قیمت تیرآهن آریا ذوب

قیمت تیرآهن آریا ذوب

مجتمع فولاد آریا ذوب، به‌عنوان یکی از تولیدی‌های مجهز کشور موفق به تولید محصولات فولادی باکیفیت شده است. این مجتمع در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز کرد و در طی این سال‌ها، موفق به تولید انواع میلگرد و انواع تیرآهن شده است. ضمن اینکه، توجه به کیفیت از مواردی است که مجتمع آریا ذوب به‌شدت بر آن تأکید داشته و همواره سعی شده است محصولات فولادی مرکز در سطح کیفی بالا و با دقت زیاد ساخته شوند. قیمت تیرآهن کارخانه فولاد آریا ذوب با توجه به این تولید حرفه‌ای در سطح مناسبی قرار دارد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"مجتمع فولاد آریا ذوب یکی از مجتمع‌های صنعتی فعال است که سهم قابل‌توجهی از بازار را از آن خود کرده است. درواقع، کیفیت بالا و مناسب بودن قیمت تیرآهن آریا ذوب منجر به افزایش فروش محصولات آن شده است. قیمت روز تیرآهن آریا ذوب با نظر کارشناسان این حوزه به‌صورت دقیق و شفاف در سایت گرفت ثبت‌شده و هم‌اکنون قابل‌رؤیت است."

قیمت تیرآهن برندهای معتبر بازار را در لیست زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت تیرآهن 14، 16، 18 و 20 آریا ذوب

قیمت تیرآهن آریا ذوب تا حد زیادی به انتخاب مشتری بستگی دارد؛ اینکه مشتری، تیرآهن را در کدام‌یک از سایزهای 14، 16، 18 و 20 بخواهد یا اینکه چه تعداد تیرآهن برای پروژه عمرانی‌اش لازم باشد. به‌هرحال، در همین لحظه می‌توانید قیمت تیرآهن آریا ذوب امروز موردنظر خود را مشاهده کنید.
 

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad