کارخانه راد همدان

کارخانه راد همدان

اگرچه تنها حدود یک دهه از فعالیت کارخانه راد همدان می‌گذرد، اما در همین مدت‌زمان نسبتاً کوتاه توانسته است جایگاه خود را در بازار پیدا کند. محصولات راد همدان با کیفیت بالا و قیمت مقرون‌به‌صرفه خود به‌سرعت شهرت پیداکرده‌اند و مشخصات برتری نسبت به نمونه‌های موجود در بازار را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در ادامه می‌توانید اطلاعات جامع‌تری در مورد شرکت راد همدان و محصولات آن را مطالعه کنید.

به گفته کارشناسان گرفت:

“کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به‌صرفه، بارزترین ویژگی کارخانه فولاد راد همدان است؛ بی‌شک یکی از بزرگ‌ترین و باکیفیت‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در داخل کشور کارخانه راد همدان است. این کارخانه طی مدت زمان نسبتا کوتاهی جایگاه ویژه‌ای در بازار پیدا کرد و ظرفیت خود را به 500 هزار تن در سال رساند؛ مجتمع فولاد راد همدان قادر به تولید انواع میلگرد A1، A2، A3 و A4 در سایزهای 8 تا 32 است.”

معرفی کارخانه راد همدان

شرکت فولاد راد همدان با وسعت 50 هزار مترمربع که در سال 1390 تأسیس شده بود، از سال 1360 به بهره‌برداری رسید. راد همدان که در حال حاضر به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های میلگرد در ایران شناخته می‌شود، تمام خطوط تولید خود را به میلگردهای سبک‌وزن تخصیص داده است. اگرچه قیمت میلگردهای این شرکت از میلگردهای موجود در بازار بیشتر است؛ اما به دلیل سبکی و طول 12 متری شاخه‌های خود توانسته است به گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه برای مشتریان خود تبدیل شود. شرکت راد همدان همچنین توانسته است برای 300 نفر به‌صورت مستقیم و 2000 نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال‌زایی کند.

 

خط تولید کارخانه راد همدان
خط تولید کارخانه راد همدان

 

خطوط تولید و ظرفیت تولید

شرکت راد همدان برای تولید محصولات مطابق با آخرین استانداردهای جهانی DIN، از پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات آلمانی و ایتالیایی در خط تولید خود بهره می‌گیرد. استانداردهای DIN درواقع شامل بیش از 30 هزار عنوان استاندارد است که به دلیل در نظر داشتن تمامی جوانب در این صنعت، امروزه از آن‌ها در سراسر دنیا استفاده می‌شود. ظرفیت تولیدی کارخانه راد همدان به‌صورت سالیانه، 500 هزار تن مقاطع فولادی در سال است که کیفیت آن‌ها با برخورداری از استاندارد ملی ایران (SNSO 3132) و استاندارد اروپایی BS 4449 تضمین شده است.

محصولات تولیدی کارخانه راد همدان

میلگردهای راد همدان شامل دو نوع ساده و آجدار هستند. ازجمله ویژگی‌های میلگرد راد همدان می‌توان به وزن سبک (استاندارد)، مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی، کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون‌به‌صرفه آن‌ها اشاره کرد. میلگردهای این شرکت را می‌توان به‌راحتی و با لوگوی RAD حکاکی شده بر روی آن‌ها شناسایی کرد. محصولات تولیدی راد همدان شامل انواع زیر هستند:

  • میلگرد A1 راد همدان

میلگرد A1 از نوع ساده و بدون آج است و به دلیل تغییر شکل نسبی پلاستیکی 25 درصدی خود، به‌عنوان میلگرد نرم نیز از آن یاد می‌شود. مقاومت تسلیم و مقاومت کششی این میلگرد به ترتیب 2,300 و 3,800 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع است. با توجه به نوسانات بازار آهن و فولاد کشور، بهتر است استعلام قیمت میلگرد راد همدان A1 را در روز خرید انجام دهید.

  • میلگرد A2 راد همدان

میلگرد A2 ازجمله محصولات آجدار راد همدان با ظاهری مارپیچ است. ازجمله مشخصات این محصول می‌توان به تغییر شکل نسبی پلاستیکی 18 درصدی، مقاومت تسلیم 3,000 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع و مقاومت کشش 5,000 کیلوگرم بر سانتی‌متر اشاره کرد. قیمت میلگرد راد همدان A2 را می‌توانید در لیست قیمت میلگرد راد همدان در سایت گرفت مشاهده کنید.

 

مجتمع فولادی راد همدان
مجتمع فولادی راد همدان

 

  • میلگرد A3 راد همدان

میلگرد A3 ازجمله میلگردهای آجدار با ظاهر جناغی به شمار می‌آید و مقاومت تسلیم و کششی آن به ترتیب 4,000 و 6,000 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع است. شاخه‌های 12 متری میلگرد A3، تغییر شکل نسبی پلاستیکی 14 درصدی دارند. قیمت میلگرد راد همدان A3 در مقایسه با نمونه‌های مشابه موجود در بازار بسیار مقرون‌به‌صرفه است. از این میلگرد نیز مانند نوع A2 در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود.

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

راه های ارتباطی و آدرس کارخانه راد همدان به شرح زیر است:

نشانی: شهرک صنعتی ویان - بلوار کارآفرینان جنوبی - بلوار توسعه

شماره تماس: 35345030-081

فکس: 35345040-081

... بیشتر