فیلتر ها

قیمت ورق آهن مشهد

قیمت ورق آهن سیاه مشهد براساس ضخامت، ابعاد و رول یا شیت بودن ورق متفاوت است؛ از سویی تغییرات عرضه و تقاضا، تغییرات قیمتی سنگ آهن، اسلب و قراضه، نوسانات نرخ ارز، تورم جهانی و... توانسته تاثیرات به‌سزایی در قیمت ورق سیاه مشهد داشته باشد.

از این رو وجود یک منبع مناسب، برای اطلاع از قیمت‌ مقاطع فولادی از نیازهای اساسی در این حوزه است تا بتوانید با اطلاعات دقیق و درست از قیمت‌های روز ورق سیاه مشهد اقدام به بهترین خرید کنید. مجموعه گرفت با هدف آگاهی لحظه‌ای شما از تغییرات قیمت محصولات فولادی، مقایسه قیمت‌ها و در نهایت انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای خرید شروع به فعالیت کرده است؛ تا بتواند گامی مفید در این راستا بردارد.

ورق آهن مشهد به دلیل استفاده در صنعت ساختمان‌سازی، خودروسازی، تجهیزات کشاورزی، کشتی‌سازی و کاربردهای فراوان دیگری که دارد مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

ورق سیاه مشهد با ضخامت‌های 1.8 تا 100 میلی‌متر تولید می‌شود و در بازار موجود است؛ که از بین آن‌ها قیمت ورق آهنی مشهد با ضخامت 2 میلی‌متر به دلیل استفاده بیشتر از سایر ضخامت‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

 در تولید ورق سیاه مشهد از روش نورد گرم استفاده می‌شود که این خود عاملی بر ارزان بودن قیمت ورق آهن مشهد نسب به ورق‌هایی که با روش نورد سرد تولید می‌شوند گردیده است. ورق‌های سیاه مشهد معمولا به دو صورت معمولی و صنعتی در استانداردهای زیادی تولید می‌شوند که دو استاندارد ST52 و ST37  در ایران مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.

در لیست قیمت‌های زیر می‌توانید قیمت انواع ورق آهن مشهد در بازار و کارخانه مشاهده کنید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad