فیلتر ها
قیمت میلگرد نورد کرمان

قیمت میلگرد نورد کرمان

بتن‌ها در مقابل فشار بسیار مقاوم ولی در برابر تنش‌های کششی ضعیف هستند؛ این ضعف به‌وسیله جاگذاری میلگردها در بتن برطرف می‌شود. به همین دلیل در صنایع راه‌سازی، ساختمان‌سازی و صنایع عمرانی کارایی زیادی دارد. بررسی چند ماهه قیمت میلگرد نورد کرمان نشان می‌دهد که عوامل متعددی در میزان تغییر قیمت روز میلگرد نورد کرمان موثر هستند که به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"مجتمع فولادی نورد کرمان با عرضه انواع شمش در گریدهای 3SP، 4SP و 5SP و انواع میلگرد آجدار، بزرگ‌ترین تولیدکننده مقاطع فولادی در جنوب شرق کشور است. قیمت روز میلگرد نورد کرمان برای فعالین این زمینه در منطقه شرق کشور حائز اهمیت بوده، تا با انتخابی آگاهانه و درست، نسبت به خرید این محصولات تصمیم‌گیری کنند."

چه عواملی بر قیمت روز میلگرد نورد کرمان تاثیر می‌گذارد؟

کارخانه ذوب‌ و نورد کرمان، سال ۱۳۷۴ در شهرک صنعتی خضراء استان کرمان و در زمینی به مساحت ۵ هکتار تأسیس گردید. این مجموعه به‌صورت تقریبی سالانه ۱۲۰ هزار تن شمش فولادی و ۵۲۰ هزار تن انواع میلگرد آجدار را تولید می‌کند.

میلگردهای آجدار گرید A2 در ضخامت‌های ۸ تا ۱۶ میلی‌متر و گرید A3 در سایز ۸ تا ۳۲ میلی‌متر در طول‌های متفاوت از تولیدات عمده این کارخانه هستند.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

وضعیت سیاسی-اقتصادی کشور فاکتور بسیار موثری در تعیین ارزش روز این محصول فولادیست. تحریم‌های اقتصادی با تأثیر بر روی بهای ارز، قیمت ماده اولیه فولاد را افزایش داده و هزینه تولید را بالاتر می‌برد. ابعاد محصول، کیفیت و میزان عرضه و تقاضا نیز از فاکتورهای اثرگذار دیگر در ارزش‌گذاری روزانه این محصول است.

سخن پایانی

تاثیر فاکتورهای تعیین‌کننده در قیمت میلگرد نورد کرمان نشان می‌دهد، با توجه به نوسان بالای بهای محصولات فلزی، مقایسه قیمت میلگرد نورد کرمان امروز با روزهای دیگر می‌تواند یک الگوی مناسب جهت تصمیم‌گیری برای خرید بهتر، در اختیار مشتری قرار دهد.

... بیشتر

قیمت میلگرد نورد کرمان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری224,800
14A3شاخه 12 متری241,100
16A3شاخه 12 متری221,100
18A3شاخه 12 متری220,200
20A3شاخه 12 متری240,100
22A3شاخه 12 متری240,100
25A3شاخه 12 متری240,100
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad