مجتمع فولاد فایکو از سال 1339 در استان مازندران فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجتمع از بهترین تولیدکننده‌های محصولات فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی است. سالانه بیشتر از 1.5 میلیون تن از محصولات فولادی مختلف از این مجتمع به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. اما هدف اصلی ما در این مقاله تیرآهن‌های فایکو و انواع مختلف آن است. این محصولات با توجه به عوامل مختلفی قیمت‌گذاری شده و در بازار محصولات فولادی به فروش می‌رسند. برای اطلاع از نمودار قیمت تیرآهن فایکو  در سال 1401 از جدول‌هایی که در این صفحه برای شما تدارک دیده‌ایم کمک بگیرید.

تمامی محصولات تولید شده از مجتمع فولاد فایکو مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی هستند و به همین دلیل هم در بین مشتریان، طرافدارهای زیادی دارند. تیرآهن‌ها بر اساس کیفیت، سطح مقطع و وزن انواع مختلفی دارند که برای رسیدن به اهداف متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مقاطع IPB با نام تیرآهن هاش شناخته می‌شوند و به صورت عریض برای مصارف ساختمانی کاربرد دارند. برای تولید تیرآهن هاش سه استاندارد ST37،ST44 و ST52 استفاده می‌شود. در ادامه عوامل موثر بر نمودار تغییرات قیمت تیرآهن فایکو را با هم بررسی می‌کنیم:

نمودار تغییرات قیمت تیرآهن فایکو

انتخاب یک محصول فولادی به عوامل مختلفی بستگی دارد: بر اساس اهدافی که در پروژه‌های مختلف در نظر گرفته می‌شود، از تیرآهن‌هایی با کیفیت و سطح مقطع مختلف استفاده می‌شود. کارخانه فولاد فایکو انواع مختلف مقطع‌ها از جمله IPE و IPN را تولید می‌کند.

مقاطع IPB که پیش‌تر در مورد آن صحبت کردیم، همان تیرآهن‌های هاش هستند که به صورت عرضی مصرف می‌شوند. مقاطع IPE هم نقش اساسی در ساخت اسکلت ساختمان داشته و تحمل خوبی رد مقابل نیروهای برشی ساختمان دارند. نمودار نوسانات قیمت تیرآهن فایکو تغییرات قیمت این محصول را به شما نشان می‌دهد.  

نمودار قیمت تیرآهن 12، 14، 16 و 18 فایکو

تیرآهن IPE 14 سبک فایکو از پر طرفدارترین تیرآهن‌هایی هستند که در این مجتمع تولید می‌شود و وزن آن‌ها حدود 135 کیلوگرم است. تیرآهن 14 فایکو در ساختمان‌سازی به صورت انواع ستون، تیر، خرپا و نعل درگاه مورد استفاده قرار می‌گیرند. تیرآهن 16 فایکو هم نقش بزرگی در حفاظت از سطح افقی سازه‌ها دارد و وزن آن 172 کلوگرم است. به همین ترتیب برای سایر سایزهای تیرآهن هم باید وزن و کاربرد آن‌ها را بشناسید و سپس برای خرید اقدام کنید.

در نهایت به این نتیجه رسیدیم که برای خرید تیرآهن باید به وزن هر شاخه توجه کنید و نمودار قیمت تیرآهن فایکو را در نظر داشته باشید. تصمیم‌گیری بر اساس نمودار نوسانات قیمت تیرآهن فایکو خرید شما را مطمئن‌تر خواهد کرد. مشورت با کارشناسان ما در گرفت و استفاده از تجربه آن‌ها در این زمینه، راهنمای خوبی برای خرید تیرآهن‌های فایکو خواهد بود؛ همچنین برای مشاهده قیمت تیرآهن به صفحه مربوطه در سایت مراجعه کنید.

نمودار قیمت تیرآهن 14 فایکو

[viewChart id="5823"]

 

نمودار قیمت تیرآهن 16 فایکو

[viewChart id="5035"]

 

نمودار قیمت تیرآهن 18 فایکو

[viewChart id="5822"]
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 مهر 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad