فیلتر ها
قیمت میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز

با توجه به رقابت شدیدی که بین تولیدکنندگان صنایع فولادی وجود دارد، عرضه محصولات با کیفیت به‌همراه رعایت استانداردهای بین‌المللی، می‌تواند برگ برنده یک کارخانه تولیدی در بازار باشد. میلگردها، محصولاتی بسیار پرمصرف بوده که مجموعه‌های زیادی در کشور، آن‌ها را عرضه می‌کنند. در این مقاله به بررسی قیمت میلگرد ارگ تبریز و فاکتورهای موثر بر قیمت روز میلگرد ارگ تبریز می‌پردازیم.

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"با توجه به میزان تنش نسبی ۱۴ درصد، محصولات تولیدی کارخانه فولاد ارگ تبریز، در ردیف میلگردهای خشک قرار می‌گیرند که جهت مسلح کردن بتن به‌کار می‌روند و باید تا حد‌امکان از جوشکاری روی آن‌ها خودداری نمود. قیمت میلگرد ارگ تبریز مناسب بوده تا حدی که مازاد تولید این مجموعه به کشور عراق صادر می‌شود."

فاکتورهای اثرگذار در قیمت میلگرد ارگ تبریز

مجتمع فولاد ارگ تبریز از سال ۱۳۸۶ در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی نزدیک به شهر تبریز پایه‌گذاری و در ابتدا به تولید چدن، داکتیل و شمش‌های فولادی در اندازه استاندارد ۱۲۵×۱۲۵ پرداخت. در سال ۱۳۹۱ با خرید تجهیزات خارجی و راه‌اندازی واحدی دیگر، تولید میلگرد را نیز آغاز نمود.

این محصولات شامل میلگردهای A3 آج دوکی در ضخامت‌های ۸ تا ۳۲ بوده که سایز‌های ۸ تا ۲۰ این مجموعه کاربرد بیشتری دارند. تولیدات این مجموعه با حک شدن نام تجاری FAT در بازار عرضه می‌شوند که به‌منظور مستحکم‌سازی و تقویت مقاومت کششی بتن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از عوامل موثر در ارزش روزانه این محصولات، می‌توان از نوسانات بهای ارز، تغییرات ارزش آهن و فولاد، ابعاد محصول، هزینه تولید و میزان عرضه و تقاضا در منطقه را نام برد.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

سخن پایانی

با بررسی قیمت میلگرد ارگ تبریز امروز و مقایسه آن با روزهای گذشته می‌توان تأثیر عوامل مختلف بر میزان قیمت میلگرد ارگ تبریز را مشاهده نمود. این مجموعه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارآمد، سهم خوبی از بازار منطقه شمال‌غرب کشور را به‌دست آورده‌است.

... بیشتر

قیمت میلگرد ارگ تبریز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
14A3شاخه 12 متریاز
239,700
تا
240,000
16A3شاخه 12 متریاز
239,700
تا
240,000
18A3شاخه 12 متریاز
239,700
تا
240,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad