قیمت سیم جوش

  قیمت سیم جوش آما

  نمایش قیمت با ارزش افزوده
  برندسایزحالتواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
  آماسایز 2.4رولکیلوگرم1,140,7001402/9/13
  آماسایز 1.2بستهکیلوگرم816,7001402/9/13
  آماسایز 1.6رولکیلوگرم790,5001402/9/13

  قیمت سیم جوش میکا

  نمایش قیمت با ارزش افزوده
  برندسایزحالتواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
  میکاسایز 1.6رولکیلوگرم650,0001402/9/13
  میکاسایز 2.4رولکیلوگرم1,014,9001402/9/13
  میکاسایز 1.2رولکیلوگرم590,0001402/9/13

  قیمت سیم جوش فیلارک

  نمایش قیمت با ارزش افزوده
  برندسایزحالتواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
  فیلارکسایز 2.4رولکیلوگرم752,6001402/9/13
  فیلارکسایز 1.6رولکیلوگرم650,0001402/9/13

  در جوشکاری از ماده‌ای کمکی در انجام عملیات استفاده می‌شود که به آن سیم جوش می‌گویند؛ اهمیت این محصول بسیار بالا بوده و باعث اتصال بهتر هنگام جوشکاری می‌شود در نتیجه اطلاع از قیمت روز سیم جوش برای متخصصین این حوزه از اهمیت خاصی برخوردار است. این محصول برخلاف الکترود بدون روکش فلاکس بوده و به منظور پر کردن جاهای خالی در فرایند از آن‌ها استفاده می‌شود. مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت سیم جوش نوع آن است؛ این محصول دارای تنوع بالایی بوده که در ادامه به بررسی بیش‌تر آن می‌پردازیم.

  از این محصول بیشتر در ساخت مبدل‌های حرارتی، ساخت مخازن تحت فشار و... استفاده می‌شود که در سایزهای مختلف با توجه به نوع کاربرد به صورت بسته‌ای و یا رول در بازار موجود است. از مزیت‌های این محصول می‌توان به افزایش سرعت در فرایند، کاهش عیوب تا حد ممکن، نفوذ عمیق و... اشاره کرد.

  با توجه به نظر کارشناسان گرفت:

  "یکی از محبوبیت‌های سیم جوش که باعث استفاده بسیار آن در جوشکاری می‌شود علاوه بر مزیت‌های آن تنوع بالای محصول است؛ البته باید توجه داشت که هر نوع متناسب برای نوعی جوشکاری است و قیمت سیم جوش در انواع مختلف متفاوت خواهد بود."

   

  قیمت سیم جوش براساس عوامل مختلفی تعیین می شود.

   

  قیمت انواع سیم جوش

  این محصول با توجه به کاربردی که دارد به 5 دسته کلی تقسیم می‌شود که هرکدام دارای انواع سایز و مزیت‌های متفاوت هستند؛ این 5 دسته به شرح زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

  • تو پودری
  • زیر پودری
  • تیگ
  • میگ مگ
  • CO2

  یکی از عوامل تعیین کننده قیمت سیم جوش کارخانه تولید کننده و برند آن بوده که بخشی از نیاز آن، در کشور به صورت تولیدات داخلی و بخشی دیگر از صادرات تامین می‌شود. از بهترین برندهایی که این محصول را با کیفیت بالا تولید می‌کنند می‌توان به میکا، آما، فیلارک، پارس، اعتماد و… اشاره کرد. برای آگاهی از قیمت انواع سیم جوش برندهای مختلف می‌توانید از لیست زیر که قیمت به روز این محصول را نشان می‌دهد استفاده کنید.

  سخن پایانی

  همانطورکه در متن به آن اشاره کردیم، سیم جوش به نوعی یک سیم فلزی است که برای اتصال و جوشکاری قطعات به یکدیگر به کار گرفته می‌شود. این محصول در استانداردهای مختلف و سایزهای گوناگون توسط کارخانه های تولیدی در بازار عرضه می شوند و چنانچه به این محصول پرکاربرد نیاز دارید، می توانید لیست قیمت سیم جوش را در این صفحه مشاهده و با مقایسه بهترین عرضه کننده، برای خرید آن اقدام نمایید.

  سوالات متداول

   تعیین قیمت سیم جوش برچه اساس انجام می شود؟

  برای اینکه قیمت سیم جوش در بازار تعیین شود، به عواملی مانند: سایز، استاندارد، برند تولیدکننده، نوسانات بازار و… توجه می شود.

  سیم جوش ها در چه سایزی تولید می شوند؟

  ازآنجاکه استانداردهای تولید سیم جوش متنوع است، معمولا این محصول را در ایزهای 2، 2.5، 3، 4، 5 و… در بازار مشاهده می کنیم.

  ... بیشتر
  به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
  مقایسه قیمت‌ها
  ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
  پشتیبانی آنلاین و تلفنی
  امکان ارائه فاکتور رسمی

  گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

  گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

  image