0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 07 فروردین 1401

امرایی، مدیرعامل کارخانه فولاد سنگان، ضمن تبریک آغاز سال نو و آرزوی سالی سراسر موفقیت برای تمامی همکاران در گروه کارخانجات فولاد مبارکه اصفهان، در گفتگویی اظهار کرد:

کارخانه فولاد سنگان، در سال 1400 بیش از 4 میلیون تن گندله را تولید کند و رکورد جدیدی برای تولید گندله سازی برای خود ثبت و به اهداف خود دست یابد.

 

کارخانه فولاد سنگان بیش از 4 میلیون تن گندله تولید کرده است.

 

وی افزود:

شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، با توجه به هدف گذاری و بررسی تمامی ظرفیت ها و محدودیت ها، تولید سه میلیون و پانصد هزار تن گندله را در سال 1400 هدف گذاری نموده بود که توانست با تولید بیش از چهار میلیون تن ، 115 درصد از برنامه هایش را محقق نماید.

امرایی اضافه کرد:

این شرکت در سال 99، بیش از 3 میلیون و سیصد هزار تن گندله را تولید نموده بود که با لطف الهی و تلاش روز افزون همکارانم، رشد 22 درصدی تولید را مشاهده نمودیم.

رشد تولید 22 درصدی، افزایش سود ، کسب عنوان گرید A در گروه کارخانه فولاد مبارکه اصفهان و صعود 45 پله ای در رتبه بندی imi-100  و کسب جایگاه 64‌ام، از جمله افتخارات کسب شده در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها بود که نشان از  تلاش گسترده و همدلی تمامی ارکان این شرکت در حوزه های مختلف بهره برداری، بازرگانی، سرمایه های انسانی، مالی  ، توسعه و تکنولوژی و تعالی سازمانی  دارد.

مدیرعامل فولاد سنگان به محدودیت های ناشی از قطع برق و گاز و تاثیر مستقیم آن بر کاهش تولید در سال گذشته اشاره کرد و افزود:

یقینا اگر محدودیت های تحمیلی بر صنایع فولادی کشور نبود، فولاد سنگان از ظرفیت اسمی  کارخانه که همان تولید 5 میلیون تن گندله بود، عبور می کرد و با در نظر گرفتن 71 روز تولید از دست رفته به دلیل قطعی برق و گاز، عملا ما بیش از 1 میلیون تن تولید گندله را از دست دادیم که با در نظر گرفتن میزان گندله تولید شده در سال 1400 و تولید از دست رفته ، میتوانستیم از ظرفیت اسمی کارخانه هم عبور نموده و قطعا شاهد تحقق رکوردی فوق العاده در حوزه تولید گندله در کشور می بودیم .

وی با اشاره به رکوردهای روزانه ، ماهیانه و همچنین میزان گندله تجمعی تولید شده تا بحال افزود :

حاصل مجاهدت شبانه روزی همکاران پرتلاشم، کسب افتخارات و رکوردهای متعدد بود، بطوریکه ما توانستیم، با تولید روزانه بیش از 18 هزار تن در آخرین روزهای سال، رکورد تولید روزانه این شرکت را جابجا نموده و با تولید بیش از 470 هزار تن، رکوردی جدید در تولید ماهیانه گندله را در این شرکت ثبت نماییم.

وی ادامه داد: 

این شرکت از ابتدای راه اندازی تاکنون قریب به 14 میلیون تن گندله تولید نموده است که نشان از ظرفیت بالای فولاد سنگان در تحقق اهداف و برنامه های تولیدی اش دارد.

امرایی در پایان سخنان خود اضافه کرد :

برای دستیابی به هدف های تولیدی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که امسال را سال " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" نام گذاری کرده اند، شرکت فولاد سنگان تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مثل سال های گذشته، این شعار را تحقق بخشد و رکورد های روزانه، ماهانه و سالانه جدیدی را برای خود رقم بزند. انتخاب این نام و شعار از سمت مقام معظم رهبری باز هم مسئولیتی بزرگ و خطیر را بر دوش صنعت می گذارد و امید داریم با همکاری تمام کارخانه‌های ذوب‌آهن و فولاد، بتوانیم شاهد اجرای هرچه بهتر سخنان مقام معظم رهبری باشیم.

تاریخ انتشار: یکشنبه 07 فروردین 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad