فیلتر ها
قیمت میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد اصفهان

کارخانه ذوب آهن که از پیشروترین واحدهای فولادی کشور محسوب می‌شود، میلگرد تولیدی خود را از شمش 5sp تهیه می‌کند. با توجه به محبوبیت و کیفیت میلگرد ذوب آهن اصفهان و نیز در مرکز قرار گرفتن کارخانه تولیدکننده‌اش که موجب صرفه‌جویی در هزینه حمل و نقل می‌شود، امروزه یکی از مسائل مهم برای مهندسان و متخصصین در زمینه ساختمانی و عمرانی، اطلاع از قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان است؛ عوامل متفاوتی همچون نوسانات قیمت ارز، عرضه و تقاضای این محصول، هزینه مواد اولیه و بیماری کرونا تاثیرات زیادی بر نرخ این مقطع فولادی گذاشته است. مقاطع تولیدی در مجتمع ذوب آهن، به عنوان یکی از بزرگترین و مطرح‌ترین برندهای تولید میلگرد، براساس استانداردهای داخلی و بین المللی و در گریدهای A1 تا A4 در سایزهای 8 تا 32 تولید می شوند و خریداران بسیاری تمایل دارند تا از این کالا در سازه‌های خود استفاده کنند. مجموعه گرفت با بررسی کامل و دقیق قیمت روز میلگرد اصفهان اطلاعات لازم را در اختیار شما همراهان قرار می‌دهد تا در رابطه با این موضوع به‌صورت روزانه آگاهی داشته باشید.

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان امروز

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان باتوجه به نوسانات بازار ارز، تغییر می‌کند. ازآنجاکه میلگرد اصفهان، یکی از کالاهای اصلی ساخت‌وساز به‌شمار می‌رود، قیمتش به عوامل بسیاری بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول، می‌توان به مواردی نظیر: عرضه و تقاضا، وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور، هزینه موارد اولیه و… اشاره کرد.

 

قیمت میلگرد اصفهان به نوسانات بازار ارز وابستگ دارد.

 

قیمت میلگرد 14، 16، 18 و… ذوب آهن اصفهان

این کارخانه بزرگ، پروفیل دایره‌ای تو پر خود را به دو صورت میلگرد آجدار و ساده عرضه می‌کند؛ این محصول در استانداردهای A3 و A4 تولید می‌شود. کارخانه ذوب آهن اصفهان این محصول با کیفیت را در سایزهای 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 تولید کرده تا این مقطع فولادی را در سایز مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید؛ ولی میان آن‌ها میلگرد ذوب آهن اصفهان 14 و 16 پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین سایز است. تمامی محصولات این مجتمع با استفاده از استاندارد DIN آلمان تولید می‌شوند که باعث آسودگی خاطر شما از این محصول می‌شود.

طبق نظرات متخصصین گرفت:

"با توجه به کبفیت میلگرد ذوب آهن اصفهان تقاضا برای این محصول به شدت بالا است به خصوص در سایزهای 14، 16، 18 و 20 که پر فروش‌ترین سایزهای این مقطع فولادی هستند؛ بخش مهمی برای متقاضیان اطلاع از قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان است که در هزینه پایانی پروژه بسیار تاثیر گذار است. قیمت این محصول بر اساس وزن و ابعاد آن که شامل طول و ضخامت است متغیر است؛ بی شک  آگاهی از قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان برای افرادی که کیفیت نهایی پروژه همراه با قیمت مناسب اهمیت دارد، امر بسیار مهمی است."

همان‌طور که می‌دانید میلگردها از مصالح پرکاربردی هستند که به منظور جبران مقاومت کششی پایین در بتن، استفاده می‌شوند؛ این پروفیل برای مسلح کردن بتن در شکل‌های مختلفی از جمله: خاموت، راستا، سنجاقی، خرک، رکابی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در لیست زیر شما می‌توانید قیمت میلگرد ذوب آهن امروز را در انواع، حالت‌ها، سایزها و استانداردهای مختلف مشاهده کنید و برای دسترسی سریع‌تر به قیمت دلخواه خود از فیلترهای تعبیه شده در صفحه استفاده کنید.

قیمت میلگرد اصفهان 14 شاخه ای

میلگرد 14 اصفهان؛ که در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود، برای استفاده در صنعت ساختمان‌سازی و به‌ویژه ساختمان‌های سنگین به کار می‌رود. میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان که از نوع آجدار و گرید A3 بازار است، باعث کاهش تنش روی بتن و استحکام آن می‌شود. قطر میلگرد 14 اصفهان 43 میلی متر و وزنی حدود 11 کیلوگرم دارد؛ از سایر مشخصات فنی این میلگرد پرفروش می‌توان به تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی متر و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر اشاره کرد. قیمت میلگرد 14 اصفهان کارخانه ذوب آهن علاوه بر هیجانات بازار داخلی و میزان عرضه و تقاضا به قیمت فولاد و ارز نیز بستگی دارد.

 

میلگرد 14 اصفهان از پرفروشترین سایزهای میلگرد است.

 

قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس

میلگرد ذوب آهن، یکی از کالاهای بسیار اساسی در ساخت سازه‌های مختلف است. قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس، به‌عوامل مختلف بستگی دارد. نرخ این کالا باتوجه به فاکتورهایی مانند نوسانات بازار ارز، متغیراست. میزان عرضه ‌و میزان تقاضا برای خرید محصول، وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور، هزینه مربوط به مواد اولیه از جمله دیگر فاکتورهای مهم هستند. برای کسب اطلاعات دقیق درمورد قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس، به نمودار درج شده در سایت گرفت، مراجعه کنید.

قیمت میلگرد 16 اصفهان کارخانه

میلگرد 16 اصفهان، یکی از پرفروش‌ترین مقاطع فولادی مورد استفاده در صنایع است؛ این میلگرد که در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می شود به دلیل کیفیت بالا همواره مورد توجه ساختمان‌سازان قرار دارد. قیمت میلگرد اصفهان 16 که با علامت اختصاری ESCO در بازار به فروش می رسد به عوامل مختلفی چون نوسانات بازار آهن، نرخ ارز و تورم جاری کشور، هزینه های حمل و نقل و… بستگی دارد. میلگرد 16 اصفهان، با وزن 20 کیلوگرم و به صورت شاخه‌ای در بازار خریدوفروش می شود.

قیمت میلگرد 18 اصفهان

میلگرد، یکی از مهم‌ترین مقاطع ساختمانی است و نقشی اساسی در استحکام و مقاومت آن دارد. از طرفی کارخانه ذوب آهن اصفهان، به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین کارخانه‌های تولید آهن‌آلات کشور ایران به‌شمار می‌رود. طبیعی است که فعالان حوزه آهن و فولاد، به قیمت میلگرد اصفهان، اهمیت داده و دائماً آن را تحت نظر داشته باشند. اگر شما هم به قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان علاقه‌مندید، می‌توانید سری به وب‌سایت گرفت زده و جدول قیمت‌های آن را بررسی نمایید.

قیمت میلگرد ذوب اهن اصفهان امروز در بنگاه

 با توجه به نوسانات قیمت این محصول، مسئولین این کارخانه با درایت بالا تمام تلاش خود را برای جلوگیری از نوسانات میلگرد ذوب آهن اصفهان کرده‌اند.

اگر قصد خرید این محصول فولادی را دارید با مراجعه به سایت گرفت و یا از طریق راه‌های ارتباطی  تماس با ما خریدی با اطمینان را تجربه کنید؛ مشاوران ما با تجربه و تحقیق شما را از آخرین به روزرسانی‌های قیمت انواع میلگرد ذوب آهن، کاربرد و کیفیت آن‌ها برای پروژه‌های مختلف شما را راهنمایی خواهند کرد و در تمامی مراحل خرید همراه‌تان خواهند بود.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

 

قیمت روز میلگرد اصفهان

مطلع بودن از قیمت روز میلگرد اصفهان، برای افرادی که شغلی مرتبط با این حوزه دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. اما چگونه می‌توان هر روز و هر لحظه از قیمت بروز محصولات آهنی و فولادی باخبر شد؟ برای پاسخ به این پرسش، ما وب‌سایت گرفت را به شما معرفی می‌کنیم. این وب سایت در سریع‌ترین زمان ممکن و به‌صورت لحظه‌ای، قیمت‌های خود را بروز کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد تا دیگر نیازی به چک کردن چندین منبع، نداشته باشید.

با توجه به تغییر روزانه قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بی شک اطلاع از آن باعث می‌شود تا انتخاب بهتری هنگام خرید داشته باشید و به راحتی با سایر برندها مقایسه کنید؛ در ادامه با مشاهده جدول زیر می‌توانید اطلاع کامل از قیمت میلگرد اصفهان امروز را داشته باشید و شاهد آخرین به روزرسانی‌ها در روزهای آینده باشید.

خرید میلگرد ذوب آهن

میلگرد از مهم‌ترین سازه‌های ساختمان به‌شمار می‌رود. خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان، برای افزایش استحکام سازه‌های ساختمانی بسیار بااهمیت است. میلگردها باتوجه به هدف استفاده و کاربرد، دارای انواع مختلفی هستند که با نرخ‌های مختلفی نیز به فروش می‌رسند. با مراجعه به سایت گرفت، می‌توانید انواع میلگردهای ارائه‌شده توسط فروشنده‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و درنهایت بهترین نوع آن را با توجه به هدف خود، خریداری کنید.

سخن پایانی

میلگرد ذوب آهن، یکی از مهم‌ترین مقاطع سازه‌ای در کشور شناخته می‌شود که در انواع مختلف و با نرخ‌های متفاوت به فروش می‌رسد. این محصول باتوجه به عوامل مختلف قیمت‌گذاری می‌شود. درواقع قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس، باتوجه به نوسانات ارزی، میزان عرضه‌و‌تقاضا متغیر است. سایت گرفت، بهترین مرجع برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نرخ مقاطع فولادی است که نرخ اعلامی کارخانه و نیز فروشندگان مختلف را به صورت روزانه و لحظه‌ای بروزرسانی کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. 

... بیشتر

قیمت میلگرد اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری300,100
14A3شاخه 12 متری270,100
16A3شاخه 12 متری275,100
18A3شاخه 12 متری270,100
20A3شاخه 12 متری270,100
22A3شاخه 12 متری270,100
25A3شاخه 12 متری247,700
28A3شاخه 12 متری247,700
32A3شاخه 12 متری238,500
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad