فیلتر ها

قیمت تیرآهن 10

تیرآهن 10، از محصولات فولادی پرکاربرد موجود در بازار است که توسط کارخانه های مختلف فولادی تولید و روانه بازار می شود. قیمت تیرآهن 10 به نوع آن که سبک یا سنگین باشد وابسته است. معمولا قیمت تیرآهن سنگین سایز 10 که یک محصول وارداتی است، به نسبت مدل سبک آن بیشتر است. در ادامه درباره عوامل موثر بر قیمت روز تیرآهن 10 و تعیین قیمت این مقطع صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

قیمت روز تیرآهن 10

کارخانه های فولادی داخلی و خارجی زیادی اقدام به تولید تیرآهن سایز 10 می کنند. این محصول که در صنایع متعدد ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد، در دو نوع سبک و سنگین و با استانداردهای مختلف IPE، INP و IPB تولید می شود. معمولا نوع سنگین این محصول وارداتی است و قیمت روز تیرآهن 10 وارداتی به دلیل هزینه واردات و گمرک، نرخ فولاد جهانی، نرخ ارز و… بیشتر از نوع سبک و داخلی آن است.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“قیمت تیرآهن 10، به عنوان یکی از مقاطع مورد استفاده در صنایع مختلف برای پیمانکاران و خریداران این محصول اهمیت زیادی دارد. ازآنجایی که این محصول در دو نوع سبک و سنگین در بازار موجود است، باید دقت داشت که برای خرید کدام تیرآهن 10 موردنظر است. قیمت تیرآهن 10 امروز به فاکتورهای متفاوتی چون: قیمت دلار و ارز، هزینه حمل و نقل، قیمت مواد اولیه، داخلی یا وارداتی بودن محصول و سایر عوامل بستگی دارد.”

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی عوامل اثرگذار بر تعیین قیمت تیرآهن 10 پرداختیم. چنانچه شما برای ساخت و تکمیل پروژه های ساختمانی خود نیاز به این محصول فولادی دارید، می توانید قیمت روز تیرآهن 10 برندهای مختلف بازار را که توسط فروشندگان متعددی به فروش می رسند در جداول لیست قیمت گرفت مشاهده کنید و با مقایسه بهای این محصول، نسبت به خریدی مطمئن و بابهترین قیمت اقدام کنید. 

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad