گرفت
گرفت

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در گرفت میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

مجتمع فولاد امیرکبیر به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان فعال محصولات فولادی طی دو دهه اخیر است که ظرفیت تولید آن به 500 هزار تن میلگرد می‌رسد. این میلگردها در دو نوع ساده و آجدار تولید می‌شوند و از استانداردهای ISO و GOST بهره می‌گیرند. باوجوداینکه قیمت روز میلگرد کارخانه فولاد امیرکبیر خزر تحت تأثیر نوع، سایز، وزن، نرخ ارز و... متفاوت است، این شرکت همواره توانسته است تنوع و کیفیت بالایی را با حفظ قیمت رقابتی خود به مشتریان ارائه دهد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"کیفیت و قیمت میلگرد امیرکبیر امروز توانسته است رضایت قیمت بخش بزرگی از بازار را به خود جلب کند. این میلگردها با آج‌های A3 ,A2 ,A1 و A4 و در سایزهای مختلف 8، 10، 12، و... به بازارهای داخلی عرضه شده و با کیفیت مطلوب خود، بخشی از صنعت ساختمان را پوشش می‌دهند. درنتیجه، اطلاع از قیمت روز میلگرد امیرکبیر می‌تواند راهی برای افزایش سود کسب‌وکار شما باشد."

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

قیمت میلگرد امیرکبیر 14، 16 و 18

اگرچه کارخانه فولاد امیرکبیر خزر انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید می‌کند؛ اما یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن، تولید میلگردهای A4 است. این میلگردها در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می‌شوند که برخی از آن‌ها از سطح تقاضای مصرفی بیشتری برخوردارند. این امر می‌تواند تأثیر چشمگیری در تفاوت قیمت میلگردها داشته باشد. باوجوداینکه قیمت میلگرد امیرکبیر امروز تحت تأثیر مؤلفه‌هایی مانند نرخ ارز نسبت به روز قبل متفاوت خواهد بود؛ اما این شرکت هرگز کیفیت را قربانی قیمت نکرده است. 

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت(آهن پرتال)؛ به‌روزترین و جامع‌ترین مرجع استعلام قیمت مواد اولیه صنعتی، پتروشیمی و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.