فیلتر ها
قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد، براساس استانداردها و سایزهای مختلف اعلام می شود و قیمت آن در حال حاضر 22020 تا 22940 تومان است و در این صفحه به صورت لحظه ای بروز می شود. اگر به دنبال میگرد باکیفیت صبا فولاد زاگرس با قیمت رقابتی هستید با مراجعه به این صفحه می توانید با نهایت اطمینان میلگرد مورد نیاز خود را انتخاب کنید و به طور دقیق از تغییرات قیمت های ارائه شده در کارخانه و بازار اطلاع پیدا کنید، همچنین با انتخابی اقتصادی در هزینه نهایی پروژه های خود صرفه جویی کنید.

طبق نظر متخصصین گرفت:

"محصول تولیدی کارخانه صبا فولاد زاگرس، با دارابودن مزیت‌هایی همانند کیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات حمل‌ونقل آسان به دلیل قرارگیری در مرکز کشور، یکی از پرطرفدارترین کالا‌های داخلی به شمار می‌رود. به همین دلیل وجود منابع معتبر جهت اطلاع از قیمت میلگرد زاگرس یکی از دغدغه‌های فعالان بازار فولاد است. شاید برایتان جالب باشد که سایزهای 14 و 16 این برند بیش‌ترین کاربرد را در پروژه‌های مختلف صنعتی و ساختمانی دارند."

نگاهی به مشخصات فنی میلگرد زاگرس آجدار

قیمت میلگرد شهرکرد، به مشخصات فنی محصول بستگی دارد. اولین مشخصه فنی که روی قیمت تأثیر دارد، وزن هر شاخه از این مقاطع فولادی است. وزن این محصولات بر اساس اعداد ارائه شده در جدول اشتال محاسبه می‌شود و روی کاربردشان هم تأثیر دارد.

کارخانه زاگرس محصولات خود را به صورت آجدار و در استانداردهای A3 و A4 تولید می‌کند. مقاطع A3 آج‌های جناقی دارند و آج میلگردهای A4، مرکب هستند. مقدار مقاومت تسلیم و استحکام کششی محصولات تولیدشده بر اساس استاندارد A4 بیشتر از مقاطع تولیدشده با استاندارد A3 است.

 

مشخصات ابعادی میلگرد زاگرس
مشخصات ابعادی میلگرد زاگرس

 

از دیگر مشخصات فنی تولیدات صبا فولاد زاگرس می‌توان به نوع آلیاژ به کار رفته در تولید آن‌ها، طول هر شاخه (۱۲ متر) و سایز میلگرد اشاره کرد.

قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد امروز

قیمت میلگرد در کارخانه به ازای هر کیلوگرم از این محصولات اعلام می‌شود. اما فروشندگان مختلف، نرخ محصولات را به صورت شاخه‌ای اعلام می‌کنند؛ یعنی نرخ هر کیلوگرم را در وزن هر شاخه ضرب و اعلام می‌کنند. قیمت‌ سایزهای متوسط این مقاطع، تفاوت‌های جزئی با یکدیگر دارد، اما ممکن است هرکدام از آن‌ها نوسان‌های روزانه متفاوتی را تجربه کنند. به همین دلیل ابتدا باید مشخص کنید که به چه سایزی از میلگرد نیاز دارید و سپس به سراغ بررسی جدول قیمت همان محصول بروید.

قیمت میلگرد 14 زاگرس شهرکرد امروز

میلگرد سایز ۱۴ جزو محصولات پرکاربرد در صنعت ساختمان‌سازی است که در بخش‌های مختلفی از جمله پس ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرخ این محصول تاحدودی نسبت به مقاطع سایز بزرگ‌تر مناسب‌تر است، اما وابسته به میزان عرضه و تقاضا،‌ تغییر می‌کند.  وزن این مقطع فولادی 15 کیلوگرم است و به صورت شاخه های 12 متری در بازار ارائه می‌شود. قیمت میلگرد 14 زاگرس در حال حاضر 21973 تومان است.

 

قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد
قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد

 

لیست قیمت روز میلگرد 16 زاگرس  

قیمت میلگرد امروز زاگرس سایز ۱۶ در سایت گرفت درج شده است. مقاطع سایز ۱۶ هم در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد سایز ۱۶ که مطابق با استاندارد A3 تولید شده‌اند، کاربرد بیشتری دارند و اکثر فروشنده‌ها هم این محصولات را عرضه می‌کنند. آج‌های این مقطع فولادی به صورت هفت و هشتی بوده و از نوع نیمه سخت(A3) به شمار می‌آید.

قیمت میلگرد 18 صبا فولاد زاگرس به صورت لحظه ای

سایت گرفت، قیمت هر شاخه میلگرد شهرکرد سایز ۱۸ را به صورت روزانه درج می‌کند، هم قیمت‌هایی که توسط کارخانه‌ اعلام شده‌اند و هم قیمت‌هایی که فروشنده‌های مختلف ثبت کرده‌اند. مقاطع سایز ۱۸، مقاومت بیشتری دارند و معمولا برای افزایش استحکام بتن در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هرچقدر تعداد طبقات ساختمان بیشتر باشد، آرماتوربندی با میلگردهای سنگین‌تر انجام می‌شود.

بررسی تغییرات نمودار قیمت میلگرد زاگرس

میلگردها از محصولاتی هستند که تغییرات قیمت روزانه را تجربه می‌کنند. به همین دلیل خریداران به منبعی نیاز دارند که به صورت مداوم آخرین قیمت‌ها را در اختیارشان قرار بدهد تا در جریان فراز و نشیب‌های قیمتی بازار قرار داشته باشند. در گرفت، نمودار قیمت میلگرد زاگرس در سایزهای مختلف درج شده است؛ این نمودارها نوسانات نرخ محصولات در بازه‌های زمانی مختلف را نشان می‌دهند و به پیدا کردن بهترین زمان برای خرید مقاطع کمک می‌کنند.

 

تغییرات میلگرد 18 آجدار صبا فولاد زاگرس
تغییرات میلگرد 18 آجدار صبا فولاد زاگرس

 

چرا میلگرد صبا فولاد زاگرس را بخریم؟

کیفیت بالا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات این کارخانه است. در مجموعه صبا فولاد زاگرس، واحد کنترل کیفیت وجود دارد که به صورت مداوم، معیارهای مختلفی را درباره تولیدات کارخانه مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این مسئله اعتماد مشتریان را جلب کرده و بسیاری از مهندسان، میلگردهای مورد نیاز پروژه‌شان را از این برند تهیه می‌کنند.

قیمت مقاطع زاگرس نیز در بسیاری از موارد، از محصولات مشابه در بازار مناسب‌تر است؛ البته ارزان‌تر این محصولات همیشگی نیست و گاهی عرضه و تقاضا، شیب نمودارها را به سمتی هدایت می‌کند که نرخ مقاطع زاگرس از برندهای دیگر در سراسر کشور بیشتر باشد!

نکاتی که به هنگام خرید آنلاین و حضوری میلگرد شهرکرد باید مورد توجه قرار دهید!

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس اولین و مهم‌ترین معیاری است که باید هنگام خرید مورد بررسی قرار بدهید و در قسمت‌های قبل به صورت کامل درباره آن صحبت کردیم. اما اصالت این محصولات هم اهمیت بسیاری دارد. خرید این مقاطع از کارخانه، چالش‌های بسیاری دارد که در ادامه بیشتر درباره آن‌ها توضیح می‌دهیم. این چالش‌ها باعث می‌شود خریداران ترجیح بدهند مقاطع مورد نیازشان را از بازار خریداری کنند.

انتخاب فروشنده معتبر تضمین‌کننده خرید محصول بااصالتی است که در کارخانه صبا فولاد تولید شده است. در گرفت، فروشنده‌های معتبر به شما معرفی می‌شوند. این فروشنده‌ها، خدمات قابل قبولی به مشتریان ارائه می‌دهند و با خرید از آن‌ها، کم‌ترین دغدغه‌ را از بابت خرید و تحویل محصول در محل پروژه تجربه می‌کنید.

فرآیند خرید میلگرد صبا فولاد A3 از کارخانه به چه صورت است؟

برای خرید میلگرد زاگرس از کارخانه، شرایط ویژه‌ای وجود دارد. کارخانه‌ها معمولا محصولاتشان را به صورت عمده عرضه می‌کنند؛ بنابراین افرادی می‌توانند از کارخانه خرید داشته باشند که سفارش‌هایشان حداقل یک ماشین چند تنی را پر کند!

از طرف دیگر، کارخانه مسئولیتی برای ارسال سفارشات به محل مورد نظر مشتری نمی‌پذیرد. بنابراین خریدارانی که قصد دارند از کارخانه میلگرد بخرند، باید خودشان در موعد تحویل در محل کارخانه حضور پیدا کنند و سفارش خود را تحویل بگیرند. هماهنگی با راننده و دریافت بارنامه نیز برعهده خریدار خواهد بود. در صفحه کارخانه صبا فولاد زاگرس اطلاعات بیشتری درباره این کارخانه و محصولات آن ارائه داده‌ایم.

 

میلگرد صبا فولاد زاگرس
میلگرد صبا فولاد زاگرس

 

نحوه اطلاع از قیمت به روز میلگرد زاگرس از طریق گرفت

گرفت یک منبع معتبر برای استعلام قیمت میلگرد زاگرس امروز و دیگر برندها است؛ تنها کافی است به صفحه قیمت میلگرد مراجعه کنید و قیمت روز سایر برندها را رصد کنید. در این صفحه آخرین قیمت اعلام‌شده برای تولیدات تمام برندها درج شده است. در کنار هر محصول هم علامت نمودار وجود دارد که با کلیک روی آن، نمودارهای قیمتی برای شما باز می‌شود و می‌توانید نوسان‌ها را مشاهده و تحلیل کنید.

استعلام قیمت میلگرد امروز زاگرس تامین کنندگان مختلف

قیمت روز میلگرد زاگرس توسط تأمین‌کنندگان مختلف، تاحدودی با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت به استراتژی‌های قیمت‌گذاری فروشنده‌ها، موجودی انبار آن‌ها و هزینه‌های جانبی سفارشات برمی‌گردد. در گرفت، نرخ اعلام شده توسط تأمین‌کننده‌های مختلف به همراه نرخ اعلام شده در کارخانه درج شده است. در نتیجه می‌توانید بررسی کنید که اختلاف قیمت تأمین‌کننده‌ها با یکدیگر و با قیمت‌های کارخانه چقدر است و بر این اساس، مقاطع مورد نیازتان را از بهترین عرضه‌کننده بخرید.

سوالات متداول

چگونه می توانیم میلگرد زاگرس شهرکرد را سفارش دهیم؟

با مراجعه به سایت و تماس با کارشناسان گرفت، سفارش شما ثبت می شود و تامین کنندگان مختلف اعلام قیمت می کنند.

تشخیص اصالت میلگرد زاگرس به چه صورت انجام می شود؟

علامت اختصاری SFZ، بر روی میلگردهای تولیدی صبا فولاد زاگرس حک شده است؛ با مشاهده این علامت می توانید از اصالت کالا مطمئن شوید.

آیا امکان خرید مستقیم از کارخانه صبا فولاد زاگرس شهرکرد وجود دارد؟

بله؛ پس از ثبت درخواست شما توسط کارشناسان گرفت، امکان خرید و بارگیری مستقیم از کارخانه زاگرس امکان پذیر است.

... بیشتر

میلگرد زاگرس شهرکرد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 10 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
254,000
تا
258,000
میلگرد آجدار 12 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
248,000
تا
254,000
میلگرد آجدار 14 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
238,000
تا
239,000
میلگرد آجدار 16 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
238,000
تا
239,000
میلگرد آجدار 18 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
238,000
تا
239,000
میلگرد آجدار 20 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
238,000
تا
239,000
میلگرد آجدار 22 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
238,000
تا
239,000
میلگرد آجدار 25 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متریاز
238,000
تا
239,000
میلگرد آجدار 28 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متری239,000
میلگرد آجدار 32 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 12 متری239,000
میلگرد آجدار 32 صبا فولاد زاگرس A3 شاخه 10 متری231,100
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.