0آخرین بروزرسانی:چهارشنبه 08 دی 1400

در رابطه با موضوع شورای آهن و فولاد، سعید عسکرزاده (دبیر انجمن سنگ آهن ایران)، گفت:

تغییراتی در وزارت صمت را در دولت جدید شاهد بودیم، بعد از مشخص شدن کامل ساختار جدید از شورای آهن و فولاد رونمایی خواهیم کرد.

 

در این تصویر سعید عسکرزاده دبیر انجمن سنگ آهن ایران را مشاهده می کنید.

 

همچنین، آقای فاطمی دبیر انجمن سنگ آهن ایران در رابطه با شکل‌گیری این شورا گفت:

آیین‌نامه تشکیل شورای آهن و فولاد، براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در فروردین امسال نهایی خواهد شد و از اردیبهشت 1341 اجرای رسمی آن آغاز خواهد شد. همچنین در رابطه با تاخیر در تشکیل شورا فرمودند، تغییر دولت تنها دلیل تاخیر پیش آمده است.

در اواخر سالی که گذشت، برخی اعضای انجمن‌ تولیدکنندگان فولاد و سنگ آهن ایران به اتفاق نظری مبنی بر تشکیل این شورا رسیدند.

شورای آهن و فولاد یک بخش جامع و کلی در زنجیره فولاد به‌حساب می‌آید و تمام شرکت‌های سنگ آهنی و فولادی را دربرمی‌گیرد و می‌تواند بستری را برای حل مسائل و مشکلات زنجیره فولاد فراهم کند.

 

در این تصویر نمایی از زنجیره فولاد را مشاهده می‌کنید.

 

تشکیل شورای آهن و فولاد زیادی را خواهد داشت که زنجیره فولاد از جمله سنگ آهن، کنسانتره، گندله و فولاد را در برمی‌گیرد و می‌تواند در یک فضایی تعاملی می‌تواند نیازهای این زنجیره را برطرف کند که این عامل بر قیمت تیرآهن امروز و دیگر محصولات فولادی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 دی 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad