فیلتر ها
قیمت میلگرد راد همدان

قیمت میلگرد راد همدان

میلگردها، میله‌هایی فولادی هستند که جهت افزایش مقاومت کششی بتن به آن اضافه می‌شوند؛ در واقع محصولاتی با کاربرد فراوان در صنایع مختلف به‌خصوص در صنعت راه‌سازی و ساختمان‌سازی هستند. در این مطلب به بررسی قیمت میلگرد راد همدان و همچنین المان‌های موثر بر آن می‌پردازیم.

عوامل موثر در قیمت میلگرد راد همدان

مجتمع فولاد راد، به‌منظور تولید سالانه ۵۰۰ هزار تن انواع میلگرد آجدار در سال ۱۳۹۰ در منطقه کبودرآهنگ از توابع استان همدان تأسیس گردید. محصولات این مجموعه شامل میلگردهای آجدار با گرید A3 و A4 بوده که توسط دستگاه‌های پیشرفته آلمانی و ایتالیایی تولید می‌شوند. نرخ تولیدات این کارخانه، مقرون‌به‌صرفه هستند ولی شاید نسبت به بهای کارخانه‌های مشابه، اندکی بالاتر باشند که با توجه به کیفیت بالای این محصولات، توجیه‌پذیر است. حتی این مجموعه، مقاطع خود را با برگه آنالیز آزمایشگاهی محصول، به مشتری عرضه می‌کند.

از عوامل موثر در تعیین قیمت میلگرد راد همدان، می‌توان از نوسانات ارزش فولاد و آهن نام برد؛ چون خوراک اولیه تولید این مقاطع آهنی، شمش‌های فولادی هستند لذا هرگونه تغییر در ارزش این فلز، تأثیری مستقیم بر قیمت میلگرد راد همدان امروز دارد. از دیگر عوامل مهم و موثر می‌شود به نوسانات روزانه بهای ارز، هزینه تولید و میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد.

 

قیمت میلگرد راد همدان در سایزهای مختلف متفاوت است.

 

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"میلگردهای A3 شرکت راد همدان، با ضخامت‌های ۸ تا ۳۲ میلی‌متری، با توجه به پروسه تولید، بسیار باکیفیت بوده و می‌تواند گزینه خوبی جهت استفاده در ساختمان‌سازی به‌خصوص در مناطق غرب و شمال‌غرب کشور باشند."

قیمت میلگرد 16 راد همدان

کارخانه فولاد راد همدان با بهره‌گیری از بهترین و جدیدترین دستگاه ها اقدام به‌تولید محصولاتش در سایزهای مختلف می کند. میلگرد 16 راد همدان، یکی از سایزهای پرمصرف این مقطع در ساختمان‌سازی است که به‌دلیل آج‌های موجود در سطح آن باعث می‌شود تا مقاومتش در بتن بالا برود. از آنجایی‌که این محصول در سایزهای مختلف توسط سازندگان ساختمانی استفاده می شود، اطلاع از قیمت میلگرد 16 همدان و دیگر سایزها برای فعالان صنعت ساختمان مورد اهمیت است.

قیمت میلگرد 18 راد همدان

میلگرد 18 راد همدان، یکی از محصولات پرفروش این کارخانه فولادی است؛ از این مقطع در صنایع مختلفی چون ساختمان سازی استفاده می شود، به همین علت، اطلاع از قیمت روز میلگرد 18 راد همدان برای فعالین صنعت اهمیت بالایی دارد. میلگرد 18 همدان با استاندارد A3 و از نوع آجدار است و برای محکم سازی بتن استفاده می شود. وزن این مقطع 25 کیلوگرم است؛ آج های این محصول به صورت هفت و هشتی بوده و به صورت شاخه ای و کیلویی در بازار عرضه می شود.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

 

قیمت میلگرد رادهمدان به عوامل مختلفی چون نرخ دلار بستگی دارد.

 

قیمت میلگرد همدان

میلگرد تولیدی این کارخانه، دارای استاندارد و کیفیت بالای ساخت است؛ پس قیمت میلگرد همدان، برای مصرف‌کنندگان واقع در غرب و شمال غربی کشور از نظر هزینه جابه‌جایی و قیمت کیلویی این محصول، به صرفه است. این مقاطع فولادی دارای استاندارد ملی SNSO3132 و استاندارد اروپایی BS4449 بوده و طبق همین استانداردها، در دو نوع ساده و آجدار بسیار با کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

میلگرد راد همدان درب کارخانه

میلگرد راد همدان، از جمله میلگردهایی است که کیفیت بالایی دارد؛ به‌همین‌دلیل از تقاضای زیادی در میان مصرف‌کننده‌ها برخوردار است. میلگردهایی که در این کارخانه تولید می‌شوند با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا به‌دست می‌آیند. محصولات این کارخانه با بهترین مواد اولیه و طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌شوند. قیمت میلگرد راد همدان درب کارخانه، بسیار مقرون‌به‌صرفه است، به ویژه برای افرادی که از لحاظ موقعیت جغرافیایی در غرب و شمال غرب ایران زندگی می‌کنند.

قیمت روز میلگرد همدان در بازار

قیمت روز میلگرد همدان در بازار، باتوجه به شرایط این روزها مدام درحال تغییر است. قیمت میلگرد در بازارهای جهانی، تغییر نرخ ارز و دلار و تغییر قیمت مواد اولیه از جمله عواملی است که روی قیمت لحظه‌ای آن‌ها تاثیر می‌گذارد؛ اما نگران نباشید شما می‌توانید باتوجه به جداول سایت به‌صورت لحظه‌ای از نرخ آن مطلع شوید؛ چراکه شرایطی مهیا شده است که آخرین نرخ این میلگرد به‌صورت مرتب منتشر می‌شود.‌ این کارخانه هر روز با درنظر گرفتن شاخص‌های اقتصادی، قیمت‌ میلگرد ساده و آج‌دار را انتشار می‌دهد.

مشخصات فنی میلگرد راد همدان

تمامی میلگردهای راد همدان، مطابق با استاندارد ملی ۳۱۳۲ به‌‌صورت آجدار در بازار عرضه می‌شوند. کیفیت محصول، باید تایید تمام آزمایشگاه‌های کشور را داشته باشد و همراه با برگه تأییدیه آزمایشگاه آماده ارسال شود. به‌‌طورکلی این مجموعه به‌ صورت شاخه ۱۲ متری، میلگرد عرضه کرده و هیچ‌گونه میلگرد نرمالی ندارد. میلگرد راد همدان، مقاومت بالایی دربرابر رطوبت دارد. این نوع میلگردها دارای وزن استاندارد و سبک هستند و لگوی شرکت RAD روی میلگردهای تولیدی، حک می‌شود. کارخانه راد همدان، مقاطع میلگرد خود را در دو نوع آجدار مارپیچ و آجدار جناغی تولید می کند؛ در ادامه مشخصات فنی و مقاومت کششی و تنش تسلیم هریک را بررسی کرده ایم:

 

تنش تسلیم و مقاومت کششی میلگرد همدان را در تصویر می توانید مشاهده کنید.

 

تشخیص اصالت میلگرد راد همدان

میلگرد راد همدان را با علامت اختصاری RAD بشناسید که روی آن‌ها درج شده است. روی این میلگردها ابتدا عدد مربوط به سایز آن را درج می‌کنند، بعد روش تولید و نوع آن را می‌آورند. میلگردهای تولید این کارخانه از سایز ۸ تا ۳۲ را شامل می‌شوند و کیفیت آن‌ها A3 و A4 است. به‌طور متوسط این محصول ۵۰۰۰۰۰ تن در سال تولید می‌شود. در این کارخانه، از ماشین‌آلات باکیفیت استفاده می‌شود که از آمریکا و آلمان وارد شده‌اند و محصول فولادی باکیفیت و با استاندارد جهانی DIN و منطبق با استاندارد ملی ایران (SNSO3132) و استاندارد اروپا (BS4449) تولید می‌کنند.

کیفیت میلگرد همدان

 کارخانه راد همدان، یکی از برندهای معروف است که در تولید میلگرد فعالیت دارد. روی میلگردهایی که توسط این کارخانه تولید می‌شوند، RAD حک شده‌ است و برگه آزمایش هر میلگرد با آنالیزهای انجام‌‌شده، ارسال می‌شود. این کارخانه بزرگ توانسته است میلگردها را در سایز ۸ الی ۳۲ به گریدهای A1، A2، A3، A4 را عرضه نماید. این کارخانه سالانه ۵۰۰ هزار تن میلگرد راد همدان تولید می‌نماید.

سخن پایانی

با مدنظر قرار دادن عوامل تأثیرگذار در قیمت میلگرد راد همدان، می‌توان با خیالی آسوده‌تر دست به خرید زد. همچنین در سایت گرفت، قیمت میلگرد کارخانه راد همدان امروز را مشاهده کرده و به کمک کارشناسان این مجموعه، محصول مورد نیاز خود را با بهترین قیمت خریداری کنید تا از صرف هزینه اضافی جلوگیری شود.

سوالات متداول

آیا قیمت میلگرد راد همدان، در سایت گرفت بروز است؟

بله، کارشناسان سایت گرفت، به صورت روزانه قیمت میلگرد راد همدان ارائه شده توسط فروشندگان مختلف بازار را، در این صفحه بروز رسانی می نمایند.

میلگرد راد همدان در چه سایز و گریدهایی تولید می شود؟

میلگرد راد همدان در 4 گرید A1 تا A4  و در سایزهای 8 تا 32 تولید می شود که البته در بین این مقاطع، گرید A3 به خاطر خواص مکانیکی و شیمیایی اش، از مصرف بالاتری برخوردار است.

... بیشتر

قیمت میلگرد راد همدان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8A2شاخه 12 متری255,900
10A2شاخه 12 متری253,200
12A3شاخه 12 متری271,400
14A3شاخه 12 متری269,300
16A3شاخه 12 متری269,300
18A3شاخه 12 متری269,300
20A3شاخه 12 متری269,300
22A3شاخه 12 متری269,300
25A3شاخه 12 متری269,900
28A3شاخه 12 متری269,900
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad