0آخرین بروزرسانی:دوشنبه 05 اردیبهشت 1401

لوله داربست به عنوان یکی از اصلی‌ترین محصولات فولادی فعالان حوزه ساختمان شناخته می‌شود. جامع‌ترین داده‌ها در رابطه با بهای این محصول را می‌توان در نمودار قیمت لوله داربست، به دست آورد. در واقع نمودار تغییرات قیمت لوله داربست این قابلیت را دارد که با توجه به برند سازنده و مشخصات فیزیکی محصول‌ به‌روز‌ترین قیمت را به کاربر نشان دهد. لوله‌های داربست در ساختمان سازی عموماْ برای دست‌یابی به نقاط بالایی سازه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در ساخت این محصول از ورق‌های فولادی استفاده می‌شود. با توجه به این موضوع می‌توان فهمید که قیمت مواد اولیه به کار رفته در تولید آن، بر قیمت تمام شده آن تا ٔثیر مستقیمی خواهد داشت و با بالا یا پایین رفتن بهای ورق فولادی، قیمت لوله داربست در سال 1401 نیز دست‌خوش نوسان خواهد شد.

نمودار قیمت لوله داربست ۲، ۲.۵ و ۳

این لوله در ضخامت‌های 2، 2.5 و 3 و شاخه‌های 3 و 6 متری در بازار عرضه می‌شوند؛ طول لوله خریداری شده را نیز می‌توان یکی از عوامل تأثیر‌گذار در قیمت این محصول دانست. این لوله در واقع در شاخه لوله‌های صنعتی قرار می‌گیرد، اما بیش‌ترین استفاده‌ای که از آن می‌شود، برای سرپا کردن داربست‌های ساختمانی است.

بهای این محصول برای آن دسته افرادی که سر‌و‌کار زیادی با آن دارند، بسیار حائز اهمیت خواهد بود. نمودار نوسانات قیمت لوله داربست به عنوان یکی از مناسب‌ترین مراجع برای اطلاع از بهای آن شناخته می‌شود. برای دسترسی به اطلاعات به‌روز‌تر در مورد این محصول نیز می‌توانید عبارت نمودار قیمت لوله داربست را جستجو کنید.

نمودار قیمت لوله داربست 2 اصفهان

[viewChart id="2665"]

 

نمودار قیمت لوله داربست 2.5 اصفهان

[viewChart id="2666"]

 

نمودار قیمت لوله داربست 3 اصفهان

[viewChart id="8682"]
تاریخ انتشار: یکشنبه 19 دی 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad