گرفت
فیلتر ها
گرفت

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در گرفت میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت میلگرد بناب

قیمت میلگرد بناب

با گسترش صنعت فولاد و نقش کلیدی آن در بخش اقتصادی کشور، افراد زیادی به دنبال سرمایه‌گذاری در حوزه فولاد جذب آن شدند. با ورود مجموعه‌های مهم تولید مقاطع فولادی به بازار بورس از جمله فولاد بناب، قیمت میلگرد ظفر بناب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار گشت. به همین دلیل قیمت روز میلگرد ظفر بناب، علاوه بر تاثیرپذیری از عوامل کلی همانند نرخ جهانی میلگرد و تغییرات بازار ارز و فولاد، به نوسانات بازار بورس نیز وابسته گردید.

طبق نظر متخصصین گرفت:

"استفاده از روش‌های اصولی مدیریت سرمایه، نقش مهمی در کسب سود از بازار فولاد برای افراد فعال در این زمینه دارد. واژه مدیریت سرمایه به این معنا است که با آگاهی کامل از قیمت روز میلگرد ظفر بناب و پیش‌بینی آن از طریق نمودارهای قیمت میلگرد ظفر بناب، می‌توان اقدام به سرمایه‌گذاری یا خروج سرمایه کرد. قیمت‌های اعلام شده برای میلگرد‌های تولیدی کارخانه‌های مختلف بر مبنای وزن و سایز میلگرد درج می‌شوند؛ به عنوان مثال، قیمت میلگرد 18 فولاد بناب با میلگرد 16 این مجموعه اختلاف قیمت داشته و از نظر کاربرد نیز متفاوت خواهند بود."

 همان‌طور که می‌دانید میلگردها از مصالح پرکاربردی هستند که به منظور جبران مقاومت کششی پایین در بتن، استفاده می‌شوند؛ این پروفیل برای مسلح کردن بتن در شکل‌های مختلفی از جمله: خاموت، راستا، سنجاقی، خرک، رکابی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در لیست زیر شما می‌توانید قیمت میلگرد ظفر بناب تبریز امروز را در انواع، حالت‌ها، سایزها و استانداردهای مختلف مشاهده کنید و برای دسترسی سریع‌تر به قیمت دلخواه خود از فیلترهای تعبیه شده در صفحه استفاده کنید.

قیمت میلگرد ظفربناب امروز 

قیمت میلگرد ظفربناب امروز، بیشتر براساس سایز و وزن آن تعیین می‌شود اما به طور کلی فاکتورهای تعیین کننده قیمت میلگرد بناب به شرح زیر است:

قیمت دلار

یکی از عواملی که به صورت مستقیم بر روی نرخ روز میلگرد ظفربناب تاثیرگذار قیمت ارز است؛ البته شایان ذکر است که به تازگی افت قیمت دلار چندان تاثیری در کاهش قیمت میلگرد ندارد. 

قیمت مواد اولیه

مواد اولیه سازنده میلگرد از فاکتورهای کارخانه‌داران برای قیمت‌گذاری محصولات‌‌شان به حساب می‌آید.

میزان تقاضا

از عواملی که تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت آهن آلات مختلف از جمله میلگرد دارد میزان تقاضا برای خرید آن است.

قیمت میلگرد بناب امروز در بازار

به طور کلی محصول میلگرد تولیدی در کارخانه ظفر بناب، شامل دو مدل ساده و آج‌دار می‌شود. لازم به ذکر است که می‌بایست، ابتدا کاربرد این محصول در پروژه کاری مشخص شده و سپس با توجه به نیاز، اقدام به خرید نمود. مثلا میلگرد 14 ظفر بناب، به دلیل خاصیت انعطاف‌پذیری بالای خود بیشتر برای آهن‌گری، جوشکاری، نمای ساختمان و ... کاربرد دارد و این موارد استفاده، با توجه به سایز میلگرد تغییر می‌کند.

 

قیمت میلگرد بناب بر حسب عوامل مختلفی تعیین می‌شود که عبارت‌اند از قیمت دلار ، نوسانات بازار و ...

 

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

قیمت میلگرد 14 بناب (آجدار با گرید A3)

میلگرد آجدار 14 بناب A3، از میلگردهای پرتقاضا در بازار محصولات فولادی است. این محصول که در کارخانه فولاد ظفر بناب تولید می‌شود، در صنعت ساختمان‌سازی کاربرد زیادی دارد؛ به‌دلیل‌اینکه میلگرد 14 بناب، ترد است و آج‌های آن شکل جناغی (هفت و هشت) دارد برای قسمت‌هایی که نیاز به تغییر شکل یا خم کردن میلگرد دارد، مناسب نیست. قیمت میلگرد 14 ظفر بناب به عوامل زیادی چون: میزان عرضه و تقاضا و قیمت دلار بستگی دارد. 

قیمت میلگرد 16 بناب

میلگرد 16 ظفر بناب، یکی از محصولات تولیدی پرفروش این کارخانه است که از نظر مشخصات ظاهری، هندسی، شیمیایی و مکانیکی مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می‌گردد. این محصول در دسته فولادهای سخت قرار گرفته و با استفاده از آنالیز 400 تولید می‌شود. از جمله خواص مکانیکی میلگرد سایز 16، می‌توان به تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع، تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و قابلیت تغییر شکل نسبی به صورت 14 درصدی اشاره کرد. شکل هندسی آج‌های این میلگرد، جناقی بوده و همچنین از نظر فیزیکی، ترد و شکننده هستند. استفاده از میلگرد 16 ظفر بناب برای استحکام بخشیدن به بتن، عملیات‌های صنعتی و ساختمانی بسیار مناسب است، اما در مواردی همانند آهنگری و تغییر شکل با زاویه تند استفاده از این میلگردها توصیه نمی‌شود.

توجه و آگاهی از قیمت روز میلگرد ظفر بناب، برای هر دو دسته خریداران و سرمایه‌گذاران می‌تواند ریسک‌پذیری را تا حدود زیادی کاهش دهد. با نگاهی به نمودارهای قیمت میلگرد ظفر بناب، متوجه نوسانات قیمتی فراوان میلگرد تولیدی این کارخانه خواهیم شد و عوامل بسیاری در این تغییرات نقش داشته‌اند که در مطالب دیگر سایت به طور مفصل به آن‌ها پرداخته شده است.

کارشـناسـان باتجربه گرفت هرآنچه را که درباره کیفیت، قیمت روز میلگرد ظفر بناب و سایز‌های تولیدی این محصول، لازم است بدانید، در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین با مراجعه به سایت گرفت و بخش تماس با ما، متخصصین ما با ارائه اطلاعات کاملی از کیفیت، کاربردها و قیمت میلگرد ظفر بناب، شما را در خریدی مطمئن راهنمایی خواهند کرد. با استفاده از قیمت‌های سایت گرفت، همواره به‌روزترین قیمت تیرآهن ظفر بناب و میلگرد این کارخانه را در اختیار خواهید داشت.

قیمت میلگرد بناب درب کارخانه

از اصلی‌ترین شاخص‌های تعیین قیمت روز میلگرد بناب از سمت کارخانه، وزن آن است. کارخانه با در نظر گرفتن تعداد شاخه‌ها، مجموع وزن آنها و همچنین هزینه تمام شده مواد اولیه نرخ قیمت خود را اعلام می‌کند. البته به غیر از این موارد، عواملی مانند: نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات بازار آهن و همچنین نرخ میلگرد در بازار جهانی نیز تأثیر چشم‌گیری بر روی قیمت میلگرد بناب درب کارخانه دارند. 

سوالات متداول

سایزهای پرفروش میلگرد ظفر بناب کدام‌ها هستند؟

14، 16 و 18

آیا قیمت روز میلگرد ظفر بناب در بازار و درب کارخانه در این صفحه ارائه می‌شود؟

بله، قیمت روز میلگرد بناب در تمام سایزها به‌صورت لحظه‌ای در این صفحه بروز می‌شود.

آیا قیمت میلگرد ظفر بناب قرار گرفته در سایت به روز است؟

قیمت میلگرد ظفر بناب، توسط کارشناسان ما به صورت روزانه و لحظه ای ازفروشندگان مختلف استعلام و در سایت بروزرسانی می شود.

... بیشتر

قیمت میلگرد آجدار بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متریاز
155,970
تا
156,000
10A2شاخه 10 متری152,880
10A2شاخه 12 متریاز
154,100
تا
154,130
12A3شاخه 12 متریاز
154,100
تا
154,130
12A2شاخه 12 متری152,880
14A3شاخه 12 متریاز
151,380
تا
151,400
16A3شاخه 12 متریاز
151,380
تا
151,400
18A3شاخه 12 متریاز
151,380
تا
151,400
20A3شاخه 12 متریاز
151,380
تا
151,400
22A3شاخه 12 متریاز
151,380
تا
151,400
25A3شاخه 12 متریاز
151,380
تا
151,400
28A3شاخه 12 متریاز
151,376
تا
151,380
32A3شاخه 12 متری150,150
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت(آهن پرتال)؛ به‌روزترین و جامع‌ترین مرجع استعلام قیمت مواد اولیه صنعتی، پتروشیمی و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.