کارخانه صنعت تجارت پردیس آذربایجان

کارخانه صنعت تجارت پردیس آذربایجان

کارخانه صنعت تجارت پردیس ایرانیان (کارخانه فولاد سلفچگان) نام جدید شرکت صنعتی شمش پارس رام است که توسط شرکت سرمایه‌گذاری عتیق آذر سهند در سال ۱۳۹۵ از مالکین هندی آن خریداری شد. این کارخانه به تجهیزات پیشرفته‌ای مجهز شده است و چندین خط تولید دارد. شرکت صنعت تجارت پردیس یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی قم است که نقش مهمی را در صنعت فولاد استان و کشور ایفا می‌کند. در ادامه مطلب، هرآنچه که درباره مجتمع فولاد تجارت پردیس ایرانیان باید بدانید را بازگو کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

معرفی شرکت فولاد تجارت پردیس ایرانیان

مراحل ثبت شرکت فولاد تجارت پردیس ایرانیان در سال ۱۳۹۵ آغاز شد و این شرکت با شماره ۴۲۶۸۸ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۹۲۹۵۲۰ در اداره ثبت شرکت‌های استان قم به ثبت رسید. ضمن اینکه مجموعه فولاد تجارت پردیس حدود ۶ ماه بعد از ثبت، جواز اجرای طرح توسعه کارخانه را دریافت کرد. این مجموعه تولیدی به موجب این طرح توانست اجازه تولید میلگردهای ساختمانی و کم آلیاژ را با ظرفیت ۷۰۰ هزار تن در سال دریافت نماید. مطالعات مهندسی طرح در اواسط سال ۱۳۹۸ آغاز شد و دستگاه‌های مورد نیاز نیز در اواخر همان سال خریداری شدند؛ نهایتا، طرح توسعه‌ای فوق در سال ۱۴۰۰ عملیاتی شد.

 

شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان
شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان

 

خط تولید و ظرفیت تولید

همان‌طور که اشاره شد، شرکت فولاد تجارت پردیس ایرانیان چندین خط تولید دارد. محصولاتی مانند شمش فولادی و میلگرد در خطوط تولید کارخانه طبق استانداردهای ملی و جهانی ساخته می‌شوند. ظرفیت تولید انواع میلگرد و شمش فولادی کارخانه سلفچگان نیز به ترتیب حدود ۷۰۰ و ۳۰۰ هزار تن در سال است. در واقع، شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان با هدف حضور قدرتمند در بازار جهانی و گسترش صادرات غیرنفتی کشور، میزان تولیدات خود را افزایش داده است. این شرکت نقش موثری را در توسعه اقتصادی و صنعتی کشور ایفا می‌کند.

محصولات کارخانه صنعت تجارت پردیس آذربایجان

کارخانه صنعت تجارت پردیس ایرانیان به عنوان یکی از تولیدکنندگان حاذق انواع میلگرد و شمش فولادی در کشور شناخته می‌شود. میلگرد پردیس آذربایجان در گریدهای A1، A2 و A3 طبق استاندارد روسی GOST تولید می‌شود. میلگردهای ساده و آجدار کارخانه سایزبندی مشخصی دارند و از سایز ۸ الی ۳۲ میلی‌متر موجود هستند. به‌علاوه از ویژگی‌های بارز میلگردهای پردیس آذربایجان می‌توان به کیفیت بالا و قیمت مناسب آن‌ها اشاره کرد. شمش فولادی پردیس آذربایجان طبق استاندارد روسی GOST در انواع بیلت و بلوم ساخته می‌شود. از گریدهای آن نیز می‌توان به 3SP، 4SP و 5SP اشاره کرد. شمش‌های کارخانه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توان مقاطع فولادی مستحکمی تولید کرد.

آدرس و شماره تماس کارخانه فولاد سلفچگان

دفتر فروش: تبریز، دیزل آباد، شرکت فولاد عتیق آذر سهند- کد پستی5177913883

شماره تماس شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان: 6170-041

فکس: 51207351-041

آدرس کارخانه: قم، شهرک صنعتی سلفچگان، کوی نخل، پلاک ۵۶

شماره تماس کارخانه: ۳– ۳۳۶۷۰۰۲۱ – ۰۲۵

... بیشتر