فیلتر ها

قیمت میلگرد آریا ذوب

نیاز روزافزون بشر به استفاده ازپروفیل‌های فلزی به‌خصوص میلگردها‌، نشان از اهمیت فراوان این محصولات در دنیای امروزی را دارد. به‌همین دلیل در این مقاله به بررسی قیمت میلگرد آریا ذوب و فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین قیمت روز میلگرد آریا ذوب می‌پردازیم.

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"میلگردهای A2 سایز ۱۰ میلی‌متری و A3 با ضخامت ۱۲ تا ۲۸ میلی‌متری این کارخانه، از محبوبیت بالایی بین خریداران برخوردار است. این تغییرات ضخامت و همچنین میزان تقاضای سایزهای پرمصرف، می‌تواند در قیمت روز میلگرد آریا ذوب تأثیر زیادی داشته باشد.‌"

فاکتورهای موثر در تعیین قیمت میلگرد آریا‌ ذوب

مجموعه فولاد آریا ذوب در منطقه اشتهارد استان البرز با هدف تولید اولیه سالانه ۶۰ هزارتن میلگرد A2، در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید. با افزودن دستگا‌ه‌های مدرن خارجی و به‌کارگیری نیروهای متخصص داخلی، امروزه این مجتمع، قادر به تولید بیش از ۵۰۰ هزارتن انواع این محصولات در سال شده‌است.

انواع میلگرد ساده A1 در ضخامت‌های ۶ تا ۱۲۰ میلی‌متر و آجدار گرید A2 و A3‌ در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلی‌متری، از تولیدات عمده کارخانه آریا ذوب هستند که سهم نسبتاً زیادی از نیاز بازار داخلی را مرتفع می‌نماید.

همانند دیگر محصولات مجتمع‌های فولادی کشور، نوسانات ارز و تغییرات ارزش آهن و فولاد، نقش بسیار بالایی در تعیین قیمت میلگرد این کارخانه دارد. ابعاد و اندازه محصول به‌همراه میزان تقاضا و مقدار عرضه از دیگر فاکتورهای تأثیرگذار هستند. همچنین در این میان نمی‌توان از اثرگذاری تحریم‌های اقتصادی و هزینه زیاد تولید، به راحتی چشم‌پوشی کرد.

سخن پایانی

این مجموعه با تولید محصولات با کیفیت و همچنین نزدیکی به شهر تهران و استان البرز، یکی از مهمترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور است. لذا بررسی قیمت میلگرد آریا ذوب جهت انجام پروژه‌های ساختمانی و راه‌سازی در مناطق مرکزی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است. مقایسه قیمت میلگرد آریا ذوب امروز با دیگر زمان‌های سال، می‌تواند کمک شایانی در خرید این محصول باشد.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image