فیلتر ها
قیمت میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور نوعی میلگرد فولادی تقویت کننده است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. این یک جزء حیاتی در ساخت ساختمان‌ها، پل‌ها و سایر سازه‌ها است که پشتیبانی و پایداری را فراهم می‌کند. قیمت میلگرد نیشابور به دلیل نوسانات و تاثیر آن بر صنعت ساختمان در سال های اخیر موضوع بحث و نگرانی بوده است. قیمت میلگرد نیشابور تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله عرضه و تقاضا، هزینه مواد اولیه و سیاست های دولت است. بهای تمام شده مواد اولیه مصرفی در تولید میلگرد نیشابور مانند سنگ آهن، زغال سنگ و ضایعات فلزی تاثیر بسزایی در قیمت نهایی محصول دارد. همچنین نوسانات بازار جهانی این مواد اولیه می تواند باعث بی ثباتی قیمت میلگرد نیشابور شود. علاوه بر این، سیاست های دولتی مانند تعرفه و مالیات نیز می تواند بر قیمت میلگرد نیشابور تأثیر بگذارد. درک عوامل موثر بر قیمت میلگرد نیشابور برای کسانی که در صنعت ساختمان هستند برای تصمیم گیری آگاهانه و مدیریت موثر پروژه های خود بسیار مهم است.

میلگرد نیشابور، نقش پررنگی در پروژه‌های عمرانی دارند؛ از ساخت پل‌ها و سدها تا ساختمان‌سازی و راه‌سازی. به‌همین ‌علت یکی از محصولات استراتژیک در هر کشور هستند. کارخانه‌های متعددی در کشورهای مختلف، سالانه در تولید این محصول نقش دارند. کشور ما هم از این قاعده مستثنا نبوده و مجتمع‌های زیادی، تولید میلگرد را عهده‌دار هستند. در این مقاله با بررسی قیمت میلگرد نیشابور و همچنین فاکتورهای اثرگذار در قیمت روز میلگرد نیشابور همراه ما باشید.

عوامل موثر در قیمت میلگرد نیشابور روز

کارخانه فولاد خراسان، در سال ۱۳۸۰ با هدف تولید انواع پروفیل‌های فولادی با ظرفیت تولید سالانه ۴ میلیون تن، در نزدیکی نیشابور تأسیس گردید. از جمله تولیدات این مجتمع فولادی می‌توان به انواع میلگرد ساده و آجدار، آهن اسفنجی، ناودانی، بریکت، شمش فولادی، چهارگوش و شش گوش اشاره کرد.

میلگرد ساده با گرید A1 در ضخامت‌های ۱۰ تا ۵۰ میلی‌متری و میلگردهای آجدار با گرید A2 و A3 با ضخامت ۱۰ تا ۳۲ میلی‌متری تولید و در بازار عرضه می‌شوند.

عوامل متعددی در تعیین قیمت میلگرد کارخانه فولاد خراسان (نیشابور) موثر است. هزینه‌های تولید از قبیل دستمزد کارکنان و هزینه حمل و نقل از عوامل اثرگذار می‌تواند باشد. همچنین ارزش روزانه فولاد به عنوان ماده اصلی تولید میلگرد، نوسان ارز و میزان عرضه و تقاضا از دیگر فاکتورهای تأثیرگذار هستند.

 

 

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"میلگرد‌ A3 با استاندارد آج ۳۴۰ مجتمع نیشابور، می‌توانند نیاز عمده‌ای از بازار شرق کشور را برطرف نمایند. با تولید حدودی ۴ میلیون تن در سال، مجتمع فولاد خراسان بزرگترین تولیدکننده مقاطع فولادی در شرق و شمال‌شرق کشور است."

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

قیمت روز میلگرد نیشابور

 قیمت روز میلگرد نیشابور، که یکی از پرمصرف‌ترین میلگردها در شرق کشور به‌شمار می‌رود، به‌‌صورت‌روزانه در اثر عوامل داخلی و خارجی دچار تغییر می‌شود؛ به‌‌همین‌خاطر در سایت گرفت، قیمت روز میلگرد نیشابور دائما بروزرسانی می‌شود تا مشتریان عزیز بتوانند برای بودجه‌های خود برنامه‌ریزی کنند.

قیمت میلگرد فولاد خراسان

 باتوجه به کاربرد فراوان این محصول در شهرهای مختلف نظیر تهران، مشهد و غیره، نرخ آن برای صاحبان کسب‌‌و‌کار و صنایع مختلف بسیار اهمیت دارد؛ به‌‌همین‌خاطر در سایت گرفت لیست قیمت میلگرد فولاد خراسان قرار داده‌ شده تا به‌‌راحتی بتوانند از نرخ آن مطلع شوند.

قیمت میلگرد 12 نیشابور

از میلگرد 12 نیشابور، در ساختمان‌سازی استفاده‌های زیادی می‌شود، این محصول که با استاندار A3 و به‌صورت آجدار تولید و در بازار عرضه می‌شود، دارای آج‌های جناغی و هفت و هشتی است و برای استحکام بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت میلگرد 12 نیشابور به عوامل مختلفی مثل نوسانات ارز، تحریم ها و قیمت مواد اولیه بستگی دارد. وزن این مقطع فولادی 11 کیلوگرم است و در شاخه های 12 متری در بازار عرضه می‌شود.

 

قیمت میلگرد نیشابور به عوامل متعددی بستگی دارد.

 

قیمت میلگرد 14 نیشابور

 میلگرد ۱۴ نیشابور، یکی از پرکاربردترین محصولات در بازار به‌شمار می‌رود. قیمت میلگرد ۱۴ نیشابور هم مثل دیگر محصولات فولادی، از نوسانات ارز تاثیر می‌گیرد. اکثر این نوسان‌ها عادی و مطابق با شرایط بازار هستند ولی برخی اوقات یکسری تغییرات غیرقابل‌ پیش‌بینی رخ می‌دهند؛ به‌‌همین‌دلیل قیمت روز میلگرد ۱۴ نیشابور برای صاحبان کسب‌وکار اهمیت بسیار زیادی دارد و کسانی که برای پروژه‌های خود قصد خرید این محصول را دارند، باید به‌‌صورت روزانه از نرخ آن مطلع شوند.

قیمت میلگرد 16 نیشابور

میلگرد 16 نیشابور در کارخانه فولاد خراسان تولید و با وزن شاخه ای 19 کیلوگرم در بازار عرضه می شود. از این محصول فولادی برای استحکام بتن ساختمان استفاده می شود به همین دلیل یکی از مقاطع پرفروش بازار به شمار می آید. قیمت میلگرد 16 نیشابور در بازار به عوامل مختلفی مثل میزان عرضه و تقاضا، قیمت نفت، نرخ حمل و نقل و… وابسته است. 

قیمت میلگرد 20 نیشابور

میلگرد ۲۰ نیشابور یکی از انواع میلگردهای بادوام و مقاوم در بازار است. این نوع میلگرد از پرکاربردترین انواع مصالح ساختمانی بوده و مصارف بسیاری دارد. میلگردهای 20 نیشابور معمولا قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر انواع میلگرد دارند. قیمت این نوع میلگرد براساس کیفیت مواد اولیه، طول و قطر آن‌ها محاسبه می‌شود.

میلگردهای نیشابور دارای شیارهایی هستند، که سبب می‌شوند استحکام سازه‌های ساختمانی افزایش یابد؛ به‌همین‌دلیل از این نوع میلگرد در تولید سازه‌هایی که نیاز به مقاومت بالایی دارند، استفاده می‌شود. اما در حالت کلی از این نوع میلگرد می‌توان برای ساخت خانه‌های ویلایی و ساختمان‌هایی با متراژ کم نیز استفاده کرد‌؛ چرا که از میلگرد‌های نیمه‌سخت به حساب می‌آیند، و در برابر رطوبت و زنگ زدگی نیز سال‌ها دوام خواهند داشت.

مشخصات میلگرد نیشابور

 یکی از بهترین انتخاب‌ها در ساختمان‌سازی، میلگرد نیشابور است که امروزه طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده‌ است. یکی از مشخصات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول، کیفیت ساخت عالی و نرخ مناسب است که در اکثر صنایع و پروژه‌های مختلف می‌توان از آن بهره برد. لازم‌به‌ذکر است که کارخانه تولیدکننده این نوع میلگرد، در ایران یکی از بهترین‌ها در بازار فولاد به‌شمار می‌رود. ازآنجایی‌که میلگرد فولاد خراسان، از مقاطع پرمصرف در صنایعی همچون ساختمان‌سازی و راه‌سازی است، اطلاع از مشخصات فنی این محصول برای مصرف‌کنندگان و پیمانکاران اهمیت بسیاری دارد. در ادامه مشخصات و خواص فیزیکی این محصول را به تصویر کشیده ایم:

 

در تصویر مشخصات میلگرد نیشابور را می توانید مشاهده کنید.

قیمت میلگرد نیشابور در تهران

قیمت میلگرد نیشابور، در تهران بستگی به معیارهای مختلفی دارد. در حالت کلی این نوع میلگرد قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد. اما چون در تهران هزینه‌های حمل‌و‌نقل نیز اضافه می‌شود، قیمت آن کمی افزایش خواهد یافت. اما در حالت کلی کیفیت بالای این نوع میلگرد، می‌تواند بالا بودن قیمت آن‌ها را کاملا توجیح کند.

میلگرد آجدار فولاد نیشابور

میلگرد آجدار فولاد نیشابور از محکم‌ترین انواع میلگرد در بازار است، که با نوع فاقد آج آن کاملا متفاوت خواهد بود. این نوع میلگرد می‌توانند مقاومت سازه‌های مختلف را، تا حد زیادی افزایش دهند. به‌همین‌دلیل از آن‌ها در ساخت پل‌ها، ساختمان‌های متراژ بالا و..... استفاده می‌شود.

استعلام قیمت میلگرد نیشابور

قیمت میلگردهای نیشابور مرتب در حال نوسان است و با بالا و پایین شدن قیمت ارز، می‌تواند کاملا متغیر باشد؛ به‌همین‌دلیل برای خرید این نوع میلگرد، باید قیمت آن‌ها را به‌صورت لحظه‌ای استعلام بگیرید، تا بتوانید از قیمت دقیق مطلع شوید. شما می‌توانید برای استعلام قیمت این نوع میلگرد، به وبسایت گرفت مراجعه کنید. در این وبسایت قیمت فروشنده‌های مختلف موجود بوده و می‌توانید با بررسی آن‌ها مقرون به‌صرفه‌ترین خرید را داشته باشید.

سخن پایانی

با توجه به تیراژ بالای تولید سالانه، تاثیرگذاری این کارخانه در بازار میلگرد منطقه شرق کشور، مشهود است. به‌همین‌دلیل قیمت میلگرد نیشابور برای فعالین این عرصه، دارای اهمیت ویژه‌ای هست. قیمت میلگرد نیشابور امروز را از طریق مشاورین و وب‌سایت گرفت می‌توانید پیگیری کنید. در خاتمه، افزایش اخیر قیمت میلگرد نیشابور به عوامل متعددی از جمله افزایش هزینه های تولید، نوسانات ارزی و اختلالات زنجیره تامین نسبت داده شده است. تقاضا برای میلگرد نیز به ویژه در بخش ساخت و ساز به طور پیوسته در حال افزایش بوده است که منجر به فشار صعودی بر قیمت ها شده است. اگرچه این افزایش قیمت ها برای خریداران و پیمانکاران چالش برانگیز بوده است، اما برای فولادسازان ایرانی که توانسته اند حاشیه سود خود را افزایش دهند مفید بوده است.

با نگاهی به آینده، باید دید در ماه های آینده قیمت میلگرد نیشابور چگونه تغییر خواهد کرد. برخی تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که با بهبود اقتصادهای جهانی از همه‌گیری، قیمت‌ها ممکن است تثبیت یا حتی کاهش پیدا کند و منجر به کاهش هزینه‌های تولید و افزایش رقابت شود. صرف نظر از اینکه چه اتفاقی می افتد، برای ذینفعان صنعت مهم است که روندهای بازار را از نزدیک زیر نظر داشته باشند و استراتژی های خود را بر اساس آن تنظیم کنند تا رقابتی و سودآور باقی بمانند.

... بیشتر

قیمت میلگرد نیشابور

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10A3شاخه 12 متریاز
278,100
تا
281,400
10A3شاخه 10 متری270,600
12A3شاخه 12 متری261,500
14A3شاخه 12 متری275,300
14A3شاخه 6 متری252,300
16A3شاخه 6 متری252,300
16A3شاخه 12 متری275,300
18A3شاخه 6 متری252,300
18A3شاخه 12 متری275,200
20A3شاخه 12 متریاز
265,100
تا
266,400
20A3شاخه 6 متری252,300
22A3شاخه 6 متری252,300
22A3شاخه 12 متری275,300
25A3شاخه 6 متری252,300
25A3شاخه 12 متری275,300
28A3شاخه 12 متری275,300
28A3شاخه 6 متری252,300
32A3شاخه 12 متریاز
268,100
تا
272,400
32A3شاخه 6 متری258,700
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad