فیلتر ها

قیمت تیرآهن 40

.تیرآهن 40 از شناخته‌شده‌ترین شاخه‌های تیرآهن محسوب می‌شود. عده‌ای این نوع تیرآهن را هاش نیز می‌دانند. این محصول در شاخه‌های 12 متری و سایزهای 6 تا 100 ارائه می‌شود. قیمت تیرآهن 40 بر اساس یک سری فاکتورهای کلی تعیین می‌شود که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. 

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تیرآهن 40 

از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت تیرآهن 40 میتوان به عواملی از جمله: قیمت دلار، هزینه تمام شده مواد اولیه برای کارخانه، قیمت تیرآهن در بازارجهانی و نوسانات بازار آهن در ایران، می‌توان اشاره کرد. 

طبق نظر کارشناسان گرفت: 

“میزان تقاضا تیرآهن 40 رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد. از آنجا که این محصول جزو محصولات گران قیمت در بازار داخلی شناخته می‌شود در اکثر اوقات قیمت آن نوسان چندانی ندارد. اما در بعضی از اوقات، محصول جایگزینی برای این محصول فولادی پیدا نمی‌شود و با بالا رفتن تقاضا برای خرید آن قیمت تیرآهن 40 نیز بالا می‌رود. خریداران بهتر است جهت جلوگیری از متضرر شدنشان، قبل از ثبت خرید خود قیمت روز تیرآهن 40 را استعلام بگیرند.”

... بیشتر

قیمت تیرآهن 40

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعبرندبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPEترک710,000
IPEکره710,000
IPEروسیه710,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad