قیمت نبشی مگا استیل

نبشی‌ها در صنایع مختلف، بیشتر جهت اتصال قطعات سنگین به پایه‌ها مثل اتصال ستون به فونداسیون استفاده می‌شوند. همچنین نوع  کوچک‌تر آن‌ها با نام نبشی لقمه، به منظور اتصال برخی قطعات کوچک‌تر مثل اتاقک آسانسور و چهارچوب خودرو، کارایی دارند. با بررسی قیمت نبشی مگا استیل و عوامل تعیین کننده در قیمت روز نبشی مگا استیل، همراه ما باشید.

فاکتورهای اثرگذار در نوسانات قیمت نبشی مگا استیل را بشناسیم

مجتمع فولاد نورد مگا استیل شامل دو فاز جداگانه است؛ فاز اول آن در سال ۱۳۹۲ در منطقه اشتهارد و فاز دوم در سال ۱۳۹۶ در ایوانکی استان سمنان، تأسیس گردیدند. در حال حاضر این دو مجموعه، مشترکاً توانایی تولید بیش از ۲۵۰ هزار تن انواع نبشی و ناودانی سبک و سنگین در سال را دارا هستند.

نبشی‌های واحد اشتهارد ار نوع سنگین و در سایزهای ۸ تا ۱۲ میلی‌ متری و در واحد ایوانکی، این محصولات از نوع بال مساوی در سایزهای ۴ تا ۱۲ میلی‌متری، تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

تحریم‌های اقتصادی با تأثیر مستقیم خود بر تمامی جوانب بازار این محصولات، نقش پررنگی در تغییرات روزانه بهای آن‌ها دارد. تحریم‌ها عامل اصلی نوسانات بازار ارز بوده که باعث به‌وجود آمدن رکود در بازار، افزایش هزینه تولید، بالارفتن هزینه حمل و نقل و دستمزد کارکنان شده که مجموع این عوامل، اثر مخرب زیادی بر روی بازار مقاطع فولادی داشته‌است. همچنین سایز، ابعاد و میزان عرضه و تقاضا هم به نوبه خود، در این تغییرات موثر هستند.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت روز نبشی مگا استیل، به وزن این محصول وابسته است. نبشی سنگین سایز ۱۲ این کارخانه در شاخه‌های ۶ و ۱۲ متری، از محصولات پرمصرف در صنایع سنگین بوده که کیفیت بالای آن در قیمت نبشی مگا استیل تأثیر زیادی دارد.‌"

سخن پایانی

اظلاع از قیمت انواع نبشی مگا استیل با توجه به دسترسی عالی این مجموعه به بازار تهران، از اهمیت بالایی برخوردار بوده که تغییرات روزانه قیمت نبشی مگا استیل به صورت آنلاین و لحظه‌ای در وب‌سایت گرفت موجود است.

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad