نمودار قیمت پروفیل نیکان

نمودار قیمت پروفیل نیکان

نمودار قیمت پروفیل نیکان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است با نمودار ارائه شده در این صفحه فراز و نشیب قیمت ها را می توانید مشاهده کنید و در زمان مناسب اقدام به خرید کنید. [...]
0 یکشنبه 06 فروردین 1402
مشاهده کامل
نمودار قیمت پروفیل اصفهان در سال 1401

نمودار قیمت پروفیل اصفهان در سال 1401

نمودار قیمت پروفیل اصفهان در سال 1401، تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند: قیمت دلار، هزینه حمل‌و‌نقل، قیمت جهانی آهن، تغییر در میزان عرضه و تقاضا و... نوساناتی دارد؛ در این مطلب به بررسی نمودار تغییرات قیمت قوطی اصفهان در ضخامت‌های مختلف پرداخته‌ایم. [...]
0 چهارشنبه 23 آذر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت پروفیل ساوه در سال 1401

نمودار قیمت پروفیل ساوه در سال 1401

یکی از راه های دستیابی به تخمین کلی از قیمت پروفیل ساوه استفاده از نمودار تغییرات قیمت این محصول در ماه‌های گذشته است؛ از این رو در این مطلب به بررسی نمودار قیمت پروفیل ساوه در سال 1401 پرداخته‌ایم. [...]
0 دوشنبه 25 مهر 1401
مشاهده کامل
نمودار قیمت پروفیل یزد در سال 1401

نمودار قیمت پروفیل یزد در سال 1401

در این مقاله به بررسی نمودار قیمت پروفیل یزد در سال 1401 پرداخته‌ایم و عوامل تاثیرگذار بر تغییرات و نوسانات آن را مورد بررسی قرار داده‌ایم. [...]
0 دوشنبه 25 مهر 1401
مشاهده کامل

نمودار قیمت پروفیل آهن در سال 1401

پروفیل و قوطی آهن را می‌توان مواد اولیه پر‌کاربرد در صنایع مختلفی هم‌چون ساختمان‌سازی یا خودرو‌سازی دانست. تولید و عرضه این محصول توسط شرکت‌های داخلی و خارجی گوناگونی انجام می‌گیرد و عوامل زیادی در نمودار نوسان پروفیل موثر هستند، برای مثال یکی از مهم‌ترین این عوامل، قیمت پایه‌ آهن و فولاد است.

بازار آهن و مشتقات آن مانند پروفیل، به دلیل حوادث مختلف و به ویژه کرونا، دچار بی‌ثباتی است و باید توجه داشت که عواملی مهمی در نمودار تغییرات قوطی آهن موثر است و در بازار خرید و فروش پروفیل نقش مهمی را ایفا می‌نماید.

نمودار قیمت پروفیل در سال 1401 از عواملی هم‌چون شرکت سازنده پروفیل، کیفیت نهایی محصول، ابعاد و  وزن، بیشترین تاثیر را می‌پذیرد، اما مهم‌ترین موضوع در نوسانات قیمت پروفیل آهن در واقع قیمت آهن خام مورد استفاده در تهیه این محصول است.

از نظر متخصصان گرفت:

“با توجه به نوسانات اخیر قیمت آهن آلات به دلایل متفاوت، نمودار قیمت پروفیل و قوطی آهن نیز دچا تغییراتی شده است و شواهد نشان می‌دهد که خبری از اتمام این نوسانات در ماه‌های آینده نخواهد بود. از آنجایی که این محصول کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلفی همچون صنعت خودروسازی و صنعت ساختمان سازی دارد، آگاهی از نمودار نوسانات قیمت پروفیل و قوطی در سایزهای 2، 3 و 4 از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.”

با توجه به شرایط پیش آمده در پی همه‌گیری کرونا و ناتوانی در کنترل بازار، نمودار تغییرات قیمت قوطی آهن و بسیاری از مصالح و کالا‌های استراتژیک به یک‌باره جهش زیادی را تجربه کرد که باعث رکود در صنایع هم‌چون ساختمان‌سازی شد.

قیمت آهن‌آلات و مصالحی این چنین به صورت فزاینده‌ای تغییرات را به خود می‌بیند که بهترین راه برای زیر نظر گرفتن چنین بازار‌هایی استفاده از نمودار‌های مانند نمودار قیمت پروفیل در سال 1401 است.

نمودار نوسانات پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی

با توجه به کاربرد‌های گسترده پروفیل آهن در صنایع گوناگون، دو دسته اصلی برای تفکیک انواع آهن وجود دارد. پروفیل آهن در دو کاربرد پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی تولید و به بازار عرضه می شوند. نمودار قیمت پروفیل در سال 1401 مرجع مناسبی برای دست‌یابی به اطلاعات درست در زمینه قیمت تمامی انواع پروفیل‌ها است.

پروفیل‌های ساختمانی به سه روش تولید می‌شوند که هر کدام کاربردی متفاوت دارند. تولید به روش‌های نورد گرم (تهیه شده از شمش فولاد)، نورد سرد (تهیه شده از ورق‌های فولادی) و مرکب، سه روش اصلی تولید پروفیل آهن است که روش مرکب تلفیقی از دو روش نورد گرم و نورد سرد و از استحکام خوبی برخوردار است.

دسته دیگری از پروفیل‌ها پروفیل صنعتی هستند که از نظر ظاهری به صورت قوطی مربع یا مستطیل شکل هستند و در صنایع بزرگ مانند صنایع دفاعی و یا خودرو‌سازی استفاده گسترده‌تری دارند. 

نمودار تغییر پروفیل 2، 3 و 4

پروفیل و قوطی‌های آهن با مشخصات گوناگونی جهت کاربرد‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند. شکل مربعی و مستطیلی دو شکل اصلی در ساخت این محصول هستند که به طور کلی پروفیل‌ها را در دو شکل یاد شده، اما با ضخامت و سایز‌های متنوع تولید و عرضه می‌کنند. ضخامت‌های متفاوت و سایز این محصول می‌تواند نمودار تغییرات قیمت پروفیل را تحت تأثیر قرار دهد و آن را تغییر دهد.

مشتقات فولاد و آهن در شرکت‌های مختلفی در کشورمان تولید می‌شوند که از کیفیت‌های خوبی برخوردار هستند. فروش این پروفیل‌ها در کنار محصولات برخی شرکت‌های خارجی در بازار‌های داخلی انجام می‌شود. روند جهش یا رکود قیمت انواع پروفیل با مشخصات دقیق که در شرکت‌های مختلف تولید می‌شوند را به راحتی می‌توان در نمودار نوسانات قیمت پروفیل مشاهده کرد.

برای فعالان در حوزه ساخت و ساز یا خرید و فروش آهن آلات بسیار اهمیت دارد که شناخت کافی را از بازار داشته باشند تا قابلیت شناسایی موقعیت مناسب در شرایط مختلف را به دست آورند. بررسی و زیر نظر داشتن نمودار تغییرات قیمت قوطی آهن به عنوان کوتاه‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای رسیدن به این شناخت در زمینه خرید و فروش پروفیل آهن است.

نمودار قیمت قوطی 2 در سال گذشته

 

در این تصویر نمودار قیمت قوطی پروفیل 2 را مشاهده میکنید.

 

نمودار قیمت قوطی 3

[viewChart id="0048"]

 

پرسش های متداول

  گرفت
  آسان و آنلاین
  آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
  شماره تماس :
  02128424838
  برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
  درباره گرفت

  گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

  enamad