فیلتر ها
قیمت لوله استیل صنایع غذایی

قیمت لوله استیل صنایع غذایی

یکی از محصولات مورد استفاده در کارخانه های تولید لبنیات و مواد غذایی، لوله استیل صنایع غذایی، است که باتوجه به تعدد مجموعه های فرآوری غذا و لبنیات در کشور ما، مورد توجه بسیاری از فعالین و راه اندازان این نوع کسب و کار است. به دلیل کاربرد این مقطع و مقاومت بالا در برابر واکنش با مواد غذایی به صورت خنثی، قیمت لوله استیل صنایع غذایی، برای مصرف کنندگان این محصول اهمیت بالایی دارد. 

این محصول براساس استانداردهای جهانی و بین المللی DIN، توسط کارخانه های تولید لوله و پروفیل استیل، تهیه و در سایزهای مختلف در بازار عرضه می شود و بهای آن براساس عوامل مختلفی همچون: نرخ ارز، نوسانات بازار، هزینه مواد اولیه، قطر محصول، کیفیت، آلیاژ و … تعیین می‌شود. شما می توانید در این صفحه قیمت لوله استیل صنایع غذایی فروشندگان مختلف بازار را می توانید مشاهده کنید و با مقایسه آن، اقدام به خرید از بهترین فروشنده کنید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad