فیلتر ها

قیمت میلگرد راد همدان

میلگرد راد همدان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالاواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
میلگرد آجدار 8 فولاد راد همدان A2 شاخه 12 متریکیلوگرم250,5001402/9/13
میلگرد آجدار 10 فولاد راد همدان A2 شاخه 12 متریکیلوگرم247,4001402/9/13
میلگرد آجدار 12 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم241,5001402/9/13
میلگرد آجدار 14 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم238,4001402/9/13
میلگرد آجدار 16 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم238,4001402/9/13
میلگرد آجدار 18 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم238,4001402/9/13
میلگرد آجدار 20 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم238,4001402/9/13
میلگرد آجدار 22 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم238,4001402/9/13
میلگرد آجدار 25 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم238,9001402/9/13
میلگرد آجدار 28 فولاد راد همدان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم238,9001402/9/13

در حال حاضر قیمت میلگرد راد همدان در سایزهای مختلف در بازه 23800 تا حدود 25000 تومان است. قیمت میلگرد راد همدان مانند سایر میلگردهای بازار، نوسان‌های بسیاری را تجربه می‌کند و کم‌تر پیش می‌آید که برای چند روز متوالی، ثابت باقی بماند. به همین دلیل خریداران محصولات این برند،‌ باید منبع معتبری برای بررسی قیمت روز میلگرد راد همدان داشته باشند تا بتوانند بهترین زمان برای خرید این محصولات را پیدا کنند.

لیست قیمت روز میلگرد راد همدان

در گرفت، نرخ روز مقاطع این برند در سایزهای مختلف درج مي‌شود و به محض نوسان لحظه‌ای، بروزرسانی خواهند شد. البته کم‌تر پیش می‌آید که نرخ محصولات در طول یک روز، چند نوسان مختلف را تجربه کنند. در اغلب موارد قیمت امروز مقاطع راد همدان، تا فردا ثابت می‌ماند و در اواسط روز بعد، نرخ جدید اعلام خواهد شد. در ادامه به بررسی قیمت چند سایز پرفروش این محصول می‌پردازیم.

 

قیمت میلگرد راد همدان
قیمت میلگرد راد همدان

 

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"میلگردهای A3 شرکت راد همدان، با ضخامت‌های ۸ تا ۳۲ میلی‌متری، با توجه به پروسه تولید، بسیار باکیفیت بوده و می‌تواند گزینه خوبی جهت استفاده در ساختمان‌سازی به‌خصوص در مناطق غرب و شمال‌غرب کشور باشند."

قیمت میلگرد 14 راد همدان: نرخ به روز  

قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان امروز ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان بوده است. نرخ این سایز از مقاطع فولادی، از یک ماه قبل روند افزایشی به خود گرفت. تا پیش از آن، نرخ مقاطع سایز ۱۴ تا ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان هم پایین آمده بود، اما در یک ماه اخیر بازار روند اصلاحی در پیش گرفته و قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان به نرخی که دو ماه پیش داشت، بازگشته است.

قیمت میلگرد 16 همدان: لحظه ای  

نرخ هر کیلوگرم از مقاطع ۱۶ این برند، اختلاف چندانی با سایز ۱۴ ندارد و حتی نوسان‌های مشابهی را هم تجربه می‌کند. به عنوان مثال امروز قیمت میلگرد ۱۶ همدان، برای هر کیلوگرم از این محصول ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان بود و نمودار قیمت این مقطع فولادی نیز در یک ماه اخیر، اغلب افزایشی بوده است.

قیمت میلگرد 18 راد همدان: آنلاین  

قیمت میلگرد ۱۸ راد همدان، در ازای هر کیلوگرم از محصول نیز مانند نمونه‌های قبلی، حدود 23 هزار و 700 تومان بوده است. مقاطع سایز ۱۸ نیز با گرید مشابه سایزهای ۱۴ و ۱۶ ساخته می‌شوند و میزان عرضه و تقاضای آن‌ها در بازار نیز مشابه سایر مقاطع سایز متوسط است. به همین دلیل نرخ برابر دارند. البته باید دقت داشته باشید که وزن هر شاخه از میلگردهای سایز ۱۸، ۲۱.۵ کیلوگرم است. بنابراین قیمت هر شاخه حدود ۵۱۰ هزار تومان برآورد می‌شود.

استعلام قیمت میلگرد راد همدان درب کارخانه

نرخ میلگردهای راد همدان در کارخانه، پایین‌تر از بازار است. زیرا مقاطعی که درب کارخانه به مشتری تحویل داده می‌شوند، انبار نشده‌اند و در فاصله کوتاهی پس از تولید، عرضه می‌شوند. بنابراین پرداخت هزینه انبارداری، برعهده مشتری است. از طرف دیگر مسئولیت حمل و نقل محصولات تا انبار هم برعهده مشتری خواهد بود. به همین دلیل بسیاری از مشتریان علیرغم پایین بودن قیمت میلگرد راد همدان درب کارخانه، ترجیح می‌دهند از بازار خرید کنند و از خدماتی که بنگاه‌های آهن معتبر ارائه می‌دهند، استفاده کنند. مجتمع‌های فولاد محصولاتشان را تنها به صورت عمده می‌فروشند و خرده‌فروشی ندارند. برای اطلاعات بیشتر از شرایط فروش کارخانه، می‌توانید صفحه کارخانه راد همدان را بررسی کنید.

 

علامت اختصاری میلگرد راد همدان
علامت اختصاری میلگرد راد همدان

 

نمودار قیمت میلگرد راد همدان  

نمودار قیمت میلگرد راد همدان نشان می‌دهد که نرخ این محصولات در نیمی از بازه سه ماهه اخیر، روند کاهشی داشته و در نیمی دیگر، اصلاح شده و افزایش پیدا کرده است. نمودار قیمت میلگرد راد همدان یا هر برند دیگری، یکی از مهم‌ترین ابزارهای کار خریداران و فروشندگان این مقاطع فولادی است. آن‌ها با این ابزار، بازار و فراز و نشیب‌های قیمتی را بررسی می‌کنند و بهترین زمان برای معاملاتشان را تشخیص می‌دهند. نمودارها تاریخچه‌ای از قیمت مقاطع فولادی مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهند که بر اساس آن می‌توانید حدس و گمان‌هایی درباره نرخ‌های آتی آن داشته باشید.

تحلیل قیمت میلگرد راد همدان امروز

همانطور که پیش از این گفتیم، مقاطع این برند امروز با نرخ بین ۲۳ هزار و ۷۰۰ تا ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته شدند. هر کیلوگرم از مقاطع سایز ۸ و ۱۰ گرید A2 با نرخ ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته شد. مقاطع سایز ۱۲ گرید A3 نیز ۲۳ هزار و ۹۰۰ تومان بودند و سایزهای بزرگ‌تر این محصولات نیز تماما با کیلویی ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان خرید و فروش شدند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد روند افزایشی بازار از ابتدای این ماه کمی فروکش کرده و نرخ مقاطع از ابتدای ماه تاکنون تقریبا ثابت مانده، تا جایی که کف و اوج قیمت مقاطع راد همدان از ابتدای ماه تاکنون ۳۰۰ تومان اختلاف داشته است. در صفحه قیمت میلگرد گرفت، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره تحلیل نرخ روز این مقاطع فولادی به دست آورید.

لیست قیمت میلگرد راد همدان: نگاهی به قیمت روزهای گذشته

هزینه میلگرد راد همدان در یک ماه گذشته در بازه بین ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۲۳ هزار و ۹۰۰ تومان بوده است. البته نرخ ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومانی یک افت قیمت موقت بود که بلافاصله جبران شد. اگر این افت ناگهانی را در نظر نگیریم، شدت نوسان‌های این محصول کم‌تر بوده است و قیمت‌ها در بازه ۲۳ هزار و ۴۰۰ تا ۲۳ هزار و ۹۰۰ نوسان داشته. نرخ سایزهای کوچک‌تر مقاطع راد همدان اوج قیمت ۲۵ هزار تومانی را هم در یک ماه اخیر تجربه کرده است. اما از ابتدای این ماه به ثبات بیشتری رسیده و کف قیمت آن نیز ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان بوده است.

مشخصات قیمت میلگرد فولاد راد همدان

کارخانه راد همدان مقاطع فولادی خود را در دو استاندارد A2 و A3 تولید می‌کند. هزینه مقاطعی که با استاندارد A2 تولید می‌شوند، معمولا از مقاطع گرید A3 بالاتر است. تمامی محصولات این کارخانه، مطابق با استاندارد ملی ۳۱۳۲ به‌‌صورت آجدار در بازار عرضه می‌شوند. میلگرد راد همدان را با علامت اختصاری RAD بشناسید که روی آن‌ها درج شده است. روی این میلگردها ابتدا عدد مربوط به سایز آن را درج می‌کنند، بعد روش تولید و نوع آن را می‌آورند. 

وزن میلگرد راد همدان، یکی از مهم‌ترین مشخصات فنی است که روی قیمت میلگرد تأثیر می‌گذارد. برای محاسبه وزن این مقاطع فولادی، باید با استفاده از جدول اشتال، شعاع سطح مقطع را به دست آورید و آن را در فرمول زیر قرار دهید:

وزن میلگرد راد همدان = طول شاخه میلگرد × ۷.۸ × ۳.۱۴ × شعاع × شعاع

در این فرمول، ۷.۸ چگالی فولاد و ۳.۱۴ عدد π برای محاسبه سطح مقطع میلگرد است. البته با استفاده از جدول وزن میلگرد راد همدان، محاسبه وزن ساده‌تر خواهد بود. دقت داشته باشید که کارخانه راد همدان، جدول قیمت را بر اساس واحد وزن ارائه می‌دهد. بنابراین برای به دست آوردن هزینه هر شاخه، باید عدد ارائه شده در جدول را در وزن هر شاخه ضرب کرد.

 

مقاومت کششی و تسلیم میلگرد راد همدان
مقاومت کششی و تسلیم میلگرد راد همدان

 

خرید آنلاین، حضوری یا خرید از درب کارخانه فولاد راد همدان

برای خرید میلگرد راد همدان سه روش مختلف وجود دارد؛ خرید از درب کارخانه، خرید حضوری از بازار و خرید آنلاین از بنگاه‌های آهن معتبر.

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، خرید مقاطع فولادی از کارخانه شرایط ویژه‌ای دارد. بعضی از کارخانه‌ها محصولات را تنها به نماینده‌های خود عرضه می‌کنند و مسئولیت فروش را به آن‌ها واگذار می‌کنند. بعضی دیگر هم تنها به مشتریان عمده محصول می‌فروشند. از طرفی مقاطع سفارش داده شده از کارخانه، درب کارخانه به مشتری تحویل می‌شود و زمان تحویل نیز به زمان فعالیت خطوط تولید کارخانه بستگی دارد.

دومین روش خرید از بازار آهن به شیوه حضوری و سنتی است. در این روش شما به بازار می‌روید، مشخص می‌کنید که به چه محصولی نیاز دارید، قیمت میلگرد راد همدان را استعلام می‌گیرید و در نهایت خرید می‌کنید. بنگاه‌ها معمولا بخاطر ارسال روزانه محموله‌هایشان با شرکت‌های باربری قرارداد دارند و خدمات ارسال محموله به پروژه را برایتان راحت‌تر می‌کنند. البته باید دقت داشته باشید که محصولات راد همدان، در همه بنگاه‌های کشور عرضه نمی‌شوند و ممکن است هنگام مراجعه به بازار شهرتان، با مشکل عدم موجودی مواجه شوید.

سومین و ساده‌ترین روش، خرید اینترنتی میلگرد است. در این روش شما می‌توانید از بزرگ‌ترین بنگاه‌های سراسر کشور مقاطع فولادی مورد نیازتان را خریداری کنید؛ در نتیجه با مشکل عدم موجودی محصولات راد همدان در انبار مواجه نخواهید شد. از طرف دیگر نیازی نیست به صورت حضوری به بازار مراجعه کنید و تمام فرایند استعلام قیمت، ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی و تلفنی انجام می‌شود.

استعلام قیمت میلگرد راد با گرفت

در گرفت، نرخ سایزهای مختلف مقاطع برند راد همدان درج می‌شود و به محض نوسان قیمت نیز بروزرسانی خواهد شد. علاوه بر آن، در این وب سایت شما می‌توانید نمودار نوسان‌های مقاطع را در بازه‌های زمانی هفتگی، ماهانه و سه ماهه بررسی کنید و تحلیل انجام دهید. 

در گرفت، قیمت میلگرد همدان امروز کارخانه و فروشنده‌های مختلف درج می‌شود. بنابراین نیازی نیست برای استعلام قیمت مقاطع این کارخانه از فروشنده‌های مختلف، سایت‌های هرکدام را به صورت جداگانه بررسی کنید. با استفاده از جدول‌های گرفت، به راحتی می‌توانید نرخ اعلام شده توسط فروشنده‌های مختلف را با یکدیگر و با قیمت کارخانه مقایسه کنید و مقاطع مورد نیازتان را از مجموعه‌ای بخرید که آن را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد. گرفت یک منبع اطلاعاتی معتبر در بازار آهن و فولاد ایران است که هر آنچه نیاز دارید پیش از خرید مقاطع فولادی بدانید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

سوالات متداول:

وزن میلگرد راد همدان چقدر است؟

وزن میلگرد راد همدان به سایز آن بستگی دارد و در حدود 4 تا 55 کیلوگرم است.

آیا هزینه حمل و نقل و میلگرد راد همدان در قیمت‌های سایت گرفت لحاظ شده است؟

خیر هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است.

آیا با خرید میلگرد راد همدان فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. با خرید این محصول فاکتور رسمی شامل اطلاعات فروشنده، خریدار و محصول ارائه می‌شود.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image