قیمت پروفیل سبک ساوه

قیمت پروفیل سبک ساوه

مجتمع فولادی نورد و پروفیل ساوه، یکی از بزرگترین صنایع تولید انواع پروفیل از جمله پروفیل مبلی در ایران است که کیفیت محصولات آن، باعث استقبال زیاد مصرف کنندگان از تولیدات این مجتمع شده است و قیمت پروفیل سبک ساوه به عنوان یکی از برترین پروفیل های مبلی موجود در بازار برای خریداران اهمیت بالایی دارد. در این متن به بررسی عوامل موثر بر تغییرات قیمت پروفیل سبک ساوه می پردازیم.

قیمت پروفیل مبلی ساوه امروز

پروفیل سبک مجتمع نورد ساوه، در سایزهای مختلف 20*10، 20*20 و… با ضخامت های متنوع تولید و در بازار عرضه می شود. برای تعیین قیمت پروفیل سبک ساوه به مواردی چون: هزینه مواد اولیه، نوسانات بازار آهن، نرخ ارز، سایز و ضخامت، وزن و… توجه می شود. قیمت روز پروفیل مبلی کارخانه ساوه را می توانید در جداول به روز سایت مشاهده نمایید.

 

پروفیل سبک یا مبلی، تولید شده توسط کارخانه ساوه به تصویر کشیده شده است.

 

سخن پایانی

در این صفحه، به روزترین لیست قیمت پروفیل سبک ساوه را در سایز و ضخامت های 0/7، 0/9، 1، 2 و… که فروشندگان مختلف در بازار عرضه می کنند می توانید مشاهده کنید و با مقایسه قیمت ها، بهترین ارائه دهنده را انتخاب و در پروژه خود حداکثر سود ممکن را کسب نمایید.

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad