قیمت روز آهن آلات و مواد صنعتی اولیه
فیلتر ها
قیمت محصولات فولادی و پتروشیمی در گرفت

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در گرفت میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد

یکی از اساسی‌ترین و بنیاد‌‎‌ی‌ترین مقاطع فولادی استفاده شده در صنعت ساختما‌ن‌سازی، میلگرد، است که باعث استحکام بتن و افزایش مقاومت سازه می‌شود. ازآنجایی‌که قیمت میلگرد، در هزینه نهایی هر پروژه عمرانی و ساختمان‌سازی نقش مهمی را ایفا می‌کند، اطلاع از به‌روزترین نرخ این محصول سبب می‌شود تا کارفرمایان و پیمانکاران عمرانی، بتوانند برای برآورد و تنظیم بودجه ساخت خود برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند. به‌سبب کاربرد زیاد و فروش بالای این محصول، کارخانه‌های ذوبِ آهن و فولاد زیادی در کشور اقدام به تولید آن در سایزهای مختلف و استانداردهای گوناگون A1، A2، A3، A4 می‌کنند تا بتوانند نبض بازار فولاد در حوزه میلگرد، را در دست بگیرند.

باتوجه به‌اینکه میلگرد، یکی از پرمصرف‌ترین محصولات فولادی به شمار می‌رود و در هر پروژه ساخت‌وساز و عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اطلاع از قیمت روز میلگرد، و انواع مختلف آن که کاربرد زیادی دارند، برای تمامی فعالان این حوزه اهمیت بالایی دارد، به‌همین‌خاطر در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت میلگرد امروز، در بازار و کارخانه می پردازیم.

براساس نظر کارشناسان گرفت:

“بی‌شک، یکی از مهم‌ترین مقاطع فولادی مصرفی در ساخت‌وساز و پروژه‌های عمرانی، میلگرد است که باعث تقویت و استحکام بتن در سازه می‌شود. قیمت روز میلگرد که در گریدهای A1 تا A4 و براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی در کارخانجات مختلف با تحمل حرارتی بالغ بر 1100 درجه سانتی‌گراد تولید و سپس در بازار عرضه می‌شود، نقش بسزایی در تعیین بودجه و هزینه‌های نهایی هر پروژه دارد، به‌همین‌خاطر لازم است تا خریداران این مقطع فولادی، برای کسب بیشترین سود در هنگام تهیه این محصول، از قیمت میلگرد امروز در بازار مطلع شوند.”

عوامل موثر بر قیمت میلگرد امروز

در سال‌های گذشته این محصول فقط در بازار آهن به فروش می‌رسید اما امروزه بازار بورس هم به محلی برای خرید و فروش آن تبدیل شده است. از زمانی که این محصول به بازار بورس قدم گذاشته، نرخ دلار و ارز هم به یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت‌گذاری روی آن تبدیل شده‌اند. قیمت میلگرد 14، 16 و 18 برندهای مختلف بر اساس استاندارد روسی در این صفحه به صورت روزانه بروزرسانی می شود.

 

میلگردها از نظر هزینه به عوامل مختلفی وابستگی دارند.

 

میلگردها در سه نوع ساده، آجدار و کلاف تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. هر کدام از این انواع با توجه به گریدی که دارند (گرید A3، A2 و A4) انعطاف‌پذیری، خمش و سختی متفاوتی هم خواهند داشت. بنابراین قیمت‌های هر کدام از آن‌ها با توجه به مواردی که نام بردیم مشخص خواهد شد.

این پروفیل برای مسلح کردن بتن در شکل‌های مختلفی از جمله: خاموت، راستا، سنجاقی، خرک، رکابی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.خریداران این محصول باید با توجه به اهدافی که در پروژه‌های ساخت‌وساز دارند، از انواع مختلف آن استفاده کنند تا به استحکام مورد نظر خود برسند.

قیمت هر شاخه میلگرد

اساس محاسبه بهای میلگرد در بازار و کارخانه، توجه به سایز و وزن آن است؛ اما عامل دیگری که بر نرخ این مقطع اثرگذار است، نوع خرید آن است. معمولا برای تهیه این کالا، اگر در حجم و تناژ بالا به آن احتیاج باشد، خرید میلگرد به‌صورت شاخه‌ای به‌صرفه نخواهد بود؛ اما برای مصارف در پروژه‌های عمرانی کوچک و یا تهیه به تعداد کم، قیمت هر شاخه میلگرد برای پیمانکاران مناسب‌تر خواهد بود و در هزینه نهایی اثرگذار است.

قیمت میلگرد به روز

این مقاطع فولادی که در سایزهای 8 تا 32 در کارخانه های مختلف تولید و در بازار عرضه می شوند، تحت تاثیر عوامل مختلفی دچار نوسانات قیمتی می شوند؛ که برای مشاهده جدیدترین لیست قیمت میلگرد به روز عرضه‌کنندگان مختلف بازار آهن می‌توانید از جداول موجود در این صفحه بهره ببرید. 

با توجه به نظر کارشناسان گرفت:

“انواع میلگرد، بر اساس برآمدگی‌های روی آن تشخیص داده می‌شود، با قیمت‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود. از آن‌جایی که حجم میلگرد خریداری شده برای پروژه‌های ساخت‌وساز معمولاً زیاد است، پس اطلاع از بهترین و مناسب‌ترین قیمت روز میلگرد موجود در بازار برای مشتریان این محصول از ارزش بالایی برخوردار است. تعیین قیمت میلگرد برای سایزهای 14، 16، 18 و ... انجام می‌شود و وزن آن‌ها نقش زیادی در افزایش یا کاهش آن‌ها دارد."

قیمت میلگرد امروز در بازار

میلگرد، از دسته محصولات فولادی پرفروش است که نوسانات قیمتی آن به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق می افتد، به همین خاطر پیش از خرید لازم است تا قیمت میلگرد امروز در بازار را از جداول موجود در سایت مشاهده کنید و با انتخاب بهترین و معتبرترین فروشنده، خریدی مناسب و باحداکثر سود ممکن را تجربه کنید.

خرید میلگرد 14، 16 و 18

همان‌طور که گفتیم این محصول در انواع مختلف و با گریدهای مختلفی توسط تولیدکنندگان میلگرد داخلی تولید می‌شوند؛ هر کدام از شاخه‌های آن قطر (بر حسب میلی‌متر) مشخصی دارند که با اعداد 14، 16، 18، 20 و ... نشان داده می‌شوند. قطر بیشتر باعث وزن بیشتر محصول شده و در نتیجه قیمت آن را هم بالاتر می‌برد. مجتمع‌های فولادی فعال در کشورمان محصولاتی با قطر 8 تا 40 میلی‌متر تولید می‌کنند؛ البته ممکن است یک کارخانه امکان تولید تمام سایزها را نداشته باشد.

قیمت میلگرد 14

میلگرد 14، در دو نوع ساده و آجدار در کارخانه‌های فولادی تولید می‌شود، از آنجا که از این محصول فولادی برای مقاوم‌سازی بنا استفاده می‌شود، تغییرات قیمت آن برای معماران و صنعتگران اهمیت زیادی دارد. قیمت میلگرد 14، 16، 18 و... آهن‌ پخش، آهن‌ آنلاین، مرکز آهن، اصفهان‌ آهن و بقیه فروشندگان معتبر آهن را در گرفت ببینید.

قیمت میلگرد 16 امروز

میلگرد 16، یکی از پراستفاده ترین سایزهای میلگرد در صنعت ساختمان سازی است، از این محصول برای محکم سازی بتن استفاده می شود، به همین دلیل تغییرات قیمت میلگرد 16 برای فعالین صنایع ساخت و ساز اهمیت زیادی دارد. میلگرد 16، از نوع آجدار و A3 بوده و سطح مقطع آن 16 میلیمتر است. تغییرات قیمت میلگرد 16 امروز به عوامل مختلفی مانند نوسانات ارز، قیمت حمل و نقل، تغییرات قیمت مواد اولیه و… بستگی دارد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"باتوجه به گسترش طرح‌های مقاوم‌سازی سازه‌ها و استفاده از میلگرد در پروژه‌های مختلف، کیفیت و قیمت میلگرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شد. اطلاع کامل از قیمت روز میلگرد و زمان درست برای خرید آن، نقش پررنگی در کاهش هزینه‌های ساخت هر سازه‌ای خواهد داشت. تغییرات قیمت میلگرد امروز، به نوسان قیمت شمش آهن، نرخ ارز و حمل‌ونقل وابسته است. از پرکاربردترین میلگرد‌های تولیدی، می‌توان به میلگردهای سایز 14، 16 و 18 اشاره کرد که به‌طور گسترده در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌‌گیرند."

 

قیمت میلگرد 14، به کارخانه تولید کننده بستگی دارد.

 

قیمت روز میلگرد

همان‌طور که گفتیم آگاهی از قیمت روز این محصول، نقش مهمی در تعیین میزان سود و زیان برای یک پروژه ایفا می‌کند. پیشنهاد ما این است که قبل از خرید کردن، از تجربه کارشناسان خبره گرفت بهره بگیرید. کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی خواهند کرد تا با شناخت کیفیت محصولات تولید شده در هر یک از کارخانه‌ها و کاربردهای آن‌ها اقدام به خرید کنید.

قیمت میلگرد در گرفت همواره به‌روز رسانی می‌شود تا بتوانید بر اساس آخرین رقم‌های اعلامی از طرف کارخانه‌ها، بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود به دست آورید. برای دسترسی سریع‌تر به قیمت محصول مورد نظر خود، از بخش فیلترها سایز و برند مورد نظر را انتخاب کنید.

شما می توانید قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر بازار را در لیست زیر مشاهده کنید:

قیمت هر کیلو میلگرد

مقاطع آهنی و فولادی، معمولا در بازار به صورت کیلویی خرید و فروش می شوند، و به سبب معاملات زیاد میلگرد در بازار برای انجام پروژه های ساختمانی و عمرانی، آگاهی از جدیدترین قیمت هر کیلو میلگرد به پیمانکاران این امکان را می دهد تا در زمان مناسب و با توجه به بودجه خود، برای تهیه آن اقدام کنند. هرچه میزان خرید و مصرف این محصول در ساخت و ساز بالاتر باشد، تهیه میلگرد به صورت کیلویی مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود.

قیمت لحظه ای میلگرد

ازآنجایی‌که میلگرد، از پرفروش‌ترین مقاطع  فولادی در بازار آهن و فولاد به شمار می آید، نوسانات بهای آن نیز به صورت لحظه ای خواهد بود. همانطورکه ذکر کردیم، عوامل متعددی بر قیمت لحظه ای میلگرد، اثرگذارند و باعث می شوند تا همواره به خریداران و مصرف کنندگان این محصول توصیه داشته باشیم، پیش از خرید، نرخ آن را استعلام بگیرند و بدانند که ممکن است در کسری از ثانیه، اعداد تغییر داشته باشند.

قیمت میلگرد دیروز و امروز

همانطورکه می‌دانید، میلگردها در ساختمان‌سازی، نقشی مکمل برای استحکام بتن را ایفا می‌کنند و براساس قطر، وزن، گرید و… در سازه‌ها مصرف می‌شوند و باعث مقاومت بناهای احداثی می‌شوند؛ به‌همین‌خاطر، به سبب مقاومت چرخشی و کششی میلگرد و مصارف بالای آن در صنایع مختلف، بهای آن دست خوش تغییر می‌شود. تغییرات قیمت میلگرد دیروز و امروز، ممکن است به‌صورت محسوس یا نامحسوس در بازار مشاهده شود.

خرید میلگرد از کارخانه

برای خرید میلگرد از کارخانه به‌صورت مستقیم، لازم است تا با شرایط ویژه خرید آشنا باشید. قبل از هرچیز بهتر است بدانید که قیمت میلگرد درب کارخانه، از هزینه آن در بازار کم‌تر است، اما خرید مستقیم از کارخانه تولیدی، مستلزم این است که مقدار محصول مورد نظر شما حجم مشخصی را داشته باشد. معمولا صنایع فولادی تولیدکننده میلگرد، برای اینکه مقاطع خود را مستقیما به خریدار تحویل دهند، شرایط و ضوابط خاصی را دارند. بعضی از آنها فقط محصولات خود را به صورت عمده به بنگاه های فروش آهن آلات عرضه می کنند و تناژ پایین را عرضه نمی کنند.

سخن پایانی

مجموعه گرفت، به‌عنوان مرجع استعلام قیمت میلگرد، برندها و فروشندگان مختلف محصولات فولادی در کشور، تمام تلاش خود را می‌کند تا جدیدترین و به‌روزترین لیست قیمت انواع میلگرد، را به‌صورت لحظه‌ای در سایت خود بروزرسانی کند تا فعالان حوزه آهن آلات و پیمانکاران ساختمانی بتوانند با مقایسه قیمت عرضه‌کنندگان معتبر بازار، خریدی مقرون‌به‌صرفه با حداکثر سود را برای پروژه‌های عمرانی خود داشته باشند.

سوالات متداول

محاسبه و تعیین قیمت میلگرد، در بازار بر چه اساس انجام می شود؟

برای قیمت‌گذاری میلگرد در بازار، عوامل متعددی همچون: وزن، سایز، برند تولیدکننده، استاندارد و… نقش اساسی را ایفا می‌کنند؛ همچنین باید در نظر داشته باشیم که عوامل داخلی و خارجی مانند: نوسانات بازار آهن، تصمیمات دولتی و مسائل بین‌المللی نیز در تعیین نرخ این محصول اثرگذار است.

آیا گرفت قیمت میلگرد، فروشندگان مختلف (سایت‌های معتبر) را درج می‌کند؟

بله؛ سایت گرفت قیمت روز میلگرد، سایت‌های مختلف که فروشندگان معتبر حوزه آهن آلات هستند را درج می‌کند و این قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای بروزرسانی می‌شوند تا با مقایسه قیمت‌ها اقدام به بهترین خرید نمایید.

چگونه می‌‌توانیم قیمت میلگرد، فروشندگان مختلف را در صفحات لیست قیمت مشاهده کنیم؟

در لیست قیمت میلگرد امروز، در قسمت توضیحات بیشتر، با کلیک بر روی مشاهده فروشندگان می‌توانید قیمت روز میلگرد، سایت‌های مختلف را مشاهده کنید.

دلایل اختلاف در قیمت هر شاخه میلگرد، برندهای مختلف چیست؟

کیفیت میلگرد هر مجتمع و وزن آن، مهم‌ترین علت تفاوت قیمت میلگرد، کارخانه‌های کشور است و ازآنجایی‌که وزن، اصلی ترین شاخصه برای نرخ‌گذاری این محصول به شمار می‌رود، شاهد این اختلاف قیمت در میلگردهای گوناگون بازار هستیم.

تعیین قیمت میلگرد، در بازار به صورت کیلویی است یا شاخه ای؟

هردو؛ این مسئله بستگی به نوع خرید شما دارد؛ چنانچه قصد خرید میلگرد، در حجم و تناژ بالا را داشته باشید، تهیه آن به‌صورت کیلویی به‌صرفه‌تر است، اما اگر نیاز شما به این محصول در مقدار کم باشد، می‌توانید آن را به‌صورت شاخه‌ای خریداری کنید و مبلغ آن نیز به همین صورت برای شما محاسبه می‌شود.

... بیشتر

قیمت میلگرد اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متریاز
174,000
تا
175,900
14A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
162,800
16A3شاخه 12 متریاز
164,000
تا
165,800
18A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
162,800
20A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,300
22A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
162,800
25A3شاخه 12 متری165,800
28A3شاخه 12 متریاز
159,000
تا
161,800
32A3شاخه 12 متریاز
161,500
تا
167,800

قیمت میلگرد نیشابور

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متری169,500
12A3شاخه 12 متریاز
166,300
تا
166,500
14A3شاخه 12 متریاز
159,800
تا
166,800
16A3شاخه 12 متریاز
159,800
تا
166,800
18A3شاخه 12 متریاز
159,800
تا
166,800
20A3شاخه 12 متریاز
159,800
تا
166,800
22A3شاخه 12 متریاز
159,800
تا
166,800
25A3شاخه 12 متریاز
159,800
تا
166,800
28A3شاخه 12 متریاز
159,800
تا
166,800
32A3شاخه 12 متریاز
164,300
تا
164,500

قیمت میلگرد آذر فولاد امین

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
163,000
تا
164,800
10A2شاخه 12 متریاز
162,000
تا
163,000
10A3شاخه 12 متریاز
164,000
تا
164,800
12A3شاخه 12 متریاز
162,000
تا
162,800
14A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800
16A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800
18A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800
20A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800
22A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800
25A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800
28A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800
32A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
160,800

قیمت میلگرد امیرکبیر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری160,800
10A3شاخه 12 متریاز
160,800
تا
165,000
10A2شاخه 12 متریاز
158,600
تا
159,300
12A3شاخه 12 متریاز
158,600
تا
163,500
14A3شاخه 12 متریاز
154,800
تا
161,000
16A3شاخه 12 متریاز
155,900
تا
161,000
18A3شاخه 12 متریاز
155,900
تا
161,000
20A2شاخه 12 متری156,800
20A3شاخه 12 متریاز
155,900
تا
161,000
22A3شاخه 12 متریاز
155,900
تا
161,000
25A3شاخه 12 متریاز
154,800
تا
161,000
28A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
161,000
32A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
161,000

قیمت میلگرد فایکو

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متری165,400
12A3شاخه 12 متری164,000
14A3شاخه 12 متریاز
157,500
تا
159,500
16A3شاخه 12 متریاز
157,500
تا
159,500
18A3شاخه 12 متریاز
157,500
تا
159,500
20A3شاخه 12 متریاز
157,500
تا
159,500
22A3شاخه 12 متریاز
159,300
تا
159,500
25A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
167,300
28A3شاخه 12 متری159,500
32A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
166,300

قیمت میلگرد بافق یزد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A3شاخه 12 متریاز
176,000
تا
188,900
10A3شاخه 12 متریاز
168,900
تا
173,800
10A2شاخه 12 متری170,900
10A4شاخه 12 متری178,900
12A4شاخه 12 متری177,900
12A3شاخه 12 متریاز
167,200
تا
170,800
14A4شاخه 12 متری172,400
14A3شاخه 12 متریاز
162,400
تا
167,100
16A3شاخه 12 متریاز
162,400
تا
167,100
16A4شاخه 12 متری172,400
18A3شاخه 12 متریاز
160,900
تا
165,800
18A4شاخه 12 متری170,900
20A4شاخه 12 متری170,900
20A3شاخه 12 متریاز
160,900
تا
165,800
22A4شاخه 12 متری170,900
22A3شاخه 12 متریاز
160,900
تا
165,800
25A3شاخه 12 متریاز
160,900
تا
165,800
25A4شاخه 12 متری170,900
28A3شاخه 12 متریاز
160,900
تا
165,800
32A3شاخه 12 متریاز
160,900
تا
167,800

قیمت میلگرد شاهرود

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 8 متری179,500
10A3شاخه 12 متریاز
169,000
تا
169,900
12A3شاخه 12 متریاز
168,000
تا
168,800
14A3شاخه 12 متریاز
162,000
تا
162,800
16A3شاخه 12 متریاز
162,000
تا
162,800
18A3شاخه 12 متریاز
162,000
تا
162,800
20A3شاخه 12 متریاز
162,000
تا
162,800
22A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
25A3شاخه 12 متریاز
162,000
تا
162,800

قیمت میلگرد شاهین بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
163,000
تا
168,800
10A2شاخه 12 متریاز
160,000
تا
165,800
12A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
165,800
14A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
16A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
18A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
20A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
22A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
25A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
28A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800
32A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
162,800

قیمت میلگرد راد همدان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
178,800
تا
180,700
10A2شاخه 12 متریاز
176,300
تا
178,100
12A3شاخه 12 متریاز
172,800
تا
174,600
14A3شاخه 12 متریاز
171,700
تا
173,600
16A3شاخه 12 متریاز
171,700
تا
173,600
18A3شاخه 12 متریاز
171,700
تا
173,600
20A3شاخه 12 متریاز
171,700
تا
173,600
22A3شاخه 12 متریاز
171,700
تا
173,600
25A3شاخه 12 متریاز
172,200
تا
174,100
28A3شاخه 12 متریاز
172,200
تا
174,100
32A3شاخه 12 متری174,700

قیمت میلگرد سیرجان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
174,900
تا
177,400
8A2شاخه 6 متری174,900
10A2شاخه 12 متریاز
173,500
تا
175,400
12A3شاخه 12 متریاز
173,500
تا
175,400
14A3شاخه 12 متریاز
169,400
تا
171,400
16A3شاخه 12 متریاز
169,400
تا
171,400
18A3شاخه 12 متریاز
156,000
تا
171,400
20A3شاخه 12 متریاز
169,400
تا
171,400
20A2شاخه 12 متری156,000
22A3شاخه 6 متری169,400
22A3شاخه 12 متریاز
156,000
تا
169,400
25A3شاخه 12 متریاز
156,000
تا
171,400
25A3شاخه 6 متری169,400

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
169,500
تا
171,800
10A2شاخه 12 متریاز
167,500
تا
169,800
12A3شاخه 12 متریاز
167,500
تا
169,800
14A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,800
16A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,800
18A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,800
20A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
178,900
22A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,800
25A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,800
28A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,800
32A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
165,800

قیمت میلگرد کاشان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A3شاخه 12 متری184,000
10A3شاخه 12 متری176,500
12A3شاخه 12 متری172,500
14A3شاخه 12 متری169,000
16A3شاخه 12 متری169,000
18A3شاخه 12 متری168,000
20A3شاخه 12 متری168,000
22A3شاخه 12 متری167,000
25A3شاخه 12 متری168,000
28A3شاخه 12 متری168,000
32A3شاخه 12 متری169,000
40A3شاخه 12 متری198,000

قیمت میلگرد قائم

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متریاز
159,000
تا
159,300
14A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,800
16A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,800
18A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,800
20A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,800
22A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,800
25A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,800
28A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
158,800
32A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,800

قیمت میلگرد سمنان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 8 متری168,000
8A3شاخه 12 متریاز
168,000
تا
172,800
10A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
161,800
10A2شاخه 8 متری160,000
10A2شاخه 12 متری162,000
12A3شاخه 12 متریاز
153,800
تا
153,900
14A3شاخه 12 متری166,300

قیمت میلگرد روهینا

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری181,000
16A3شاخه 12 متری179,000
32A3شاخه 12 متری179,000

قیمت میلگرد آریان فولاد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متریاز
157,500
تا
159,800
10A2شاخه 12 متریاز
156,500
تا
158,800
12A3شاخه 12 متریاز
156,500
تا
158,800
12A2شاخه 12 متریاز
156,000
تا
158,300
14A2شاخه 12 متری155,500
14A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
157,800
16A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
157,800
18A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
157,800
20A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
157,800
22A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
157,800
25A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
157,800

قیمت میلگرد فولاد سپهر ایرانیان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
166,000
تا
167,100
8A3شاخه 12 متریاز
166,000
تا
166,500
10A2شاخه 12 متری165,500
10A2شاخه 10 متری185,000
12A2شاخه 12 متری165,500

قیمت میلگرد کرمان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متریاز
159,000
تا
163,800
14A3شاخه 12 متری160,800
16A3شاخه 12 متری160,800

قیمت میلگرد یزد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری160,500
14A3شاخه 12 متری158,100
18A3شاخه 12 متری157,000
20A4شاخه 12 متری171,000
20A3شاخه 12 متری171,000
25A3شاخه 12 متری157,000
25A4شاخه 12 متری171,000
28A4شاخه 12 متری171,000
28A3شاخه 12 متری157,000
32A3شاخه 12 متری158,100
32A4شاخه 12 متری171,000

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری165,500
8A3شاخه 12 متری167,800
10A3شاخه 12 متریاز
165,500
تا
166,800
10A2شاخه 12 متریاز
161,500
تا
162,800
12A3شاخه 12 متریاز
161,500
تا
162,800
12A2شاخه 8 متریاز
163,800
تا
166,500
14A3شاخه 12 متریاز
160,000
تا
161,800
16A3شاخه 12 متریاز
160,500
تا
161,800
18A3شاخه 12 متریاز
160,500
تا
161,800
20A3شاخه 12 متریاز
160,500
تا
161,800
22A3شاخه 12 متریاز
160,500
تا
161,800
25A3شاخه 12 متریاز
161,000
تا
161,800
28A3شاخه 12 متریاز
161,000
تا
161,800
32A3شاخه 12 متریاز
161,000
تا
161,800

قیمت میلگرد نورد کرمان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A2شاخه 12 متری158,500
12A3شاخه 12 متری158,500
14A2شاخه 12 متری156,500
14A3شاخه 12 متریاز
156,500
تا
157,300
16A2شاخه 12 متری156,500
16A3شاخه 12 متریاز
156,500
تا
157,300
18A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
156,300
20A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
156,300
22A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
156,300
25A3شاخه 12 متریاز
155,500
تا
156,300

قیمت میلگرد درپاد تبریز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
161,900
تا
169,800
10A2شاخه 12 متریاز
159,400
تا
166,000
12A3شاخه 12 متریاز
159,400
تا
166,000
12A2شاخه 12 متری167,300
12A2شاخه 10 متری167,300
14A3شاخه 12 متریاز
156,900
تا
164,800
16A3شاخه 12 متریاز
156,900
تا
164,800
18A3شاخه 12 متریاز
156,900
تا
164,800
20A3شاخه 12 متریاز
156,900
تا
164,800
22A3شاخه 12 متریاز
156,900
تا
164,800
25A3شاخه 12 متریاز
156,900
تا
164,800

قیمت میلگرد اهواز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری161,300
14A3شاخه 12 متریاز
153,500
تا
158,800
16A3شاخه 12 متری158,800
18A3شاخه 12 متری157,300
20A3شاخه 12 متری157,300
22A3شاخه 12 متری157,300
25A3شاخه 12 متری157,300
28A3شاخه 12 متری157,300
32A3شاخه 12 متری157,300

قیمت میلگرد خلیج فارس

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
16A3شاخه 12 متری152,500
25A3شاخه 12 متری152,500
28A3شاخه 12 متری152,500

قیمت میلگرد شمس سپهر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری160,000

قیمت میلگرد ظفر بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
164,500
تا
169,300
10A2شاخه 12 متریاز
162,400
تا
167,300
10A3شاخه 10 متری166,500
12A3شاخه 12 متریاز
162,400
تا
167,300
14A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
164,300
16A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
164,300
18A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
164,300
20A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
164,300
22A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
164,300
25A3شاخه 12 متریاز
159,500
تا
164,300
28A3شاخه 12 متریاز
163,500
تا
164,300
32A3شاخه 12 متری163,500

قیمت میلگرد میانه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متریاز
164,800
تا
165,300
12A3شاخه 12 متریاز
162,800
تا
163,500
14A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300
16A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300
18A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300
20A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300
22A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300
25A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300
28A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300
32A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,300

قیمت میلگرد زاگرس

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متریاز
158,800
تا
163,500
12A3شاخه 12 متریاز
158,800
تا
162,000
14A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,500
16A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,500
18A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,500
20A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,500
22A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,500
25A3شاخه 12 متریاز
158,000
تا
159,500
28A3شاخه 12 متری159,800
32A3شاخه 12 متری50,500

قیمت میلگرد ابرکوه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متری162,800
12A3شاخه 12 متریاز
160,800
تا
162,000
14A3شاخه 12 متریاز
158,100
تا
159,500
16A3شاخه 12 متریاز
158,100
تا
159,500
18A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,500
20A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,500
22A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,500
25A3شاخه 12 متریاز
157,000
تا
158,500
28A3شاخه 12 متری157,300
32A3شاخه 12 متریاز
157,300
تا
158,600

قیمت میلگرد ساده شمس گل آذین

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
30A1شاخه 12 متری190,000
35A1شاخه 12 متری190,000
40A1شاخه 12 متریاز
190,000
تا
193,500
45A1شاخه 12 متری190,000
50A1شاخه 12 متری190,000
55A1شاخه 12 متری190,000
60A1شاخه 12 متری190,000
65A1شاخه 12 متری190,000
70A1شاخه 12 متری190,000
80A1شاخه 12 متری190,000
90A1شاخه 12 متری190,000

قیمت میلگرد ساده فولاد نوین متین

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A1شاخه 6 متریاز
185,000
تا
190,000
10A1شاخه 12 متریاز
185,000
تا
190,000
12A1شاخه 6 متریاز
185,000
تا
190,000
14A1شاخه 12 متری190,000
14A1شاخه 6 متری185,000
16A1شاخه 6 متری185,000
16A1شاخه 12 متری190,000
18A1شاخه 12 متری190,000
18A1شاخه 6 متری185,000
20A1شاخه 6 متری185,000
20A1شاخه 12 متری190,000
22A1شاخه 12 متری190,000
22A1شاخه 6 متری185,000
25A1شاخه 12 متری190,000
25A1شاخه 6 متری185,000
28A1شاخه 12 متری190,000
32A1شاخه 12 متری190,000

قیمت میلگرد ساده آذر گستر سدید

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
16A1شاخه 12 متریاز
183,000
تا
185,000
18A1شاخه 12 متریاز
183,000
تا
185,000
20A1شاخه 12 متریاز
183,000
تا
185,000
22A1شاخه 12 متریاز
183,000
تا
185,000
25A1شاخه 12 متریاز
183,000
تا
185,000
26A1شاخه 12 متری183,000
28A1شاخه 12 متریاز
183,000
تا
185,000
30A1شاخه 12 متری183,000
32A1شاخه 12 متریاز
183,000
تا
185,000
34A1شاخه 12 متری183,000
36A1شاخه 12 متری183,000
38A1شاخه 12 متری183,000

قیمت میلگرد ساده آیین صنعت

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
18A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
20A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
22A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
25A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
28A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
30A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
32A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
34A1شاخه 12 متری190,000
35A1شاخه 12 متری190,000
36A1شاخه 12 متریاز
180,000
تا
190,000
38A1شاخه 12 متری190,000

قیمت میلگرد ساده کاشان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A1شاخه 12 متری197,500
14A1شاخه 12 متری197,500
16A1شاخه 12 متری197,500
18A1شاخه 12 متری197,500
20A1شاخه 12 متری197,500
28A1شاخه 12 متری197,500
30A1شاخه 12 متری197,500
34A1شاخه 12 متری197,500
36A1شاخه 12 متری197,500
40A1شاخه 12 متری197,500

قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A1شاخه 12 متریاز
164,500
تا
165,000
10A1شاخه 12 متریاز
163,500
تا
164,000

قیمت میلگرد کلاف آجدار امیرآباد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A3167,000
10A3167,000

قیمت میلگرد کلاف آجدار فولاد الیگودرز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2170,500
10A2170,500

قیمت میلگرد کلاف آجدار یزد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5599,900

قیمت میلگرد کلاف آجدار گلستان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A3182,000
10A3182,000

قیمت میلگرد کلاف ساده اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5آلیاژ A1180,900
6.5آلیاژ A1180,000

قیمت میلگرد کلاف ساده کاشان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5آلیاژ A1186,500
6.5آلیاژ A1178,000
8آلیاژ A1190,000
10آلیاژ A1190,000
11آلیاژ A1190,000
12آلیاژ A1190,000
14آلیاژ A1194,500
16.5آلیاژ A1194,500

قیمت میلگرد کلاف ساده فولاد الیگودرز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5آلیاژ A1168,000
5.5آلیاژ 3SP167,600
6.5آلیاژ 3SP166,500
6.5آلیاژ A1166,500

قیمت میلگرد کلاف ساده نطنز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
6.5آلیاژ A1168,000
6.5آلیاژ 1008589,900

قیمت میلگرد کلاف ساده پرشین

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5آلیاژ 1008182,000

قیمت میلگرد کلاف ساده گلستان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
6.5آلیاژ A1171,000

قیمت میلگرد کلاف ساده امیرآباد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
6.5آلیاژ A1167,000
6.5آلیاژ 1008167,000
8آلیاژ 1008168,000
8آلیاژ A1168,000
10آلیاژ A1168,000
10آلیاژ 1008168,000

قیمت میلگرد کلاف ساده کاران افق

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5آلیاژ A1174,500
6.5آلیاژ 1006183,500
6.5آلیاژ A1172,500
8آلیاژ A1184,200
10آلیاژ A1184,200

قیمت میلگرد کلاف ساده ملایر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
6.5آلیاژ A1از
165,000
تا
169,000

قیمت میلگرد کلاف ساده ابهر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزآلیاژبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
5.5آلیاژ A1182,000
6.5آلیاژ A1182,000
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات، مواد اولیه صنعتی، پتروشیمی و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

اینماد