0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 26 تیر 1401

مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه، محمد تاجمیر ریاحی، طی گفتگویی با رسانه ها اظهار داشت:

تامین حداکثری کالاهای مورد نیاز بازار داخلی کشور و عدم نیاز به واردات، کارگران زحمتکش کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، در سه ماه اول سال 1401 موفق شدند تا حدود 34 درصد افزایش تولید داشته باشند و انواع ورق گرم و اسیدشویی را به بازار داخل ارائه دادند و نیاز به واردات این محصول را به صفر رسانده اند.

 

کارخانه فولاد مبارکه در سه ماه ابتدای سال جاری، 34 درصد افزایش تولید داشته است.

 

وی افزود:

در سه‌ماهه اول سال موفق شدیم، ۱۵۵ درصد رشد در زمینه تحویل محصول گالوانیزه را رقم بزنیم؛ در همین مدت کل محصولات ۲۰ درصد افزایش عرضه نسبت به سال گذشته داشته است که سهم بازار داخل از این محصولات ۲۸ درصد بوده و کاهش صادرات به‌منظور تأمین هرچه بیشتر بازارهای داخل صورت گرفته است.

مدیر فروش داخلی کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، علت افزایش عرضه محصولات شرکت به بازارهای داخلی را تقاضایی دانست که در ماه‌های اخیر در بازار به وجود آمده است.

وی ادامه داد:

با توجه به افزایش تقاضا از سوی صنایع خودروسازی، فولاد مبارکه سعی کرده با تمام توان محصولات موردنیاز این صنعت را نیز تأمین کند. این افزایش تقاضا باعث شده است تا نرخ محصولات این کارخانه مانند: قیمت ورق آهن، گالوانیزه، ورق روغنی و … دچار نوسان شود.

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 تیر 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad