قیمت تیرآهن ماهان

تیرآهن ماهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالاواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
تیرآهن IPE 14 صنعت ماهانشاخه/کیلوگرم32,155,0001402/9/12
تیرآهن سبک 14 صنعت ماهانشاخه/کیلوگرم32,100,0001402/9/7
تیرآهن IPE 16 صنعت ماهانشاخه/کیلوگرم44,145,0001402/9/12
تیرآهن IPE 18 صنعت ماهانشاخه/کیلوگرم53,955,0001402/9/12

قیمت تیرآهن ماهان در حال حاضر بین 2,700,000 تا 4,900,000 تومان است. نرخ خرید و فروش تیرآهن ماهان به نسبت بسیاری از تیرآهن‌های بازار در محدوده مناسبی تعیین شده است. این محصول در حال حاضر، تغییرات قیمتی کمی را تجربه می‌کند و نوسانات شدیدی ندارد. خرید و فروش هر شاخه آن نیز با قیمتی کمتر از 5 میلیون تومان در جریان است و نرخ آن در مقایسه با سه ماه گذشته کاهش داشته است. برای کسب اطلاع از آخرین قیمت تیرآهن ماهان تهران با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

مشخصات فنی تیرآهن ماهان

تیرآهن کارخانه پروفیل صنعت ماهان تحت استاندارد IPE تولید و عرضه می‌شود. تیرآهن‌های تولیدشده طبق استاندارد IPE به تیرآهن‌های معمولی معروف هستند و ظاهر آن‌ها به حرف I انگلیسی شباهت دارد. تیرآهن‌های معمولی بال‌هایی با اندازه برابر دارند که در مقایسه با طولشان کوچکتر است. ضمن اینکه، تیرآهن ماهان به صورت وزنی و شاخه‌ای به فروش می‌رسد. وزن تیرآهن ماهان هم به سایز آن بستگی دارد. به ‌عنوان ‌مثال، تیرآهن‌های سایز 14 دارای وزن تقریبی 120 کیلوگرم هستند؛ وزن محصولات سایز 16 و 18 نیز به ترتیب نزدیک به 165 و 200 کیلوگرم برآورد می‌شود. علاوه بر این، تیرآهن ماهان در طول‌های 6 و 12 متری ساخته می‌شود و در کل، تنوع مطلوبی دارد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"محصولات پروفیل ماهان تحت شاخه‌های ۱۲ متری و سایزهای متنوع تولید و عرضه می‌شود. به‌این‌ترتیب، قیمت تیرآهن ماهان به سایز و ویژگی‌های ساختاری آن بستگی دارد که شما عزیزان با مشاهده قیمت‌ها می‌توانید این محصولات را با یکدیگر مقایسه کرده و درنهایت، بهترین تصمیم را با توجه به بودجه پروژه عمرانی خود بگیرید."

قیمت امروز تیرآهن ماهان در بازار

قیمت تیرآهن ماهان در بازار امروز بسته به سایز آن، با احتساب ارزش افزوده بین 3,000,000 تا 5,300,000 تومان گزارش شده است. این محصول در سه ماه اخیر نوسانات متعددی داشته و در یک ماه گذشته روند آن نزولی و در مقاطعی کاملا ثابت بوده است. برای مشاهده نرخ دقیق و به‌روز سایزها وبرندهای مختلف تیرآهن می‌توانید به صفحه مربوط به قیمت تیرآهن مراجعه کنید. در ادامه، بهای محصولات سایز 14، 16 و 18 ماهان درج شده است.

 

قیمت تیرآهن ماهان
قیمت تیرآهن ماهان

 

قیمت تیرآهن 14 ماهان لحظه ای و آنلاین

قیمت تیرآهن 14 ماهان در کانال 2,750,000 تومان اعلام شده و طبق آمار، ارزش آن نسبت به ماه‌های گذشته کاهش یافته است و کمترین نرخ در سه ماه اخیر را تجربه می‌کند.. این تیرآهن در هفته‌های گذشته به کانال 3,000,000 تومانی ورود کرد؛ اما اکنون با نرخ کمتری در حال فروش است. بیشترین قیمت این محصول در ماه مرداد و به مبلغ 3,250,000 تومان بوده است.

آخرین قیمت روز تیرآهن 16 ماهان در بازار

قیمت روز تیرآهن 16 ماهان در محدوده 3,900,000 تا 3,950,000 قرار دارد. این تیرآهن در ماه‌های قبل نوسانات شدیدی را تجربه کرد و ارزش آن فراتر از 4,100,000 تومان رفت؛ اما مجدد افت قیمت داشت. اکنون نیز نوسانات کمی را تجربه می‌کند و در روزهای اخیر، تغییرات چشمگیری نداشته است. در مرداد ماه شاهد کمترین قیمت این محصول به ارزش 3,850,000 تومان بوده‌ایم.

قیمت لحظه‌ای تیرآهن 18 ماهان شاخه‌ای

قیمت لحظه‌ای تیرآهن 18 ماهان به صورت شاخه‌ای در کانال 4,80,000 تومانی تعیین شده است. این محصول در روزهای اخیر دچار نوسانات صعودی و نزولی نشده است و اکنون به مدت دو هفته در مدار ثابتی به مبلغ 4,862,386 تومانی حرکت می‌کند. بیشترین نرخ این محصول در تیرماه حدود 5,100,000 تومان بوده است.

نمودار قیمت تیرآهن ماهان چه تغییراتی داشته است؟

نمودار قیمت تیرآهن ماهان تهران بیانگر تغییرات روزانه و لحظه‌ای آن است. اختلاف قیمت محصولات ماهان در ماه‌های اخیر کاملا مشهود است و آن‌ها معمولا با تعرفه‌های متفاوتی نسبت به روز قبل عرضه شده‌اند. در حال حاضر نیز تیرآهن‌های کارخانه ماهان افت قیمت داشته‌اند و با بهای مناسب‌تری نسبت به هفته‌های گذشته در حال فروش سراسری به اقصی نقاط کشور هستند.

ساده ترین روش خرید تیرآهن ماهان تهران؟ از کارخانه یا آنلاین؟

خرید تیرآهن از کارخانه به شکل مستقیم، یک انتخاب اقتصادی و هوشمندانه است؛ زیرا با تعرفه عمده محاسبه می‌شود. البته خرید از کارخانه چالش‌های مختلفی نظیر لزوم ثبت سفارش در تناژ بالا و انتظار برای دریافت آن را دارد. محدودیت‌های حاکم بر خرید تیرآهن از کارخانه باعث مراجعه مصرف‌کنندگان به تامین‌کنندگان آن شده است. برای مشاهده آدرس این مجتمع به صفحه کارخانه پروفیل صنعت ماهان مراجعه کنید. تامین‌کنندگان تیرآهن ماهان اغلب سفارشات را به صورت آنلاین دریافت می‌کنند و آن را در اسرع وقت در اختیار خریداران قرار می‌دهند. بر همین اساس، خرید تیرآهن ماهان تهران به صورت اینترنتی از تامین‌کننده، ساده‌تر از خرید آن از کارخانه است.

استعلام قیمت تیرآهن ماهان با گرفت

امکان استعلام قیمت و مقایسه تیرآهن ماهان تهران به صورت اینترنتی با وب سایت گرفت فراهم شده است. در واقع، تامین‌کنندگان حرفه‌ای لیست قیمت تیرآهن ماهان را در چند ماه گذشته در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا متوجه روال قیمت‌گذاری آن‌ شوند. نرخ روز تیرآهن کارخانه ماهان در سایزهای مختلف هم به اطلاع مشتریان می‌رسد. برای کسب اطلاع از آخرین بهای محصولات ماهان فقط کافی است به سایت‌ گرفت مراجعه نمایید. با دریافت آخرین اخبار مربوط به ارزش تیرآهن ماهان می‌توانید سفارش خود را در زمان مناسبی ثبت کنید.

سوالات متداول

وزن تیرآهن ماهان چقدر است؟

وزن تیرآهن 14 ماهان حدود 120 کیلوگرم، وزن سایز 16 آن حدود 165 کیلو و وزن آهن 18 IPE ماهان نزدیک به 200 کیلوگرم است.

آیا برای خرید تیرآهن ماهان فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. بعد از نهایی شدن خرید، فاکتور رسمی شامل اطلاعات فروشنده، خریدار و محصول صادر می‌شود.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image