0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 16 بهمن 1401

مدیرعامل فولاد مبارکه: این شرکت در سال گذشته 20 محصول جدید از جمله ورق های زنگ نزن، الکتریکی و… را وارد بازار کرده است.

طیب نیا گفت: یکی از محصولات تولیدی فولاد زنگ نزن با عرض 1000 میلی متر است که بدون حضور متخصصان خارجی رقم خورده است و در حال حاضر تنها کمتر از 10 کشور دنیا این ورق را تولید می کنند که با نوآوری های انجام شده توسط همکاران ما در فولاد مبارکه محقق شده است که امیدوارند در آینده با تولید گریدهای دیگر نیاز کشور را در این زمینه به طور کامل برطرف کنند.

در کشورهای پیشرفته به ازای هر نفر حدود 15 کیلوگرم مصرف می شود و امیدواریم در سال های آینده 200 هزار تن از این محصول را برای تامین نیاز کشور تولید کنیم. کارخانه فولاد مبارکه اصفهان بالغ بر 100 هزار قطعه تجهیزات و متریال را بومی سازی کرده است و با این میزان تولید، فولاد مبارکه به بالای 90 درصد خودکفا شده است. با سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه در بخش‌های تولید و سایر حوزه‌ها، اصفهان به مرکز فناوری و نوآوری دوست‌دار محیط‌زیست تبدیل خواهد شد.

فولاد مبارکه تا پایان سال بالغ بر 1000 نفر را به کار گرفته است که 2000 نفر از آنها در حوزه تحقیق و توسعه و 7000 نفر در سایر مشاغل هستند تا به مسئولیت های اجتماعی خود در این حوزه ها نیز عمل کند.

تاریخ انتشار: یکشنبه 16 بهمن 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad