فیلتر ها

قیمت نبشی اسپیرال

نبشی‌ها از مقاطع فلزی بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف هستند که در انواع و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. نوع فابریکی دارای کیفیت بهتری بوده و از همان ابتدا بر خلاف نوع پرسی، در کارخانه تولید می‌شوند. در این مقاله با بررسی قیمت نبشی اسپیرال و فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت روز نبشی اسپیرال همراه ما باشید.

علل موثر در قیمت نبشی اسپیرال چیست؟

نبشی‌ها، مقاطعی L شکل بوده که به دو شکل بال مساوی و بال نامساوی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.اسپیرال نوعی نبشی بال مساوی و سبک با انعطاف‌پذیری بالا بوده که چون با فرایند نوردگرم تولید می‌گردد، به‌نام نبشی بال مساوی نوردگرم هم شناخته می‌شود. تولید این محصول، از استاندارد و دقت بالایی برخوردار بوده و از شمش‌های فولادی و مواد شیمیایی با کیفیت بالا، تولید می‌شوند.

از خصوصیات مهم این محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنوع در ضخامت جهت مصارف مختلف
  • ابعاد استاندارد
  • انعطاف بالا به‌دلیل استفاده از فولاد st37
  • انتخاب طول دلخواه با توجه به کاربری از ۲ تا ۱۵ متر ( طول استاندارد ۶ متری)

از عوامل موثر در تعیین ارزش این محصولات، می‌توان به اندازه، وزن و طول آن‌ها اشاره کرد. نوسانات دلار و ارزش روزانه آهن به همراه تحریم‌های اقتصادی نیز از دیگر علل مهم تأثیرگذار هستند.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"اسپیرال‌ها، نوعی نبشی سبک بوده که بیشتر در سایزهای ۳*۲۰*۲۰ تا ۵*۵۰*۵۰ تولید و عرضه می‌شوند. با توجه به کیفیت بالای آن‌ها، واضح بوده که قیمت نبشی اسپیرال از انواع دیگر بالاتر باشد.‌"

سخن پایانی

با توجه به کارایی این محصول در جاهایی‌که کیفیت و طول عمر بالا در اولویت قرار دارد، مثل ساخت دکل‌های انتقال نیرو و اتاقک آسانسور، لذا قیمت انواع نبشی اسپیرال از اهمیت بالایی در این صنایع برخوردار است‌. کارخانه‌های فولاد کوهپایه و شکفته مشهد در کشور، تولید این مقاطع را بر‌عهده دارند که در تعیین قیمت نبشی اسپیرال، اثرگذار هستند.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad