فیلتر ها
قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغی

توری‌های فلزی در ضخامت‌ و اندازه‌های مختلف، تولید و استفاده می‌شوند. گاهی اندازه چشمه‌ها به اندازه‌ای کوچک است که برای جلوگیری از ورود حشرات، کارایی دارند‌؛ برخی اوقات به قدری ضخامت و قدرت دارند که برای جلوگیری از سقوط اجسام سنگین استفاده می‌شوند. در این مبحث، در مورد قیمت توری مرغی و علل اثرگذار در تعیین قیمت روز توری مرغی، توضیحاتی داده می‌شود.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

‌‌"توری‌ مرغی، به شکل رول‌های ۴۵ متری و در عرض‌های ۹۰ و ۱۲۰ سانتی‌متری در بازار عرضه می‌شود که اندازه چشمه 2/5 سانتی‌متری از رایج‌ترین انواع مورد استفاده در کشور است. تقاضای بیشتر جهت خرید این سایز، در افزایش قیمت توری مرغی نسبت به سایزهای دیگر موثر است."

تغییرات قیمت توری مرغی در بازار را چه عواملی تعیین می‌کنند؟

این نوع از توری‌ها که به ChickenWireMesh معروف هستند، همانطور که از نامشان مشخص است، جهت حصار‌کشی و قفس‌سازی لانه مرغ‌ها، استفاده زیادی دارند. به دلیل استحکام عالی، شکل‌گیری خوب، وزن سبک و قیمت مناسب، در گچ‌کاری ستون‌ها، زیرسازی کاشی‌ها، حصارکشی‌های موقت و نگهداری پشم‌شیشه در سقف ساختمان‌ها نیز، کارایی دارند.

قیمت توری مرغی به صورت روزانه در این صفحه بروز رسانی می‌شود. انواع دیگر توری‌ها را در لیست زیر مشاهده نمایید:

 

قیمت توری مرغی تحت تاثیر وزن و جنس و ضخامت مفتول آن قرار دارد.

 

این محصولات از جنس مفتول گالوانیزه با ضخامت 0/7 تا ½ میلی‌متری، به شکل چشمه‌های ۶ ضلعی تولید می‌شوند. در بازار کشور ما به دو صورت ایرانی و خارجی (عموماً چینی) وجود دارند که نوع ایرانی آن به‌دلیل استفاده از گالوانیزه گرم، کیفیت و ارزش بالاتری دارد.

هرچه میزان اندازه چشمه این توری‌ها، کوچک‌تر باشد، وزن و ضخامت آن بالاتر رفته و بالطبع در افزایش بهای این محصول، اثرگذار است. همچنین ارزش جهانی آهن و دلار، بر روی این تغییرات، موثر است. جنس و کارخانه تولیدکننده توری نیز می‌تواند از فاکتورهای مهم دیگر باشد، پس تغییر قیمت توری فلزی بر نرخ این توری موثر است.

سخن پایانی

با توجه به استفاده زیاد این محصول، خریداران می‌توانند قیمت انواع توری مرغی امروز را در سایت گرفت مشاهده نموده و با بررسی قیمت توری مرغی، نسبت به خرید آن، اقدام نمایند.

... بیشتر

قیمت توری مرغی عرض 120

نمایش قیمت با ارزش افزوده
وزنسایز چشمهبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
وزن 8.5-4,350,000
وزن 7.5-3,750,000
وزن 6.5-3,300,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.