فیلتر ها
قیمت سیم مفتول استیل

قیمت سیم مفتول استیل

سیم مفتول استیل، محصولی است که به‌عنوان مواد اولیه برای بسیاری از محصولات مانند توری، سیم خاردار، فنر و سیم جوش به کار می‌رود. سیم مفتول‌ها انواع مختلفی دارند، اما پایه متریال مورد نیاز برای تولید همه آن‌ها، فولاد است. قیمت سیم مفتول استیل هم مانند سایر محصولات فولادی نوسان‌های روزانه را تجربه می‌کند و بر اساس قیمت فولاد، میزان عرضه‌ و تقاضا و شرایط بازار تعیین می‌شود.

قیمت سیم مفتول استیل 3۰4L

سیم مفتول استیل 3۰4L، با آلیاژ استیل استنلس تولید می‌شود؛ این آلیاژ ضدزنگ است و یکی از متداول‌ترین گریدهای آلیاژی است که برای تولید سیم‌های فولادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت سیم مفتول استیل 3۰4L به سایز این محصول نیز بستگی دارد. این دسته از سیم مفتول‌ها با قطرهای ۰.۲ تا ۶ میلیمتر تولید می‌شوند؛ در این میان سایزهای ۲، ۲.۵، ۳ و ۴ میلیمتر کاربردهای بیشتری در صنایع مختلف دارند. هرچقدر قطر سیم بیشتر باشد، وزن بالاتری دارد و در نتیجه قیمت آن بیشتر خواهد بود.

براساس نظر کارشناسان گرفت:

“قیمت سیم مفتول استیل، طبق قطر و سایز این محصول در بازار تعیین می شود؛ ازآنجایی که از این کالا برای تولید محصولات متنوع فولادی استفاده می شود؛ تغییرات قیمت سیم مفتول استیل با آلیاژهای متفاوت اهمیت دارد و خریداران این نوسانات بها را به طور مداوم چک خواهند کرد.”

سخن پایانی

سیم‌های مفتول استیل استنلس، به‌صورت کلاف و قرقره ارائه می‌شود؛ در جداول سایت گرفت می‌توانید لیست قیمت هرکیلوگرم سیم مفتول استیل فروشندگان مختلف را ببینید. هنگام برآورد بودجه برای این کالا باید به هزینه‌های جانبی مانند هزینه حمل و نقل از درب کارخانه یا انبار هم توجه داشته باشید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad