کارخانه پروفیل صنعت ماهان

کارخانه پروفیل صنعت ماهان

کارخانه ماهان یکی از کارخانه‌های بزرگ در ایران است که در زمینه تولید انواع پروفیل فعالیت دارد. پروفیل‌های تولیدی در این کارخانه انواع نبشی، تیرآهن و پروفیل ناودانی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با محصولات تولیدی شرکت پروفیل صنعت ماهان و اطلاعات بیشتر با این کارخانه، ادامه مطلب را از دست ندهید.

معرفی شرکت پروفیل صنعت ماهان

کارخانه پروفیل صنعت ماهان در شهرک صنعتی جنت آباد و در سال 1389 تاسیس شد و در حال حاضر نام gsm روی تمامی محصولات تولیدی این کارخانه حک می‌شود. این کارخانه در زمینه تولید ناودانی به روش نورد گرم از نمره 8 تا 18 و در زمینه تولید نبشی از نمره 3 تا 8 به روش نورد گرم فعالیت دارد. سایر محصولاتی که در این کارخانه تولید می‌شوند، شامل تیرآهن، ناودانی و پروفیل هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

خطوط تولید و ظرفیت تولید

این کارخانه در زمینه‌های زیر فعالیت دارد:

  • سرمایه‌گذاری به صورت هوشمندانه در بخش معدن و صنعت، بهره‌برداری از ابزار مالی و نقش‌آفرینی مشارکت‌جویانه در تامین مالی پروژه‌ها
  • تولید محصولات فولادی آلیاژی و ساختمانی و شمش
  • تکمیل زنجیره فولاد که شامل تولید بریکت گرم، استخراج سنگ آهن، تولید گندله و کنستانتره، انجام فرایندهای فناوری و تولید آهن اسفنجی
  • مطالعات و تحقیقات تخصصی و ورود به حوزه فلزات رنگین و معادن و درنهایت توسعه کارخانه فرو آلیاژ

 

کارخانه پروفیل صنعت ماهان تیرآهن
کارخانه پروفیل صنعت ماهان

 

محصولات تولیدی شرکت پروفیل صنعت ماهان

محصولات کارخانه پروفیل صنعت ماهان شامل موارد زیر می‌شود:

  • ناودانی پروفیل صنعت ماهان

این کارخانه در زمینه تولید ناودانی در سایزهای 8، 10، 12، 14 و 16 فعالیت دارد که به روش نورد گرم آن‌ها را تولید می‌کند. این ناودانی‌ها معمولا  شبیه به حرف U انگلیسی هستند و به صورت مقاطع باز از آن‌ها در صنعت ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. برای اطلاع از قیمت پروفیل این برند به وب سایت گرفت مراجعه کنید و به صورت لحظه‌ای از قیمت این محصول مطلع شوید.

از کاربردهای ناودانی می‌توان در قفسه‌های مستحکم فولادی، سازه‌های سبک فولادی، خرپا، پل‌های باربر و ستون‌ها را نام برد. این محصولات را با توجه به ارتفاع نامگذاری می‌کنند، به عنوان مثال ناودانی 12 سانتی‌متری را ناودانی نمره 12 می‌نامند. ناگفته نماند که این ناودانی‌ها در 2 نوع بال موازی و شیب‌دار از نظر شکل ظاهری و در طول 0.3 تا 12 متر تولید شده و در ارتفاع 3 تا 40 سانتی‌متر موجود هستند.

  • تیرآهن پروفیل صنعت ماهان

تیرآهن پروفیل یکی از مصالح مهم است که برای ساخت ساختمان‌ها، پل‌ها، سازه‌های صنعتی و فلزی استفاده می‌شود. شرکت صنعتی ماهان یکی از پیشروترین تولیدکنندگان تیرآهن پروفیل در ایران است. پروفیل تیرآهن به شکل یک میله بلند ساخته می‌شود که اغلب در قطرها و اندازه های مختلف موجود است. این محصول عموما از فولاد کربنی مرغوب ساخته شده و دارای خواص مکانیکی بسیار قوی است. مقاومت بالا در برابر فشار، کشش و خمش یکی از ویژگی‌های مهم پروفیل تیر است. این کارخانه تیرآهن‌های در سایزهای 14، 16 و 18 را تولید کرده و به بازار عرضه می‌کند. برای اطلاع از قیمت تیرآهن ماهان نیز می‌توانید به سایت گرفت مراجعه کنید.

  • نبشی پروفیل صنعت ماهان

شرکت صنعتی ماهان به عنوان یکی از پیشروترین تولیدکنندگان پروفیل در ایران، این محصولات باکیفیت را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و کادری حرفه ای به بازار عرضه می‌کند. این محصول دارای مقاومت بالا در برابر فشار، کشش و خمش است. عملکرد انعطاف‌پذیر این پروفیل به عنوان یک جزء در سازه‌ها، تیرها و کیسه‌ها یکی از مزایای کلیدی آن است. در این کارخانه نبشی در سایزهای 8 و 10 تولید می‌شود که شبیه به حرف L انگلیسی هستند. ناگفته نماند که این نبشی‌ها را می‌توان یکی از مهم‌ترین موارد در صنعت ساختمان‌سازی دانست. قیمت نبشی این کارخانه را از وب سایت گرفت به صورت لحظه‌‌ای پیگیری کنید.

آدرس و شماره تماس کارخانه پروفیل صنعت ماهان

جهت برقراری ارتباط با کارخانه ماهان خاوران می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر اقدام کنید:

آدرس: در جاده خاوران، بعد از پلیس‌راه شریف آباد، واقع در شهرک صنعتی جنت‌آباد، بلوار شقایق غربی، نبش میدان بنفشه، بلوار توسکا.

شماره تماس: 34573387 - 023

... بیشتر