0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 25 دی 1401

فولاد اکسین خوزستان با صادرات ۴۸ هزار تن ورق به بالاترین رکورد صادرات در یک سال برای این شرکت دست یافت. مدیر عامل این شرکت گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۹۱ هزار تن انواع محصولات در شرکت فولاد اکسین خوزستان تولید شده است که اگر محدودیت‌های انرژی در شرکت اعمال نمی‌شد براساس میانگین تولید در ماه‌های عادی، تولید ۵۶۳ هزار تن محصول امکان پذیر بود.

احمد صادقیان در خصوص فعالیت‌های این شرکت اظهار کرد: 

علی رغم محدودیت‌های ۴ ماهه اعمال شده از سوی وزارت نیرو در بحث تامین برق، برنامه تولیدی شرکت به صورت ۱۰۰ درصدی محقق شده است و البته اگر این محدودیت‌ها اعمال نمی‌شد تحقق ۱۱۷ درصدی برنامه تولیدی امکان پذیر بود.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۴۹۱ هزار تن انواع محصولات در شرکت فولاد اکسین خوزستان تولید شده است که اگر محدودیت‌های انرژی در شرکت اعمال نمی‌شد براساس میانگین تولید در ماه‌های عادی، تولید ۵۶۳ هزار تن محصول امکان پذیر بود.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به تلاش‌های انجام‌شده برای ارتقای کیفی محصولات تولیدشده در این شرکت گفت: کیفیت محصولات درجه یک تولیدشده در شرکت فولاد اکسین خوزستان از ابتدای امسال ۲ درصد ارتقا یافته به شکلی که کیفیت محصولات در سال گذشته، ۸۹ درصد بود اما در سال ۱۴۰۱ این عدد به ۹۱ درصد رسیده است و بر قیمت آهن تولیدی این شرکت نیز موثر است.

صادقی عنوان کرد: امسال همچنین یکی دیگر از اقدامات موفق و خوب انجام شده در شرکت فولاد اکسین خوزستان بحث فروش مستقیم بود که بالاترین میزان فروش مستقیم در تمام ادوار شرکت فولاد اکسین با ۶۲ درصد فروش مستقیم و تناژ ۲۶۲ هزار تن رقم خورد که بیانگر برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت و تلاش مجموعه شرکت است.

 

ورق تولیدی در اکسین خوزستان نمایش داده شده است.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر اندوخته استراتژیک مواد اولیه شرکت با توجه به روند تولید ماهانه در سال جاری ۳ ماه است و روند تولید محصولات بدون وقفه و به بهترین شکل در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در خصوص صادرات محصولات تولیدی این شرکت تصریح کرد: 

تاکنون صادرات ۴۸ هزار تن ورق که بالاترین رکورد صادرات ورق در یک سال برای فولاد اکسین است انجام شده است و با توجه به سفارش ماه جاری تحقق صادرات ۶۹ هزار تن ورق ممکن خواهد بود.

صادقی با بیان اینکه محصولات کارخانه اکسین اهواز به ۳ قاره و ۱۸ کشور جهان صادر می‌شوند، ادامه داد: بالاترین میزان ارزآوری در دوران فعالیت این شرکت به میزان ۴۱ میلیون دلار تاکنون محقق شده است و در ادامه انتظار عددی بیشتر از این را خواهیم داشت.

تاریخ انتشار: یکشنبه 25 دی 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad