فیلتر ها
قیمت میلگرد اهواز

قیمت میلگرد اهواز

قیمت میلگرد اهواز، براساس وزن تعیین می شود و در حال حاضر هر کیلو آن 23000 تا 26000 تومان است. اطلاع از قیمت میلگرد اهواز یکی از دغدغه‌های مهم افرادی است که قصد دارند سایزهای مختلف این محصول را برای پروژه‌هایشان خریداری کنند. نوسان‌های بازار فولاد روی این مقاطع فولادی هم تأثیر دارد، به همین دلیل خریداران باید به صورت روزانه قیمت‌ها را مورد بررسی قرار بدهند. میلگرد اهواز یکی از محصولات مجتمع فولاد کوثر اهواز است که در بسیاری از پروژه‌های صنعتی و عمرانی سراسر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این محصول فولادی در ساخت و ساز فونداسیون، پی ساختمان و دیوارهای بتنی استفاده می‌شود؛ بنابراین، قیمت این محصول فولادی نقش پررنگی در بازار مسکن و برآورد بودجه پروژه‌های ساختمانی و عمرانی دارد. در این مقاله ما نرخ روز میلگرد کوثر اهواز را بررسی می‌کنیم و توضیحاتی که لازم است در این باره بدانید را ارائه خواهیم داد.

قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز

علاوه بر مشخصات فیزیکی و کیفیت، عوامل متعددی وجود دارند که می‌توانند بر قیمت روز میلگرد کوثر اهواز تأثیر بگذارند. نرخ جهانی آهن، نرخ ارز، بهای مواد اولیه، هزینه حمل‌ونقل، بهای انرژی‌های مصرفی در فرایند تولید، میزان عرضه و تقاضای بازارهای داخلی و خارجی و همچنین شرایط اقتصادی و سیاسی کشور به‌طور قابل‌توجهی بر نرخ میلگرد کوثر اهواز تأثیر دارند. ازاین‌رو، بررسی و تحلیل روند بازار ازجمله الزامات خرید میلگرد اهواز با مناسب‌ترین قیمت است.

در سایت گرفت می‌توانید آخرین تغییرات بهای سایزهای مختلف این محصول را بررسی کنید. برای بررسی نرخ این محصول، باید وارد صفحه قیمت میلگرد در سایت گرفت شوید؛ در این صفحه جدول‌های نرخ انواع میلگردها از جمله مقاطع فولادی کارخانه کوثر اهواز وجود دارد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت میلگرد اهواز امروز به عنوان یکی از میلگرد‌های داخلی که بخش بزرگی از بازار میلگرد را پوشش داده است، می‌تواند در جهت‌دهی به تغییرات نرخ میلگرد موثر باشد. قیمت روز میلگرد اهواز با توجه با پارامترهای مختلفی مانند سایز میلگرد که از 10 تا 50 متغیر است و سایزهای 14، 16 و 18 پرتقاضا‌تر هستند و هم‌چنین پارامترهای دیگر مانند میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز و... تعیین می‌شود."

مشخصات فنی و کیفیت میلگرد اهواز

بررسی مشخصات مقاطع فولادی پیش از خرید، به اندازه بررسی هزینه آن‌ها اهمیت دارد. کارخانه فولاد کوثر اهواز، استانداردهای A1 تا A3 را برای تولید مقاطع فولاد در نظر می‌گیرد. مقاطع گرید A1، ساده و بدوج آج تولید می‌شوند و مقاطع A2 و A3 هم آجدار هستند، اما فرم آج‌هایشان با یکدیگر تفاوت دارد.

این کارخانه میلگردهای خود را هم به صورت شاخه‌ای و هم به صورت کلاف عرضه می‌کند و سایزهای گوناگونی را هم برای تولیداتش در نظر می‌گیرد. در مقاله کارخانه نورد کوثر اهواز، توضیحات کافی درباره خطوط تولید و تاریچه این کارخانه ارائه داده‌ایم. با مطالعه این مقاله، اطلاعات بیشتری درباره این مجتمع فولاد بزرگ در جنوب غرب ایران به دست خواهید آورد.

 

استانداردهای میلگرد اهواز
استانداردهای میلگرد اهواز

 

علامت اختصاری میلگرد اهواز

کارخانه فولاد کوثر اهواز مقاطع فولادی چون میلگرد را با حکاکی علامت اختصاری GCT مشخص می‌کند. این علامت‌های اختصاری چند بار روی بدنه محصولات هر کارخانه حک می‌شوند تا امکان تشخیص آن‌ها از تولیدات سایر کارخانه‌ها یا نمونه‌های فیک وجود داشته باشد.

سایزهای میلگرد اهواز

میلگردهای کارخانه کوثر اهواز در سایزهای ۸ تا ۳۲ تولید می‌شوند. بعضی از سایزهای این محصولات تنها برای کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند و نرخ تولید آن‌ها کم‌تر است. اما بعضی از اندازه‌های تولیدات این کارخانه کاربردی‌تر هستند، تقاضای بیشتری دارند و بررسی قیمتشان هم اهمیت بالاتری پیدا می‌کند.

 

میلگرد کوثر اهواز
میلگرد کوثر اهواز

 

وزن میلگرد اهواز

یکی از مهم‌ترین مشخصات فنی هر مقطع فولادی، وزن آن است. با وجود اینکه وزن میلگردهای کارخانه‌های مختلف ایرانی در یک سطح است، اما ممکن است در حد چند صد گرم با یکدیگر متفاوت باشد و همین مسئله در قیمت نهایی و اجرای پروژه، تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل لازم است پیش از خرید، وزن محصولات مورد نظر را بررسی کنید. در مقاله وزن میلگرد اهواز، هم جدول وزن مقاطع فولادی این برند را ثبت می‌کنیم و هم فرمول‌ محاسبه وزن این محصولات را توضیح می‌دهیم.

استاندارد میلگرد اهواز

به پشتوانه استفاده از استانداردهای سخت‌گیرانه بین‌المللی و ملی، کیفیت میلگردهای کارخانه اهواز به سطح قابل‌رقابت با برندهای رایج و معروف بازار رسیده است. در واحد صنعتی فولاد اهواز از استاندارد DIN آلمان به‌منظور تولید محصولاتی با گرید کیفی بالا بهره می‌گیرند. محصولات این شرکت بر اساس استاندارد روسی GOST دارای گریدهای A2 و A3 هستند که به ترتیب میلگردهای آجدار سبک و آجدار سنگین را شامل می‌شوند. از دیگر استانداردهای به‌کاررفته در خطوط تولید کارخانه کوثر اهواز می‌توان به ASTM A615, JIS G3112, GOST 380 ST, GOST 5781, ISO 6935, BS 4449, ISIRI 3132 اشاره کرد.

نمودار قیمت میلگرد اهواز

نمودار قیمت به شما کمک می‌کند نوسان‌هایی که نرخ یک محصول در بازه‌های زمانی هفتگی، یک ماهه و سه ماهه داشته را مورد بررسی قرار بدهید. بررسی این روندها برای افرادی که در بازار فولاد فعالیت دائمی دارند، بسیار مهم است. آن‌ها با توجه به نوسان‌ها و آنچه باعث ایجاد آن‌ها شده، تحلیل انجام می‌دهند و برای معاملات آینده‌شان استراتژی می‌چینند. در نمودار زیر تغییرات قیمت میلگرد 14 اهواز را در دو ما هاخیر مشاهده می‌کنید. برای مشاهده‌ی نمودار قیمت در بازه زمانی طولانی‌تر به صفحه نمودار قیمت میلگرد اهواز در وب‌سایت گرفت مراجعه کنید تا در جریان آخرین تغییرات نرخ خرید و فروش میلگرد اهواز باشید.

 

نوسانات قیمت میلگرد 14 اهواز
نوسانات قیمت میلگرد 14 اهواز 

 

کاربرد انواع میلگرد اهواز در صنایع مختلف

یکی از فاکتورهای مهمی که بر روی قیمت میلگرد اهواز موردنظرتان تأثیر دارد، کاربرد آن است. درواقع بر اساس کاربرد آرماتور است که سایز، وزن و نوع آن انتخاب می‌شود. دو مورد از رایج‌ترین سایزهای میلگرد خوزستان شامل موارد زیر هستند که در اینجا به بررسی کاربرد آن‌ها در صنایع مختلف پرداخته‌ایم:

کاربردهای میلگرد 14 اهواز

میلگرد ۱۴ یکی از بهترین و مناسب‌ترین محصولات فولادی برای پی ساختمان، تیرها و ستون‌ها در سازه‌های بتنی و همچنین ساخت تیرچه است. این محصول مقاومت کششی بالایی دارد و امنیت پروژه را تأمین می‌کند. سایز 14، که یکی از پرفروش‌ترین سایزهای میلگرد کارخانه نورد کوثر اهواز است، از نوع آجدار و با گرید A3 است. قیمت هر شاخه میلگرد 14 اهواز بر اساس نوسانات ارز، بهای آن در بورس کالا، بهای مواد اولیه و وزن آن تعیین می‌شود؛ وزن شاخه‌های میلگرد اهواز به‌گونه‌ای است که از تأمین استحکام و دوام موردنیاز برای امنیت ساختمان اطمینان حاصل شود.

کاربردهای میلگرد 16 اهواز

قیمت میلگرد اهواز، براساس وزن تعیین می شود و در حال حاضر هر کیلو آن 22000 تا 23000 تومان است. میلگرد آجدار سایز ۱۶ اهواز هم در اسکلت ساختمان‌ها و سازه‌های عظیم به کار می‌رود و هم در بخش‌های دیگری چون رمپ پارکینگ. این میلگرد عمدتاً برای کاربردهای ساختمانی سنگین و تضمین پایداری سازه‌های بتنی بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرد. دکل‌های نفتی، برج‌ها و ساختمان‌های بلند برای تأمین استحکام، مقاومت و امنیت خود به آرماتورهایی با ضخامت و وزن بیشتری نسبت به میلگرد 14 نیاز دارند. میلگرد 16 کوثر اهواز گزینه‌ای بسیار عالی برای این کاربرد بسیار مهم است. قیمت میلگرد 16 اهواز امروز با توجه به میزان عرضه و تقاضای بازارهای داخلی و خارجی تعیین می‌شود؛ اگرچه همچنان نرخ ارز و نرخ جهانی فولاد تأثیرات چشمگیری بر روند قیمت اعمال می‌کنند.

کاربرد میلگرد ۱۸ اهواز

مقاطع فولادی سایز ۱۸، جزو میلگردهای سنگین اهواز محسوب می‌شوند و بهای آن‌ها نسبت به سایزهایی که قبلا درباره آن‌ها صحبت کردیم، بیشتر است. این محصول در آرماتوربندی، افزایش مقاومت سازه‌های بتنی، ساخت پل و صنعت‌هایی چون ساخت دکل‌های نفتی و تأسیسات دریایی به کار می‌رود.

روش خرید میلگرد اهواز از کارخانه

 روش‌های مختلفی برای خرید مقاطع فولادی وجود دارد که خرید از درب کارخانه یکی از این روش‌هاست. افراد کم‌تجربه به اشتباه تصور می‌کنند که خرید از کارخانه بخاطر اینکه محصولات را با قیمت پایین‌تر از سطح بازار ارائه می‌دهد، مزیت‌های بیشتری دارد. اما پیش از تصمیم‌گیری در این باره، بیایید شرایط خرید از درب کارخانه را بررسی کنیم:

  • کارخانه محدودیت حداقلی برای سفارش تعیین کرده است. یعنی تنها افرادی می‌توانند از کارخانه کوثر اهواز میلگرد بخرند که حداقل به یک تریلی محصول نیاز داشته باشند.
  • اگر محصولی در انبار کارخانه موجود نباشد، مشتری باید منتظر تولید دوباره آن بماند.
  • کارخانه خدمات حمل و نقل را ارائه نمی‌دهد و مشتری باید محموله را از درب کارخانه تحویل بگیرد. تمام مسئولیت جابجایی مرسوله و رساندن آن به محل پروژه برعهده مشتری است.

از آنجایی که کم‌تر پروژه‌ای وجود دارد که به یک تریلی میلگرد نیاز داشته باشد و همچنین بتواند در موعد مقرر تریلی را به درب کارخانه بفرستد تا محموله را تحویل بگیرد، بسیاری از خریداران ترجیح می‌دهند قیمت این محصول در بازار را بپردازند و از سادگی که در فرایند خرید از بازار وجود دارد، بهره ببرند.

در این مقاله قیمت میلگرد اهواز را بررسی کردیم و توضیحاتی درباره مشخصات فنی محصولات این برند ارائه دادیم. در وب‌سایت گرفت هم می‌توانید آخرین نرخ خرید مقاطع فولادی را بررسی کنید و هم از آخرین اخباری که روی بازار فولاد تأثیر گذاشته، مطلع شوید.

سوالات متداول

قیمت روز میلگرد کوثر اهواز امروز، کاهشی بود یا افزایشی؟

برای مشاهده جدیدترین قیمت میلگرد اهواز به پایین این صفحه مراجعه کنید و نرخ این محصول از فروشندگان مطرح بازار را مشاهده کنید.

قیمت میلگرد اهواز در گرفت به صورت شاخه ای است یا بر اساس وزن میلگرد است؟

لیست قیمت میلگرد نورد کوثر اهواز، در گرفت هم به صورت شاخه ای و هم بر اساس وزن موجود است.

میلگرد اهواز به صورت کلاف یا شاخه در بازار عرضه می شود؟

میلگرد اهواز به دو صورت کلاف و شاخه در سایزهای مختلف توسط فروشندگان مختلف در بازار موجود است.

میلگرد اهواز، در چه سایزهایی تولید می‌شود؟

میلگرد اهواز در سایزهای، 10 تا 50 میلی‌متر، تولید می‌شود.

... بیشتر

میلگرد اهواز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 10 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریتماس بگیرید
میلگرد آجدار 12 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریاز
248,800
تا
249,000
میلگرد آجدار 14 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریاز
235,700
تا
236,000
میلگرد آجدار 16 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریاز
235,700
تا
236,000
میلگرد آجدار 18 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریاز
235,700
تا
236,000
میلگرد آجدار 20 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریاز
235,700
تا
236,000
میلگرد آجدار 22 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریاز
235,700
تا
236,000
میلگرد آجدار 25 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متریاز
235,700
تا
236,000
میلگرد آجدار 28 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متری236,000
میلگرد آجدار 32 کوثر اهواز A3 شاخه 12 متری236,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.