0آخرین بروزرسانی:چهارشنبه 03 اسفند 1401

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، تولید کارخانه شاهین بناب در خطوط ذوب و نورد 389 هزار تن و در ذوب و تولید شمش فولادی 313 هزار تن بوده است. این مجموعه علیرغم مواجهه با موانعی توانست در 9 ماهه امسال در مجموع 26 هزار تن از محصولات خود را صادر کند. این مجموعه با هدف حفظ و گسترش بازار خود و ایجاد کانال های فروش جدید در سال جاری در چندین نمایشگاه خارجی از جمله بازار عراق شرکت کرد. همچنین به دلیل ارتباطات ریلی، زمینی و دریایی برای صادرات محصولات به کشورهای همسایه وارد بازار ترکیه شد و برای بازسازی و فرصت های ارتباطی تجاری برای صادرات محصولات به کشورهای منطقه دریای خزر در آذربایجان حضور داشت. این اقدامات نتایج مثبتی در زمینه معرفی شرکت و جذب مشتری داشت.

با توجه به شعار امسال «تولید، دانش بنیان و اشتغال‌زایی»، همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان برای رفع نیازهای فناورانه مجتمع فولاد بناب آغاز شده و در حوزه انرژی و فناوری در حال پیگیری است. علاوه بر این، فعالیت های مرتبط با عملیات دانش بنیان نیز در واحدهای مهندسی، تحقیق و توسعه و تولید این شرکت با هدف تولید محصولات با ارزش افزوده بالا آغاز شده است.

مجتمع صنعت فولاد بناب در ادامه برنامه های خود برای تولید محصولات با ارزش افزوده بالا در سال جاری اقدام به تولید میلگرد درجه 10 (AIII) کرده است که تقاضای مناسبی در بازار دارد. این مجموعه که امروزه با نام شاهین بناب شناخته می شود، در حال حاضر محصولات فولادی خود را با کیفیت خوب و مطابق با استانداردهای جهانی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. برای مشاهده قیمت میلگرد شاهین بناب می توانید به لیست قیمت مربوطه در سایت مراجعه کنید.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 03 اسفند 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad