0آخرین بروزرسانی:سه‌شنبه 11 بهمن 1401

به گزارش دنیای معدن، مجمع عمومی فوق العاده شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با هدف افزایش سرمایه غدیر از 12 هزار میلیارد ریال به 42 تریلیون ریال برای تکمیل پروژه های در دست اجرا از جمله طرح پالایش بهاباد و طرح افزایش ظرفیت تولید آهن اسفنجی تشکیل شد.

مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان مهندس اسدالله فرشاد در خصوص افزایش سرمایه شرکت صحبت کرد و توضیح داد که مجمع تصمیم گرفت در دو مرحله با اخذ وجه نقد از سهامداران فعلی به مبلغ 18 هزار میلیارد ریال و از محل سود انباشته، سرمایه غدیر را از 12 هزار میلیارد ریال به 42 هزار میلیارد ریال به ارزش 12 هزار میلیارد ریال افزایش داد.

دکتر فاضل در همایش #فغدیر با بیان اینکه شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به یک هلدینگ فولادی تبدیل شده که پروژه های بزرگی را اجرا می کند، گفت: پروژه های ماگادول طوبی، نورد پیوند و اسلب در بهار 1402 به بهره برداری می رسد که با اتمام تمامی پروژه ها سود شرکت به بالای 86 هزار میلیارد تومان افزایش می یابد. وی افزود: 53 درصد فولاد شاهرود به عنوان دارایی غیرفعال تملک می شود و سرمایه آن در حال افزایش است.


 

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 بهمن 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad