فیلتر ها
قیمت میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز، براساس وزن تعیین می شود و در حال حاضر هر کیلو آن 24000 تا 25000 تومان است. میلگرد فولاد ارگ تبریز یکی از محصولات پرفروش بازار فولاد است که جزو گزینه‌های باکیفیت و دارای قیمت مناسب دسته‌بندی می‌شود. با توجه به حجم بالای خریدوفروش میلگرد ارگ تبریز در بازار فولاد، نوسانات قیمت آن برای بسیاری از فعالان و تحلیلگران این صنعت اهمیت دارد. ازاین‌رو، در ادامه به بررسی روند بازار و نکات مهم برای خرید با نرخ مناسب می‌پردازیم.

مشخصات فنی میلگرد ارگ تبریز

میلگردهای ارگ تبریز با علامت اختصاری FAT حک‌شده بر روی شاخه‌ها به بازار صادر می‌شود. این میلگردها در گریدهای A2 و A3 تولید می‌شوند و وزن آن‌ها به وزن استاندارد جدول اشتال بسیار نزدیک است. برای مثال، میلگرد 12 ارگ تبریز با وزن 10.5 کیلوگرم و میلگرد 25 ارگ تبریز با وزن 49.5 کیلوگرم تولید می‌شود و جزو گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه و باکیفیت بازار محسوب می‌شود.

آخرین قیمت روز میلگرد ارگ تبریز

بررسی نمودار قیمت میلگرد به روش تکنیکال و رصد تغییرات روزانه بازار به خریداران اجازه می‌دهد خرید خود را در بهترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت انجام دهند. با توجه به اینکه برخی سایزها به دلیل تقاضای بیشتر با نوسانات بیشتری روبه‌رو می‌شوند، اینجا به بررسی آخرین تغییرات و روند کلی نمودار پرفروش‌ترین سایزهای میلگرد در ماه‌های اخیر می‌پردازیم. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد، از آخرین نرخ این محصول مطلع شوید.

 

قیمت میلگرد ارگ تبریز
قیمت میلگرد ارگ تبریز

 

قیمت میلگرد ۱۴ تبریز آنلاین

دامنه نوسان قیمت میلگرد ۱۴ تبریز طی دو ماه حداکثر 1000 تومان بوده است. به‌گونه‌ای که حداقل نرخ آن 23 هزار و 300 بوده و بالاترین نرخ آن در بازار حدود 24 هزار و 300 تومان بوده است. این محصول پس از 300 تومان افت قیمت، طی یک هفته گذشته بر روی 24000 تومان مقاومت کرده است.

به روزترین قیمت میلگرد 16 آجدار ارگ تبریز

قیمت میلگرد 16 آجدار ارگ تبریز طی یک ماه اخیر تقریبا در قیمت 24000 تومان ثابت بوده است و قیمت آن با افزایش اندک 24200 تومان است. بالاترین نرخ میلگرد 16 ارگ تبریز در شش ماه اخیر مربوط اردیبهشت ماه و به قیمت 27200 تومان بوده است. کمترین نرخ آن هم در روزهای ابتدایی مرداد، به قیمت 23300 تومان بوده است.

قیمت لحظه ای میلگرد 22 آجدار ارگ تبریز

مقایسه قیمت میلگرد 22 با میلگرد آجدار 16 ارگ تبریز نشان‌دهنده الگوی رفتاری مشابه آن‌ها در دو ماه گذشته است. به‌گونه‌ای که پس از یک افت شدید، شاهد افزایش مجدد و ثابت شدن نرخ بازار بوده‌ایم. بیشترین نرخ آن 30000 تومان در ماه خرداد بوده است. قیمت امروز این محصول 24200 تومان است.

روند تغییرات نمودار قیمت میلگرد ارگ

قیمت روز میلگرد ارگ تبریز نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است؛ اما نتیجه بررسی‌های نمودار سه ماه اخیر حاکی از فرازوفرودهای پی‌درپی این نمودار است. به‌گونه‌ای که پس از دو ماه افت شدید نرخ سایزهای مختلف میلگرد ارگ در بازار، شاهد صعود مجدد و ثبات روند قیمت هستیم.

نکات مهم هنگام خرید میلگرد ارگ تبریز

در هنگام خرید لازم است به سایز میلگرد و تناسب آن با کاربرد موردنظر توجه داشته باشید. در وهله بعد می‌توانید وزن میلگرد را با وزن استاندارد آن در جدول وزنی شرکت ارگ تبریز مقایسه کرده و از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. برای خرید مقاطع با مناسب‌ترین نرخ لازم است قیمت میلگرد ارگ را به‌صورت روزانه رصد کرده و با تحلیل نمودار، فرصت‌های خرید و بهترین فروشگاه‌ها را شناسایی کنید. به‌منظور بهبود تجربه خرید خود همچنین می‌توانید به موارد زیر توجه داشته باشید.

نحوه حمل و نقل و صدور فاکتور میلگرد ارگ تبریز

پس از ثبت سفارش، پیش‌فاکتور برای مشتریان صادر می‌شود؛ که در صورت تأیید شدن آن و تسویه، فاکتور رسمی صادر می‌شود. هزینه حمل‌ونقل نیز یکی از دغدغه‌های مهم برای خریداران است. این هزینه با توجه به تعرفه سالانه تعیین می‌شود؛ اما با توجه به فاصله محل بارگیری از مقصد متغیر خواهد بود. به‌این‌ترتیب، هرچه فاصله بیشتر باشد، هزینه حمل‌ونقل نیز گران‌تر می‌شود.

بهترین روش خرید میلگرد ارگ تبریز؛ خرید مستقیم از کارخانه یا آنلاین؟

برای خرید میلگرد از کارخانه‌ ارگ تبریز می‌توانید از سه روش اصلی، یعنی خرید مستقیم از کارخانه، خرید آنلاین و خرید حضوری از بنگاه‌ها بهره بگیرید. خرید مستقیم از کارخانه ارزان‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین روش است که با حذف واسطه‌ها، مبلغ فاکتور را به حداقل می‌رساند. بااین‌حال، لازم است توجه داشته باشید که خرید شاخه‌ای از کارخانه امکان‌پذیر نیست و حجم خرید شما باید بیشتر از یک تریلی (بین 20 تا 24 تن) باشد. برای اطلاع از آدرس این مجتمع به صفحه کارخانه فولاد ارگ تبریز مراجعه کنید.

از طرفی دیگر برای تعداد و وزن آرماتورها در هنگام خرید آنلاین محدودیتی وجود ندارد. از طرف دیگر، مدت‌زمان تحویل سفارش در روش خرید مستقیم به دلیل ترافیک سفارشات و بارگیری، گاهی بالای 10 روز است. این مدت‌زمان در خرید از فروشگاه‌های آنلاین به حداکثر 5-7 روز تقلیل می‌یابد.

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"با توجه به میزان تنش نسبی ۱۴ درصد، محصولات تولیدی کارخانه فولاد ارگ تبریز، در ردیف میلگردهای خشک قرار می‌گیرند که جهت مسلح کردن بتن به‌کار می‌روند و باید تا حد‌امکان از جوشکاری روی آن‌ها خودداری نمود. قیمت میلگرد ارگ تبریز مناسب بوده تا حدی که مازاد تولید این مجموعه به کشور عراق صادر می‌شود."

استعلام قیمت میلگرد ارگ تبریز از تأمین‌کنندگان مختلف گرفت

وب‌سایت «گرفت» این امکان را برای کاربران خود مهیا کرده است که قیمت میلگرد تبریز را در فروشگاه‌های مختلف مشاهده کرده و باهم مقایسه کنند. به‌این‌ترتیب، خرید با قیمت مناسب با توجه به نرخ شاخه‌ها در فروشگاه‌های معتبر انجام می‌شود و نیازی به ساعت‌ها جستجو در سایت‌های مختلف نخواهد بود. با توجه به اینکه قیمت‌ها در گرفت به‌صورت روزانه و لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شوند، کاربران می‌توانند از آخرین تغییرات در نرخ میلگردها مطلع شوند.

سوالات متداول

وزن میلگرد ارگ تبریز چند کیلوگرم است؟

وزن این محصول بسته به سایز آن بین 7.5 تا 49.5 کیلوگرم است.

آیا برای خرید میلگرد ارگ تبریز فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. با خرید این محصول فاکتور رسمی شامل اطلاعات فروشنده، خریدار و محصول صادر می‌شود.

هزینه حمل و نقل میلگرد ارگ تبریز بر عهده خریدار است یا فروشنده؟

هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است.

... بیشتر

میلگرد ارگ تبریز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 10 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری275,800
میلگرد آجدار 12 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری240,000
میلگرد آجدار 14 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 16 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 18 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 20 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 22 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 25 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 28 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
میلگرد آجدار 32 ارگ تبریز A3 شاخه 12 متری237,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.