کارخانه آناهیتا گیلان

کارخانه آناهیتا گیلان

این کارخانه با سرمایه‌گذاری بخش دولتی و در جهت افزایش تولید ملی در حوزه مقاطع فولادی تأسیس شد. در ابتدا تمام سهام این شرکت متعلق به دولت بود، اما با گذشت زمان و فروش بخشی از سهام مربوط به این شرکت به بخش خصوصی، مجتمع فولاد آناهیتا به یک کارخانه سهامی خاص تبدیل شد. در طراحی و ساخت این مجموعه از مهندسان و نیرو‌های داخلی بهره گرفته شده و برای تولید محصولات باکیفیت، این کارخانه دارای خط تولید مجهز و مدرنی است که در کنار تجربه بالای کارکنان آن، می‌توانند محصولی باکیفیت بالا را روانه بازار‌های داخلی و خارجی کنند.

معرفی کارخانه فولاد آناهیتا

آغاز فعالیت ساخت‌و‌ساز و اجرای این پروژه در سال 1389 بوده و با کمک توان داخلی در این حوزه تا سال 1393 این کارخانه توانست اولین تولیدات خود را به بازار عرضه کند. زمینی که این کارخانه در آن بنا شده مساحتی برابر با 20908 متر مربع است شامل بخش‌های تولیدی، اداری و باربری مخصوص است؛ موقعیت مکانی کارخانه فولاد آناهیتا در شهرک صنعتی شهرستان رشت است. یکی از افتخارات این شرکت، فرآهم کردن موقعیت‌های شغلی متعدد برای جوانان است. کارخانه فولا آناهیتا توانسته برای 250 نفر به صورت مستقیم و برای 1300 نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال‌زایی کند. هم‌چنین این مجتمع اولین کارخانه‌ای است که موفق به دریافت نشان شایسته ملی ایران شده است.

 

کارخانه آناهیتا گیلان
کارخانه آناهیتا گیلان

 

خط تولید و ظرفیت تولید

این کارخانه دارای یک خط تولید است که برای تولید میلگرد در سایز‌های مختلف مورد استفاده است. ظرفیت اسمی تولید سالانه در این کارخانه برابر با 350 هزار تن انواع میلگرد است که از درجه کیفی بالایی برخوردارند.

محصولات تولید کارخانه فولاد آناهیتا

سبد محصولات این شرکت شامل میلگرد با مشخصات مختلفی است که انتخاب آسان را برای کاربر ایجاد خواهد کرد. در ادامه میلگردهای تولیدی این شرکت را بررسی خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

  • میلگرد آناهیتا

میلگرد‌های تولید شده در کارخانه فولاد آناهیتا، از استاندارد ISIRI 3132 پیروی می‌کنند. گرید‌های A2 و A3، که برای مصارف ساختمانی مناسب هستند در این کارخانه تولید می‌شوند. محصولات این شرکت در انواع مختلفی تولید می‌شوند که شامل میلگرد‌های آجدار (مارپیچ–جناغی-دوکی-یکنواخت-مرکب) و ساده هستند. این محصول در صنایع و سازه‌های استان‌های شمالی کاربرد دارد، به‌همین‌خاطر اطلاع از قیمت میلگرد آناهیتا گیلان، برای خریداران حائز اهمیت است و نرخ آن باتوجه به نوع آج و ابعاد مورد نظر متغیر خواهد بود.

 

خط تولید میلگرد کارخانه آناهیتا
خط تولید میلگرد کارخانه آناهیتا

 

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

در ادامه می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد راه‌های ارتباطی با واحد فروش این مجتمع را مشاهده کنید و از این طریق انتقادات و پیشنهادات خود را برای مسئولین این مجتمع ارسال کنید:

آدرس: رشت، شهرک صنعتی، بلوار صنعت 2، خیابان پنجم

شماره تماس: 01333882043

ایمیل: info@anahitasteel.com

کدپستی: 43371-88446

... بیشتر