فیلتر ها
قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

یکی از مرغوب‌ترین مقاطع داخلی برای صنایع مختلف، میلگرد آناهیتا گیلان است که اطلاع از قیمت آن برای فعالان بازار آهن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شرکت فولاد آناهیتا گیلان یکی از تولید‌کنندگان میلگرد مرغوب ساختمانی در سایزهای ۸ تا ۳۲ است. بدیهی است که نرخ محصولات فولادی به عنوان کالاهای استراتژیک همواره شاهد نوسانات زیادی بوده و هست و قیمت میلگرد آناهیتا گیلان امروز هم از این قاعده مستثنی نیست.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"از آنجایی که میلگردهای تولید شده در شرکت آناهیتا فولاد گیلان در سایزهای مختلف 8 تا 32 تولید و عرضه می‌شوند، سایز‌های مختلف میلگرد و میزان کاربرد آن‌ها در تعیین قیمت روز میلگرد کارخانه آناهیتا گیلان تأثیرگذار هستند. البته چون قیمت میلگرد آناهیتا گیلان امروز می‌تواند تحت تاثیر نوسانات قیمت جهانی فولاد یا نوسان قیمت ارز تغییر کند، داشتن مرجعی که بتوان به وسیله آن قیمت لحظه‌ای محصولات فولادی را رصد کرد، برای فعالان این حوزه ضروری است."

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان امروز

میلگرد آناهیتا گیلان، یکی از انواع پر‌کاربرد این مقطع در استان‌های شمالی و بیشتر استان‌های کشور است. به‌دلیل قیمت مناسب‌ و کیفیت بالا، این محصول مورد توجه بسیاری از فعالان ساختمان‌سازی قرار گرفته است. قیمت روز میلگرد آناهیتا گیلان امروز هم مانند نرخ سایر مقاطع فولادی متغیر است و بعضی از سایز‌های پر‌تقاضا این مقطع ممکن است نوسان نرخ بیشتری نسبت به سایر سایزهای آن داشته باشند.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

عوامل موثر بر قیمت روز میلگرد آناهیتا

از جمله اصلی‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی نرخ میلگرد آناهیتا، میزان عرضه و تقاضا این محصول در بازارآهن است؛ از آنجا که میلگرد آناهیتا محبوبیت نسبتا خوبی میان فعالان بازار فولاد دارد به طور معمول کمتر شاهد عدم میزان تقاضا برای خرید این محصول خواهیم بود. از دیگر عواملی که هر کدام به تنهایی اثر قابل توجه‌ای بر روی قیمت میلگرد آناهیتا امروز دارند میتوان به مواردی از جمله: هزینه تمام شده برای خرید مواد اولیه، نرخ میلگرد در بازار داخلی و جهانی، نرخ دلار و تحریم‌ها اشاره کرد.

علاوه بر این، قیمت میلگرد آناهیتا گیلان، با توجه به وزن به‌صورت کیلوگرم تعیین می‌گردد؛ در نتیجه ابعاد و سایز که از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر وزن محصول هستند، اهمیت بسیاری دارند. همچنین با توجه به نوسانات بازار، عواملی همچون نرخ ارز و دلار، قیمت مواد اولیه و... همگی بر بهای این محصول تاثیر گذارند.

 

میلگرد آناهیتا گیلان با علامت اختصاری AGJU شناخته می شود.

 

قیمت میلگرد آناهیتا 14

میلگرد 14 آناهیتا گیلان، از مقاطع فولادی پرمصرف تولید شده در این کارخانه است که باتوجه به کاربرد زیادی که در ساختمان سازی دارد، مورد توجه اکثر خریداران بخصوص سازندگان پروژه های عمرانی استان های نوار شمالی کشور قرار دارد. اطلاع از جدیدترین قیمت میلگرد آناهیتا 14 گیلان به صورت روزانه و لحظه ای کمک می کند تا برای بودجه پروژه بتوان بهتر تصمیم گیری کرد و حداکثر سود ممکن را کسب نمود.

قیمت میلگرد آناهیتا 16

میلگردهای با قطر 16 کارخانه آناهیتا گیلان، از محصولات و کالاهای فولادی با ارزش در کشور هستند و متقاضیان زیادی دارند زیرا این مقطع قطر مناسبی دارد و باعث استحکام خوب سیمان در بتن می گردد و سازه ساخته شده از آن مقاومت مناسبی خواهد داشت؛ به همین خاطر قیمت میلگرد آناهیتا 16 مورد توجه پیمانکاران قرار می‌گیرد.

مشخصات مکانیکی میلگرد آناهیتا را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

 

مشخصات مکانیکی میلگرد آناهیتا گیلان به تصویر کشیده شده است.

 

قیمت میلگرد آناهیتا رشت درب کارخانه آنلاین

مقاطع تولیدی در کارخانه آناهیتا رشت، بر پایه استاندارد A2 و A3 بوده، که هردو از گرید های پرفروش بازار به شمار می آیند، به همین خاطر اطلاع از جدیدترین لیست قیمت میلگرد آناهیتا درب کارخانه رشت به صورت آنلاین، در جداول موجود در این صفحه، می تواند به خریداران این محصول کمک کند تا قبل از هرگونه اقدام، به مقایسه نرخ فروشندگان مختلف بپردازند و بهترین عرضه کننده را برای خرید انتخاب نمایند. به طور کلی این کارخانه در نظر دارد با افزایش میزان تولید سالیانه‌اش، سهم بزرگتری از تولیدی میلگرد کشور را از آن خود کند و در جهت ایجاد اشتغال حرکتی مثبت انجام دهد. 

سخن پایانی

در این صفحه، جدیدترین و به روزترین لیست نرخ فروشندگان مختلف میلگرد آناهیتا گیلان موجود است که می توانید با مشاهده و مقایسه قیمت روز میلگرد آناهیتا گیلان، بهترین تامین کننده را انتخاب نمایید.

... بیشتر

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزحالتاستانداردبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
8شاخه 12 متریA2299,000
10شاخه 12 متریA2297,000
12شاخه 12 متریA3297,000
14شاخه 12 متریA3291,000
16شاخه 12 متریA3291,000
18شاخه 12 متریA3291,000
20شاخه 12 متریA3291,000
22شاخه 12 متریA3291,000
25شاخه 12 متریA3295,100
28شاخه 12 متریA3295,100
32شاخه 12 متریA3295,100
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad