رکورد های متعدد فولاد سنگان در سال 1400

رکورد های متعدد فولاد سنگان در سال 1400

اخبار
یکشنبه 07 فروردین 1401

امرایی، مدیرعامل کارخانه فولاد سنگان، ضمن تبریک آغاز سال نو و آرزوی سالی سراسر موفقیت برای تمامی همکاران در گروه کارخانجات فولاد مبارکه اصفهان، در گفتگویی اظهار کرد:

کارخانه فولاد سنگان، در سال 1400 بیش از 4 میلیون تن گندله را تولید کند و رکورد جدیدی برای تولید گندله سازی برای خود ثبت و به اهداف خود دست یابد.

 

کارخانه فولاد سنگان بیش از 4 میلیون تن گندله تولید کرده است.

 

وی افزود:

شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، با توجه به هدف گذاری و بررسی تمامی ظرفیت ها و محدودیت ها، تولید سه میلیون و پانصد هزار تن گندله را در سال 1400 هدف گذاری نموده بود که توانست با تولید بیش از چهار میلیون تن ، 115 درصد از برنامه هایش را محقق نماید.

امرایی اضافه کرد:

این شرکت در سال 99، بیش از 3 میلیون و سیصد هزار تن گندله را تولید نموده بود که با لطف الهی و تلاش روز افزون همکارانم، رشد 22 درصدی تولید را مشاهده نمودیم.

رشد تولید 22 درصدی، افزایش سود ، کسب عنوان گرید A در گروه کارخانه فولاد مبارکه اصفهان و صعود 45 پله ای در رتبه بندی imi-100  و کسب جایگاه 64‌ام، از جمله افتخارات کسب شده در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها بود که نشان از  تلاش گسترده و همدلی تمامی ارکان این شرکت در حوزه های مختلف بهره برداری، بازرگانی، سرمایه های انسانی، مالی  ، توسعه و تکنولوژی و تعالی سازمانی  دارد.

مدیرعامل فولاد سنگان به محدودیت های ناشی از قطع برق و گاز و تاثیر مستقیم آن بر کاهش تولید در سال گذشته اشاره کرد و افزود:

یقینا اگر محدودیت های تحمیلی بر صنایع فولادی کشور نبود، فولاد سنگان از ظرفیت اسمی  کارخانه که همان تولید 5 میلیون تن گندله بود، عبور می کرد و با در نظر گرفتن 71 روز تولید از دست رفته به دلیل قطعی برق و گاز، عملا ما بیش از 1 میلیون تن تولید گندله را از دست دادیم که با در نظر گرفتن میزان گندله تولید شده در سال 1400 و تولید از دست رفته ، میتوانستیم از ظرفیت اسمی کارخانه هم عبور نموده و قطعا شاهد تحقق رکوردی فوق العاده در حوزه تولید گندله در کشور می بودیم .

وی با اشاره به رکوردهای روزانه ، ماهیانه و همچنین میزان گندله تجمعی تولید شده تا بحال افزود :

حاصل مجاهدت شبانه روزی همکاران پرتلاشم، کسب افتخارات و رکوردهای متعدد بود، بطوریکه ما توانستیم، با تولید روزانه بیش از 18 هزار تن در آخرین روزهای سال، رکورد تولید روزانه این شرکت را جابجا نموده و با تولید بیش از 470 هزار تن، رکوردی جدید در تولید ماهیانه گندله را در این شرکت ثبت نماییم.

وی ادامه داد: 

این شرکت از ابتدای راه اندازی تاکنون قریب به 14 میلیون تن گندله تولید نموده است که نشان از ظرفیت بالای فولاد سنگان در تحقق اهداف و برنامه های تولیدی اش دارد.

امرایی در پایان سخنان خود اضافه کرد :

برای دستیابی به هدف های تولیدی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که امسال را سال " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" نام گذاری کرده اند، شرکت فولاد سنگان تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مثل سال های گذشته، این شعار را تحقق بخشد و رکورد های روزانه، ماهانه و سالانه جدیدی را برای خود رقم بزند. انتخاب این نام و شعار از سمت مقام معظم رهبری باز هم مسئولیتی بزرگ و خطیر را بر دوش صنعت می گذارد و امید داریم با همکاری تمام کارخانه‌های ذوب‌آهن و فولاد، بتوانیم شاهد اجرای هرچه بهتر سخنان مقام معظم رهبری باشیم.

دیدگاه یا سوال خود را به اشتراک بگذارید