فیلتر ها
قیمت میلگرد بناب

قیمت میلگرد بناب

با گسترش صنعت فولاد و نقش کلیدی آن در بخش اقتصادی کشور، افراد زیادی به دنبال سرمایه‌گذاری در حوزه فولاد جذب آن شدند. با ورود مجموعه‌های مهم تولید مقاطع فولادی به بازار بورس از جمله فولاد بناب، قیمت میلگرد ظفر بناب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار گشت. به همین دلیل قیمت روز میلگرد ظفر بناب، علاوه بر تاثیرپذیری از عوامل کلی همانند نرخ جهانی میلگرد و تغییرات بازار ارز و فولاد، به نوسانات بازار بورس نیز وابسته گردید.

طبق نظر متخصصین گرفت:

"استفاده از روش‌های اصولی مدیریت سرمایه، نقش مهمی در کسب سود از بازار فولاد برای افراد فعال در این زمینه دارد. واژه مدیریت سرمایه به این معنا است که با آگاهی کامل از قیمت روز میلگرد ظفر بناب و پیش‌بینی آن از طریق نمودارهای قیمت میلگرد ظفر بناب، می‌توان اقدام به سرمایه‌گذاری یا خروج سرمایه کرد. قیمت‌های اعلام شده برای میلگرد‌های تولیدی کارخانه‌های مختلف بر مبنای وزن و سایز میلگرد درج می‌شوند؛ به عنوان مثال، قیمت میلگرد 18 فولاد بناب با میلگرد 16 این مجموعه اختلاف قیمت داشته و از نظر کاربرد نیز متفاوت خواهند بود."

 همان‌طور که می‌دانید میلگردها از مصالح پرکاربردی هستند که به منظور جبران مقاومت کششی پایین در بتن، استفاده می‌شوند؛ این پروفیل برای مسلح کردن بتن در شکل‌های مختلفی از جمله: خاموت، راستا، سنجاقی، خرک، رکابی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در لیست زیر شما می‌توانید قیمت میلگرد ظفر بناب امروز را در انواع، حالت‌ها، سایزها و استانداردهای مختلف مشاهده کنید و برای دسترسی سریع‌تر به قیمت دلخواه خود از فیلترهای تعبیه شده در صفحه استفاده کنید.

تشخیص اصالت میلگرد ظفر بناب

میلگرد ظفر بناب، از جمله میلگردهای باکیفیت تولید شده از کارخانه ظفر بناب است که از سال ۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. این میلگرد در گریدهای A2 و A3 تولید می‌شود. برای تشخیص این میلگرد به علامت اختصاری که روی آن حک شده است توجه کنید. علامت اختصاری این میلگرد با حروف ZN مشخص می‌شود.‌ این کارخانه در فاز اول ۲۰۰ هزار تن تولید دارد با گسترش آن در سال ۱۳۹۰ فاز دوم مجتمع فولاد بناب در زمینی با مساحت ۱۵۰۰۰۰ مترمربع هم شروع به کار کرد. هم‌اکنون این کارخانه، ۴۰۰ هزار تن محصولات فولادی از جمله میلگرد تولید می‌کند.

مشخصات فنی میلگرد ظفر بناب

کارخانه ظفر بناب، در شمال غرب کشور به جاده‌های اطراف و گمرک مرزی راه دارد و در موقعیتی عالی واقع است. میلگردهای این کارخانه در سه شیفت تولید می‌شوند و از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار هستند. انواع میلگردهای آن که با علامت ZN.CT عرضه می‌شوند به علت دارا بودن کیفیت عالی به کشورهای دیگر هم صادر می‌شوند.

میلگردهایی که در این کارخانه تولید می‌شوند شامل سایزهای ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵ و ۲۸ در گریدهای A2 و A3 هستند. شکل ظاهری و ساختار میلگردهای A2 و A3 با هم تفاوت دارند. در گرید A3 آج‌ها را به صورت ضربدری و هفت و هشت مشاهده می‌کنید. آج‌های میلگرد در گرید A2 به صورت منفرد و موازی هستند.

میلگرد A2 از میلگردهای نیمه سخت و دارای آج ساده هستند و تنش جاری آنها ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر بوده و مقاومت کششی آن ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. اما میلگرد A3 ، میلگرد سخت است و آج پیچیده دارد. تنش جاری آن ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع و مقاومت کششی آن ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع است.

قیمت میلگرد ظفر بناب امروز 

قیمت میلگرد ظفربناب امروز، بیشتر براساس سایز و وزن آن تعیین می‌شود اما به طور کلی فاکتورهای تعیین کننده قیمت میلگرد بناب به شرح زیر است:

قیمت دلار

یکی از عواملی که به صورت مستقیم بر روی نرخ روز میلگرد ظفربناب تاثیرگذار قیمت ارز است؛ البته شایان ذکر است که به تازگی افت قیمت دلار چندان تاثیری در کاهش قیمت میلگرد ندارد. 

قیمت مواد اولیه

مواد اولیه سازنده میلگرد از فاکتورهای کارخانه‌داران برای قیمت‌گذاری محصولات‌‌شان به حساب می‌آید.

میزان تقاضا

از عواملی که تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت آهن آلات مختلف از جمله میلگرد دارد میزان تقاضا برای خرید آن است.

 

قیمت میلگرد بناب بر حسب عوامل مختلفی تعیین می‌شود که عبارت‌اند از قیمت دلار ، نوسانات بازار و ...

 

قیمت روز میلگرد بناب در بازار

به طور کلی محصول میلگرد تولیدی در کارخانه ظفر بناب، شامل دو مدل ساده و آج‌دار می‌شود. لازم به ذکر است که می‌بایست، ابتدا کاربرد این محصول در پروژه کاری مشخص شده و سپس با توجه به نیاز، اقدام به خرید نمود. مثلا میلگرد 14 ظفر بناب، به دلیل خاصیت انعطاف‌پذیری بالای خود بیشتر برای آهن‌گری، جوشکاری، نمای ساختمان و ... کاربرد دارد و این موارد استفاده، با توجه به سایز میلگرد تغییر می‌کند.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

قیمت میلگرد ۱۲ بناب

قیمت میلگرد ۱۲ بناب، بر اثر تغییرات قیمت ارز و دلار و قیمت جهانی آنها در بازار متغیر است؛ همچنین وزن میلگرد بناب روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد و وزن‌های بالاتر قیمت بیشتری دارند. وزن هر میلگرد بر اساس اندازه آن مشخص می‌شود. معمولا هر شاخه میلگرد را در اندازه ۱۲ متری از درب کارخانه بارگیری می‌کنند. هر شاخه ۱۲ متری میلگرد ۱۲، ۱۱ کیلوگرم وزن دارد.

قیمت میلگرد 14 بناب

میلگرد ۱۴ بناب، از جمله میلگردهای پرمصرف محسوب می‌شود. قیمت میلگرد ۱۴ بناب برای مصرف‌کنندگان در صنایع مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است. این محصول همچون محصولات فولادی دیگر قیمت‌های مختلفی را با توجه به قیمت ارز و دلار و قیمت جهانی آن تجربه می‌کند. عوامل دیگری که از عوامل داخلی محسوب می‌شود روی قیمت آنها موثر هستند. مانند هزینه‌های حمل‌ونقل، دوری و نزدیکی از کارخانه، هزینه‌های مربوط به دستمزد کارگران، هزینه مواد اولیه و دستگاه‌های مورد استفاده و… برای مشاهده قیمت روز میلگرد ۱۴ بناب به جدول سایت مراجعه نمایید.‌

میلگرد آجدار 14 بناب A3، از میلگردهای پرتقاضا در بازار محصولات فولادی است. این محصول که در کارخانه فولاد ظفر بناب تولید می‌شود، در صنعت ساختمان‌سازی کاربرد زیادی دارد؛ به‌دلیل‌اینکه میلگرد 14 بناب، ترد است و آج‌های آن شکل جناغی (هفت و هشت) دارد برای قسمت‌هایی که نیاز به تغییر شکل یا خم کردن میلگرد دارد، مناسب نیست. قیمت میلگرد 14 ظفر بناب به عوامل زیادی چون: میزان عرضه و تقاضا و قیمت دلار بستگی دارد. 

قیمت میلگرد 16 بناب امروز

میلگرد 16 ظفر بناب، یکی از محصولات تولیدی پرفروش این کارخانه است که از نظر مشخصات ظاهری، هندسی، شیمیایی و مکانیکی مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می‌گردد. این محصول در دسته فولادهای سخت قرار گرفته و با استفاده از آنالیز 400 تولید می‌شود. از جمله خواص مکانیکی میلگرد سایز 16، می‌توان به تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع، تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و قابلیت تغییر شکل نسبی به صورت 14 درصدی اشاره کرد. شکل هندسی آج‌های این میلگرد، جناقی بوده و همچنین از نظر فیزیکی، ترد و شکننده هستند. استفاده از میلگرد 16 ظفر بناب برای استحکام بخشیدن به بتن، عملیات‌های صنعتی و ساختمانی بسیار مناسب است، اما در مواردی همانند آهنگری و تغییر شکل با زاویه تند استفاده از این میلگردها توصیه نمی‌شود.

 

 

توجه و آگاهی از قیمت روز میلگرد ظفر بناب، برای هر دو دسته خریداران و سرمایه‌گذاران می‌تواند ریسک‌پذیری را تا حدود زیادی کاهش دهد. با نگاهی به نمودارهای قیمت میلگرد ظفر بناب، متوجه نوسانات قیمتی فراوان میلگرد تولیدی این کارخانه خواهیم شد و عوامل بسیاری در این تغییرات نقش داشته‌اند که در مطالب دیگر سایت به طور مفصل به آن‌ها پرداخته شده است.

کارشـناسـان باتجربه گرفت هرآنچه را که درباره کیفیت، قیمت روز میلگرد ظفر بناب و سایز‌های تولیدی این محصول، لازم است بدانید، در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین با مراجعه به سایت گرفت و بخش تماس با ما، متخصصین ما با ارائه اطلاعات کاملی از کیفیت، کاربردها و قیمت میلگرد ظفر بناب، شما را در خریدی مطمئن راهنمایی خواهند کرد. با استفاده از قیمت‌های سایت گرفت، همواره به‌روزترین قیمت تیرآهن بناب و میلگرد این کارخانه را در اختیار خواهید داشت.

قیمت میلگرد بناب درب کارخانه

از اصلی‌ترین شاخص‌های تعیین قیمت روز میلگرد بناب از سمت کارخانه، وزن آن است. کارخانه با در نظر گرفتن تعداد شاخه‌ها، مجموع وزن آنها و همچنین هزینه تمام شده مواد اولیه نرخ قیمت خود را اعلام می‌کند. البته به غیر از این موارد، عواملی مانند: نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات بازار آهن و همچنین نرخ میلگرد در بازار جهانی نیز تأثیر چشم‌گیری بر روی قیمت میلگرد بناب درب کارخانه دارند. 

خرید میلگرد بناب

بهترین روش خرید میلگرد ظفر بناب از طریق اینترنت است. توصیه می‌کنیم شما هم برای سهولت خرید این میلگردها، از این طریق اقدام کنید. اگر برای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی خود به این محصولات احتیاج دارید، می‌توانید هر روزه از قیمت روز میلگردها که در سایت قرار می‌دهیم مطلع شوید. ما جدیدترین قیمت‌ها را در اختیار شما می‌گذاریم تا با آگاهی کامل به سفارش آنلاین آن بپردازید. برای این منظور با دستگاه متصل به اینترنت به سایت وارد شوید و پس از مشاهده قیمت میلگرد به سفارش آن بپردازید و محصول مورد نظر را در اسرع وقت در محلی که در زمان سفارش، مشخص کرده‌اید، تحویل بگیرید.

نکته‌ای که باید پیش از خرید میلگرد ظفر بناب، باید آن را رعایت کنید، این است که از قیمت لحظه ای میلگرد بناب مطلع باشید که این کار با بررسی روند تغییرات نمودار قیمت میلگرد بناب امکان‌پذیر است؛ زیرا بهای این محصول به طور روزانه و لحظه ای دچار تغییر می‌شود. برای تهیه این محصول، پس از انتخاب سایز و مقدار مورد نظر، می توانید لیست قیمت میلگرد بناب فروشندگان مختلف را در جداول موجود در این صفحه مشاهده کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

 تفاوت میلگرد ظفر بناب و شاهین بناب

میلگرد ظفر بناب و شاهین بناب هر دو بر اساس استاندارد روسی تولید می‌شوند؛ همچنین این کارخانه‌ها مدعی هستند که میلگردها را بر اساس استاندارد ژاپنیJIS تولید می‌کنند. انواع میلگرد ظفر بناب با استاندارد DIN اروپا، استاندارد ASTM آمریکا واستاندارد ملی ایران تولید می‌شوند. در کارخانه شاهین بناب هم علاوه بر استاندارد روسی از استانداردهای استاندارد اروپایی BS 4449 برای میلگردهای ترمکس، استاندارد بین المللی ISO 6935-2 و استاندارد آلمانی DIN488 استفاده می‌شود.

از تفاوت‌های دیگر میلگرد ظفر و شاهین می‌توان به سایز میلگردها اشاره کرد. میلگرد A2 ظفر بناب در سایز ۸ تا ۱۰ بوده و میلگرد A3 آن از ۸ تا ۳۲ میلی‌متر است. شاهین بناب، میلگردهای A2 و A3 را در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلی‌متر تولید می‌کند. تفاوت دیگر آنها در علامت اختصاری حک شده روی میلگردها است. ظفر بناب با ZN CT و شاهین بناب با BSCT نمایش داده می‌شوند. تمام موارد ذکر شده سبب اختلاف قیمت میلگرد شاهین بناب و ظفر بناب گردیده است.

سخن پایانی

ازآنجایی‌که میلگرد کارخانه ظفر بناب، یکی از پرفروش‌ترین محصولات فولادی در بازار به شمار می آید، ساختمان‌سازان زیادی از آن در پروژه‌های عمرانی خود استفاده می‌کنند؛ به همین خاطر، قیمت میلگرد بناب عرضه کنندگان معتبر بازار، در این صفحه موجود است که با مقایسه نرخ‌ آن‌ها می‌توانید بهترین فروشنده را انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا قیمت روز میلگرد ظفر بناب در بازار و درب کارخانه در این صفحه ارائه می‌شود؟

بله، قیمت روز میلگرد بناب در تمام سایزها و استانداردها به‌صورت لحظه‌ای در این صفحه بروز می‌شود.

سایزهای پرفروش میلگرد بناب کدام‌ها هستند؟

به‌دلیل کاربرد بالای میلگرد ظفر بناب در پروژه‌های عمرانی، قیمت میلگرد 14، 16، 18 بناب و… به عنوان پرفروش‌ترین سایزهای این محصول مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان است.

آیا قیمت میلگرد ظفر بناب قرار گرفته در سایت به روز است؟

قیمت میلگرد ظفر بناب، توسط کارشناسان ما به صورت روزانه و لحظه ای ازفروشندگان مختلف استعلام و در سایت بروزرسانی می شود.

... بیشتر

قیمت میلگرد بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری268,100
10A2شاخه 12 متری266,100
12A3شاخه 12 متری266,100
14A3شاخه 12 متری263,100
16A3شاخه 12 متری26,300
18A3شاخه 12 متری263,100
20A3شاخه 12 متری263,100
22A3شاخه 12 متری263,100
25A3شاخه 12 متری263,100
28A3شاخه 12 متری243,100
32A3شاخه 12 متری243,100
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad