مجتمع فولاد شاهین بناب به تصویر کشیده شده است.

رشد تولید در مجتمع فولاد صنعت بناب

اخبار
دوشنبه 11 مهر 1401

به گزارش روابط عمومی فولاد بناب، میزان تولید مقاطع طویل فولادی در مجتمع فولاد شاهین بناب نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

محمد کشانی مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب در نشست دوره‌‌ای شورای مدیران این شرکت گفت: با وجود موانع و مشکلات متعددی که در اوایل سال جاری پیش آمد و در ادامه در مصرف برق هم محدودیت‌‌هایی داشتیم، در شش ماه نخست سال جاری کارخانه شاهین بناب توانست رشد ۱۲ درصدی تولید نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل را داشته باشیم که این میزان افزایش با ثبت رکورد تولید در خطوط ذوب و نورد از بدو تاسیس این مجتمع همراه بوده است.

 

 

کشانی برنامه‌‌ریزی مناسب و اصلاح فرآیندها را عاملی موثر در بهبود شرایط عنوان کرد و افزود: برنامه‌‌ریزی متناسب با شرایط در دستور کار قرار گرفت و موانع و محدودیت‌‌های ایجاد شده مدیریت شد و فرآیندهایی که یا اصلاح نشده  اصلاح شد و فرآیندهایی که اجرایی نشده بود به‌‌صورت سیستمی دنبال شد و در حوزه‌های تولید، پشتیبانی تولید، مالی و منابع انسانی تغییراتی صورت گرفت و با تقویت تیم مدیریتی، برنامه‌‌ریزی آموزشی و توانمندسازی به سمت رشد و بهبود حرکت کردیم و اثربخشی لازم را داشتیم که نتیجه آن کاهش هزینه‌های تولید، به حداقل رسیدن توقفات، افزایش تولید و اضافه کردن محصول جدید در سبد محصولات نوردی را در پی داشت. مدیرعامل فولاد صنعت بناب توسعه و نوسازی را برای این این مجموعه حیاتی دانست و عنوان کرد: بحث‌های توسعه‌‌ای برای این شرکت اهمیت زیادی دارد و حیاتی است هم به جهت افزایش توان تولید و هم به جهت نوسازی و بهینه‌‌سازی خطوط تولید فعلی که باید به صورت جدی دنبال کنیم، پروژه‌های زیرسقفی که توان ذوبی و نوردی ما را تقریبا دو برابر خواهد کرد، در حال اجراست.

مجتمع فولاد صنعت بناب به عنوان یکی از شرکت‌‌های تابعه گروه مالی گردشگری در حال حاضر یکی از خوشنام‌‌ترین تولیدکنندگان مقاطع طویل فولادی کشور است که با نام شاهین بناب در بازارهای داخلی و خارجی جایگاه ویژه‌‌ای دارد. قیمت میلگرد شاهین بناب و سایر مقاطع فولادی طویل تولیدی در این کارخانه به صورت روزانه در سایت گرفت، از چند منبع معتبر بروزرسانی می‌شود.

دیدگاه یا سوال خود را به اشتراک بگذارید