فیلتر ها

قیمت میلگرد پردیس آذربایجان

قیمت میلگرد پردیس آذربایجان که بر اساس سایز و وزن آن مشخص می‌شود، امروز در بازار میان 24200 تا 25700 هزار تومان متغیر است. قیمت میلگرد صنعت تجارت پردیس آذربایجان، با توجه به جایگاهی که به علت کیفیت خود به دست آورده است، برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. این افراد در تحلیل قیمت میلگرد پردیس آذربایجان دقت ویژه‌ای دارند تا زمان مناسب برای سرمایه‌گذاری یا خرید این محصول را پیدا کنند.

مشخصات فنی میلگرد پردیس سلفچگان

وزن میلگرد پردیس قم به سایز آن وابسته است. سایز 8 کمترین وزن ممکن، یعنی 4.4 کیلوگرم را دارد و سایز 32 دارای بالاترین وزن، یعنی 73 کیلوگرم است. این تنوع در وزن به مشتریان امکان می‌دهد تا متناسب با نیازهای پروژه‌های خود انتخاب بهتری داشته باشند. در کل، میلگرد سلفچگان با استانداردهای بین‌المللی، ویژگی‌های فیزیکی مناسب (مقاومت بالا در برابر فشار، استحکام ساختاری مناسب و تطابق با استانداردهای صنعتی)، و تنوع در اندازه و وزن، یک محصول پرطرفدار در صنعت میلگرد است.

قیمت میلگرد پردیس آذربایجان

قیمت میلگرد پردیس آذربایجان  تحت تأثیر عوامل و موارد متعددی قرار دارد. از جمله این عوامل می‌توان به قطر، طول شاخه و وزن آن اشاره کرد. البته این عوامل تنها بخشی از معیارهای مؤثر در تعیین قیمت نیستند، زیرا شرایط بازار و عوامل مرتبط با توزیع و پخش نیز نقش مهمی در ایجاد نوسانات در نرخ خرید و فروش این محصول دارند.

برای دستیابی به بهترین نرخ برای خرید این میلگرد، باید اطلاعات کاملی در مورد قیمت‌ها داشته باشید. برای این منظور، می‌توانید به سایت گرفت مراجعه نمایید؛ این سایت به شما این امکان را می‌دهد تا با دقت قیمت‌ها را برای اندازه‌ها و سایزهای مختلف میلگرد مشاهده و مقایسه کرده و تصمیم به خرید در زمان مناسب و با شرایط بهینه‌ بگیرید. همچنین با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد از آخرین نرخ میلگرد برندهای مختلف باخبر شوید.

 

قیمت میلگرد پردیس آذربایجان
قیمت میلگرد پردیس آذربایجان 

 

قیمت امروز میلگرد 14 پردیس صنعت سلفچگان 

قیمت این میلگرد در سه ماهه اخیر بین 24200 تا 26300 در نوسان بوده است. قیمت آن در اواخر بهار در بالاترین میزان خودش بوده است و در اواسط تابستان به کم‌ترین نرخ رسیده است؛ از اواسط تابستان تا پایان ماه دوم تابستان نوسان‌های کوچکی را به خودش دیده است و در هفته‌های اخیر ثابت باقی مانده است.

میلگرد 20 پردیس آذربایجان؛ آنلاین و لحظه‌ای

قیمت میلگرد20  پردیس آذربایجان در سه ماهه اخیر با نوسانات متنوعی روبرو بوده است. نرخ خرید و فروش بین 24200 تا 26300 تومان در نوسان بوده است و میزان آن در اواخر بهار به بالاترین مقدار خودش رسید.  در اواسط تابستان این نرخ بیشتر کاهش را تجربه کرده و از آن زمان تا پایان ماه دوم تابستان نوسانات کوچکی را انجام داده است. در ماه اخیر این نوسانات کاهش پیدا کرد و نرخ آن ثابت باقی مانده است.

نمودار قیمت میلگرد پردیس سلفچگان

شما می‌توانید با استفاده از نمودار، قیمت این میلگرد در ماه‌های مختلف را بررسی کنید و مناسب‌ترین زمان برای خرید آن را پیدا کنید. با بررسی نمودار قیمت این محصول می‌توان دریافت که در شش ماه اخیر روند قیمت‌ها اکثرا ثابت و گاهی نزولی بوده است. بیشترین روند صعودی این محصول در اردبیهشت ماه با مبلغی حدود 27000 تا 28000 تومان بوده است.

حمل و نقل میلگرد پردیس آذربایجان چگونه است؟

اگر خرید میلگرد پردیس آذربایجان را از کارخانه پردیس آذربایجان انجام دهید، حمل و نقلش برعهده خود شما است و باید راننده و ماشین باری لازم برای این موضوع را آماده کنید و در این زمینه کارخانه هیچگونه تعهدی به شما نمی‌دهد. هزینه حمل و نقل میلگرد پردیس سلفچگان بر عهده خریدار است و بر اساس مسافت محاسبه می‌شود.

بهترین روش برای خرید میلگرد پردیس آذربایجان؟ خرید از کارخانه یا آنلاین؟

بهترین روش برای خرید میلگرد پردیس آذربایجان، روش آنلاین است؛ زیرا سریع است، حمل و نقل برعهده شما نیست (مبلغ آن در فاکتور رسمی لحاظ می‌شود) و می‌توانید میلگرد را با قیمت مناسب در اندازه و سایزهای متفاوت تهیه کنید و در این جهت محدودیتی نخواهید داشت.

چگونه قیمت میلگرد پردیس آذربایجان را استعلام کنم؟

گرفت یک مرجع کامل در حوزه مقاطع فولادی است که امکان بررسی و مقایسه قیمت محصولات مختلف مانند میلگرد پردیس آذربایجان را توسط تامین کنندگان مختلف به شما می‌دهد. این قیمت‌ها به صورت روزانه و لحظه‌ای به روز می‌شوند. شما می‌توانید درخواست خرید خود در هر تناژ (حتی جزئی) را به صورت آنلاین و یا با تماس با کارشناسان گرفت ثبت کنید.

سوالات متداول:

آیا با خرید میلگرد پردیس آذربایجان فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. پس از نهایی شدن خرید فاکتور رسمی به نام خریدار صادر می‌شود.

آیا هزینه حمل و نقل میلگرد پردیس آذربایجان در قیمت نهایی لحاظ شده است؟

خیر. قیمت‌های سایت گرفت بدون احتساب هزینه باربری است.

وزن میلگرد پردیس آذربایجان چقدر است؟

کوچکترین سایز آن که 8 است حدود 4.5 کیلوگرم و سایز 32 آن حدود 73 کیلوگرم وزن دارد.

... بیشتر

میلگرد پردیس آذربایجان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 10 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری249,000
میلگرد آجدار 12 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری247,000
میلگرد آجدار 14 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 16 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 18 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 20 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 22 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 25 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 28 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری239,000
میلگرد آجدار 32 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری262,100
میلگرد آجدار 8 صنعت تجارت پردیس آذربایجان A3 شاخه 12 متری251,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.