شاخه ای؟

هردو؛ این مسئله بستگی به نوع خرید شما دارد؛ چنانچه قصد خرید میلگرد، در حجم و تناژ بالا را داشته باشید، تهیه آن به‌صورت کیلویی به‌صرفه‌تر است، اما اگر نیاز شما به این محصول در مقدار کم باشد، می‌توانید آن را به‌صورت شاخه‌ای خریداری کنید و مبلغ آن نیز به همین صورت برای شما محاسبه می‌شود.

... بیشتر

قیمت میلگرد اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری289,000
14A3شاخه 12 متری252,300
16A3شاخه 12 متری256,900
18A3شاخه 12 متری252,300
20A3شاخه 12 متری252,300
22A3شاخه 12 متری243,100
25A3شاخه 12 متری252,300
28A3شاخه 12 متری256,900
32A3شاخه 12 متری252,300
tel banner

قیمت میلگرد نیشابور

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 10 متری270,600
12A3شاخه 12 متری256,900
14A3شاخه 6 متری247,700
14A3شاخه 12 متریاز
268,100
تا
268,700
16A3شاخه 12 متری269,200
16A3شاخه 6 متری247,700
18A3شاخه 12 متریاز
268,100
تا
268,700
18A3شاخه 6 متری247,700
20A3شاخه 12 متری268,700
20A3شاخه 6 متری247,700
22A3شاخه 12 متری269,200
22A3شاخه 6 متری247,700
25A3شاخه 12 متریاز
268,100
تا
268,700
25A3شاخه 6 متری247,700
28A3شاخه 12 متریاز
268,100
تا
268,700
28A3شاخه 6 متری247,700
32A3شاخه 6 متری250,500
32A3شاخه 12 متری251,700
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت میلگرد آذر فولاد امین

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
258,700
تا
260,000
10A2شاخه 12 متریاز
258,000
تا
258,700
10A3شاخه 12 متری260,000
12A3شاخه 12 متریاز
257,700
تا
258,000
14A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,000
16A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,200
18A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,200
20A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,200
22A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,000
25A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,200
28A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,200
32A3شاخه 12 متریاز
255,700
تا
256,200

قیمت میلگرد امیرکبیر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری238,500
10A3شاخه 12 متریاز
256,700
تا
259,000
10A2شاخه 12 متریاز
255,500
تا
257,500
12A3شاخه 12 متریاز
253,000
تا
257,500
14A3شاخه 12 متریاز
252,700
تا
255,000
16A3شاخه 12 متریاز
252,700
تا
255,000
18A3شاخه 12 متریاز
252,700
تا
255,000
20A3شاخه 12 متریاز
252,700
تا
255,000
22A3شاخه 12 متریاز
252,700
تا
255,000
25A3شاخه 12 متریاز
252,700
تا
255,000
28A3شاخه 12 متریاز
254,700
تا
255,000
32A3شاخه 12 متریاز
254,700
تا
255,000

قیمت میلگرد فایکو

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
14A3شاخه 12 متری280,100

قیمت میلگرد بافق یزد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A3شاخه 12 متری281,900
10A3شاخه 12 متریاز
275,900
تا
286,500
12A3شاخه 12 متریاز
273,100
تا
285,500
14A3شاخه 12 متریاز
277,700
تا
278,000
14A3شاخه 6 متری250,000
16A3شاخه 12 متریاز
277,700
تا
278,000
18A3شاخه 12 متریاز
275,400
تا
276,700
20A3شاخه 12 متریاز
275,400
تا
276,700
22A3شاخه 12 متریاز
275,400
تا
276,700
25A3شاخه 12 متریاز
275,400
تا
276,700
28A3شاخه 12 متریاز
275,400
تا
276,700
32A3شاخه 12 متریاز
268,400
تا
275,400

قیمت میلگرد شاهرود

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 8 متری281,200
10A3شاخه 12 متری266,100
12A3شاخه 12 متریاز
279,000
تا
294,000
14A3شاخه 12 متریاز
270,000
تا
285,000
16A3شاخه 12 متریاز
270,000
تا
285,000
18A3شاخه 12 متریاز
270,000
تا
285,000
20A3شاخه 12 متریاز
270,000
تا
285,000
22A3شاخه 12 متری247,700
25A3شاخه 12 متریاز
272,000
تا
285,000

قیمت میلگرد شاهین بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری244,000
10A3شاخه 12 متری243,100
10A2شاخه 12 متری241,300
12A3شاخه 12 متری241,300
14A3شاخه 12 متریاز
260,600
تا
264,700
16A3شاخه 12 متریاز
260,600
تا
264,700
18A3شاخه 12 متریاز
260,600
تا
264,700
20A3شاخه 12 متریاز
260,600
تا
264,700
22A3شاخه 12 متریاز
260,600
تا
264,700
25A3شاخه 12 متریاز
260,600
تا
264,700
28A3شاخه 12 متریاز
260,600
تا
264,700
32A3شاخه 12 متری264,700

قیمت میلگرد راد همدان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
280,400
تا
284,000
10A2شاخه 12 متریاز
278,100
تا
280,900
12A3شاخه 12 متریاز
274,600
تا
277,000
14A3شاخه 12 متریاز
273,900
تا
275,000
16A3شاخه 12 متریاز
273,900
تا
275,000
18A3شاخه 12 متریاز
273,900
تا
275,000
20A3شاخه 12 متریاز
273,900
تا
275,000
22A3شاخه 12 متریاز
273,900
تا
275,000
25A3شاخه 12 متریاز
274,000
تا
275,500
28A3شاخه 12 متریاز
274,000
تا
275,500
32A3شاخه 12 متری275,500

قیمت میلگرد سیرجان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 6 متری291,200
8A2شاخه 12 متریاز
290,700
تا
291,000
10A2شاخه 12 متریاز
288,700
تا
289,300
12A3شاخه 12 متریاز
288,700
تا
289,300
14A3شاخه 12 متریاز
284,700
تا
285,300
16A3شاخه 12 متریاز
284,700
تا
285,300
18A3شاخه 12 متریاز
284,700
تا
285,300
20A3شاخه 12 متریاز
284,700
تا
285,300
22A3شاخه 6 متریاز
284,700
تا
285,300
22A3شاخه 12 متری261,500
25A3شاخه 12 متریاز
284,700
تا
285,000
25A3شاخه 6 متری285,300

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری256,900
10A2شاخه 12 متری255,100
12A3شاخه 12 متری255,100
14A3شاخه 12 متری249,500
16A3شاخه 12 متری249,500
18A3شاخه 12 متری249,500
20A3شاخه 12 متری249,500
22A3شاخه 12 متری249,500
25A3شاخه 12 متری252,300
28A3شاخه 12 متری276,000
32A3شاخه 12 متری252,300

قیمت میلگرد قائم

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متریاز
255,400
تا
263,000
14A3شاخه 12 متری238,500
16A3شاخه 12 متری238,500
18A3شاخه 12 متری238,500
20A3شاخه 12 متری238,500
22A3شاخه 12 متری238,500
25A3شاخه 12 متری238,500
28A3شاخه 12 متری238,500
32A3شاخه 12 متری238,500

قیمت میلگرد سمنان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A3شاخه 12 متری248,600
8A2شاخه 12 متری245,000
10A3شاخه 12 متری242,200

قیمت میلگرد روهینا

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 6 متری246,800
12A3شاخه 12 متری245,000
14A3شاخه 6 متری241,300
16A3شاخه 6 متری241,300
18A3شاخه 6 متری240,400
20A3شاخه 6 متری240,400
22A3شاخه 6 متری240,400
25A3شاخه 6 متری240,400
28A3شاخه 6 متری240,400
32A3شاخه 6 متری240,400

قیمت میلگرد آریان فولاد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متریاز
258,200
تا
265,000
10A2شاخه 12 متریاز
257,200
تا
262,000
12A3شاخه 12 متریاز
262,200
تا
265,000
12A2شاخه 12 متریاز
259,400
تا
262,000
14A3شاخه 12 متریاز
253,200
تا
256,000
16A3شاخه 12 متریاز
253,200
تا
256,000
18A3شاخه 12 متریاز
253,200
تا
256,000
20A3شاخه 12 متریاز
253,400
تا
256,000
22A3شاخه 12 متری234,900
25A3شاخه 12 متری234,900

قیمت میلگرد فولاد سپهر ایرانیان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری280,100

قیمت میلگرد کرمان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متریاز
270,000
تا
270,100
14A3شاخه 12 متری245,900
16A3شاخه 12 متری245,900

قیمت میلگرد آریا ذوب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
20A3شاخه 12 متری180,300

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A2شاخه 12 متری258,000
14A3شاخه 12 متری256,200

قیمت میلگرد نورد کرمان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری234,900
14A3شاخه 12 متریاز
241,100
تا
252,000
16A3شاخه 12 متری231,200
18A3شاخه 12 متری230,300
20A3شاخه 12 متری260,100
22A3شاخه 12 متری260,100
25A3شاخه 12 متری260,100

قیمت میلگرد درپاد تبریز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری300,000
25A3شاخه 12 متری296,000

قیمت میلگرد اهواز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری216,400
14A3شاخه 12 متری243,000
18A3شاخه 12 متری243,000
20A3شاخه 12 متری243,000
22A3شاخه 12 متری243,000

قیمت میلگرد ظفر بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
269,200
تا
272,000
10A2شاخه 12 متریاز
268,700
تا
270,000
12A3شاخه 12 متریاز
268,700
تا
270,000
14A3شاخه 12 متریاز
265,700
تا
267,000
16A3شاخه 12 متریاز
265,700
تا
267,000
18A3شاخه 12 متریاز
265,700
تا
267,000
20A3شاخه 12 متریاز
265,700
تا
267,000
22A3شاخه 12 متریاز
265,700
تا
267,000
25A3شاخه 12 متریاز
265,700
تا
267,000
28A3شاخه 12 متریاز
266,200
تا
267,000
32A3شاخه 12 متری245,000

قیمت میلگرد میانه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
14A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
264,500
16A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
264,500
18A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
264,500
20A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
264,500
22A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
264,500
25A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
261,700
28A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
264,500
32A3شاخه 12 متریاز
260,000
تا
264,500

قیمت میلگرد زاگرس

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متری230,300
12A3شاخه 12 متری228,900
14A3شاخه 12 متری224,800
16A3شاخه 12 متری224,800
18A3شاخه 12 متری224,800
20A3شاخه 12 متری224,800
22A3شاخه 12 متری224,800
25A3شاخه 12 متری224,800

قیمت میلگرد ابرکوه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
14A3شاخه 12 متریاز
251,000
تا
253,700
16A3شاخه 12 متریاز
246,200
تا
251,000
18A3شاخه 12 متریاز
250,000
تا
252,700
20A3شاخه 12 متریاز
250,000
تا
252,700
22A3شاخه 12 متریاز
250,000
تا
252,700
25A3شاخه 12 متریاز
241,000
تا
245,200
32A3شاخه 12 متریاز
245,200
تا
250,000

قیمت میلگرد ارگ

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
14A3شاخه 12 متریاز
239,700
تا
240,000
16A3شاخه 12 متریاز
239,700
تا
240,000
18A3شاخه 12 متریاز
239,700
تا
240,000

قیمت میلگرد ساده شمس گل آذین

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
30A1شاخه 12 متری304,700
35A1شاخه 12 متری304,700
40A1شاخه 12 متری304,700
tel banner

قیمت میلگرد ساده فولاد نوین متین

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A1شاخه 6 متری311,700
10A1شاخه 12 متری314,700
12A1شاخه 12 متری314,700
12A1شاخه 6 متری315,000
14A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
16A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
18A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
20A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
22A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
25A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
28A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
32A1شاخه 12 متریاز
314,700
تا
315,000
90A1شاخه 12 متری298,200
170A1شاخه 12 متری308,300
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت میلگرد ساده آذر گستر سدید

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A1شاخه 12 متری274,300
16A1شاخه 12 متریاز
299,700
تا
299,800
18A1شاخه 12 متریاز
299,700
تا
299,800
20A1شاخه 12 متریاز
299,700
تا
299,900
22A1شاخه 12 متریاز
299,700
تا
299,800
25A1شاخه 12 متریاز
299,700
تا
299,800
26A1شاخه 12 متری274,300
28A1شاخه 12 متریاز
299,700
تا
299,800
30A1شاخه 12 متری274,300
32A1شاخه 12 متریاز
299,700
تا
299,800
34A1شاخه 12 متری274,300
36A1شاخه 12 متری274,300
38A1شاخه 12 متری274,300
40A1شاخه 12 متری274,300
42A1شاخه 12 متری274,300
170A1شاخه 12 متری274,300

قیمت میلگرد ساده آیین صنعت

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
18A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
20A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
22A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
25A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
28A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
30A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
32A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
34A1شاخه 12 متری278,900
36A1شاخه 12 متریاز
304,000
تا
304,700
38A1شاخه 12 متری278,900

قیمت میلگرد ساده کاشان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
28A1شاخه 12 متری281,000

قیمت میلگرد کلاف ساده اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
6.5آلیاژ 1006269,700
tel banner

قیمت میلگرد کلاف ساده گلستان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
6.5آلیاژ Rst34310,700
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت میلگرد کلاف ساده کاران افق

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5آلیاژ Rst34276,700
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad